Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 cze 2011, 21:51

Właśnie dostałam info że moja sąsiadka z parteru urodziłą dziś synka 2600 :ico_sorki: Maleńki ale chyba wszystko wporządku, termin miała na środę.
gratulacje dla sąsiadki :ico_brawa_01: a jej synek faktycznie malutki :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 cze 2011, 22:03

zagladam na chwilke bo ide sie myc, dzieci spia, mala cos nie mogla usnac, brzuszek ja chyba pobolewal, bo sie prezyla i stekala, nie wiem czy to czasem nie po nalesnikach, ale juz 2 razy jadlam i wydaje mi sie ze wytedy bylo ok, a tez byly z serem

upal strasny, dobrze ze mamy ta klime, zbawienie siedziec w domku w taka pogode
markotka na ile stopni ustawiacie swoja klime?
fajny opis porodu

ja na przytulanki wcale nie mam ochoty i podobnie jak Ania pewnie do wizyty u gina sie nie zdecyduje

hmmm, co jeszcze mialam pisac...

[ Dodano: 06-06-2011, 22:04 ]
pampersy sie nam koncza, nie wiecie, czy gdzies sa w promocji te biale pampersa?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 cze 2011, 22:06

hej

Dzieci śpią, mleczko na jutro ściągnięte, obiadek tez zrobiony, czas na odpoczynek.

Mój mąż tez za mną ciągle chodzi, ciągle przytula, caluje, mówi jak slicznie wyglądam :-) :-) , ale z pójściem na całość na pewno zaczekam, do wizyty u gina, zresztą jeszcze to moje szyte krocze czuję więc na razie może sobie pomarzyć :-)

mariola :ico_nienie: :ico_nienie: za komentarze Twojego faceta, po takim komplemencie tez bym nie miała ochoty.
Igorek do schrupania :-)

wiola super, ze chrzciny udane :ico_brawa_01: , Liwii tez odkurzacz nie przeszkadza, suszarki nie próbowałam, wieczorem mi kiepsko zasypia wiec moze spróbuję :ico_sorki:
Czekamy na fotki :ico_sorki:

motylek fajnie, ze wszystko w porządku, to że synek ruchliwy to moze znak, ze to juz tuż, tuż :-)

[ Dodano: 06-06-2011, 22:09 ]
pampersy sie nam koncza, nie wiecie, czy gdzies sa w promocji te biale pampersa?
u mnie jest w ogóle problem z kupieniem najmniejszych pampersów :ico_olaboga: , mąż kiedyś 3 hipermarkety objechał i tak pampersów nie dostał :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 cze 2011, 22:11

z tymi rezerwacjami to :ico_szoking: :ico_olaboga: dla mnie głupota totalna,jeszcze trochę i chrzciny będą wyglądały jak duże wesela :ico_olaboga:
Sądzę, że u niektórych pewnie już tak jest skoro komunie są na 50 osób i na rok wcześniej rezerwują salę.
My też będziemy mieli chrzciny w niedzielę ale u moich rodziców to śluby są piątek-niedziela o różnych godzinach więc nigdy nie wiadomo co z restauracją. A ja już myślałam, że pójdę 2-3 tyg. przed i ustalę co i jak.
Mi to musicie dać czas do niedzieli, :ico_haha_01: bedzie wtedy tydzień po terminie a tak rodziłam Filipka :ico_oczko:
Ok ale ani dnia dłużej :ico_oczko:

Wiola :ico_brawa_01: dla Dawidka. U nas kolki wyglądają/wyglądały tak, że mały wył jakby go ze skóry obdzierali, podkurczał nóżki. Powtarzał się to zawsze tak ok.16, trwało min. 4 godz. Ni jak go było uspokoić. Nawet jak usypiał w tym czasie to maks. na 5 min. Prężył się i brzuszek był leciutko napięty i twardy. Najczęściej kolki pojawiają się wieczorem ale to nie jest regułą. U Patrycji były nad ranem. Na początku pomagał masaże, kangurowanie, rowerki i krople biogaja. Jak się nasiliły to pediatra zalecił jeszcze bobotik/espumisan i debridat. Najlepiej jak był na ręku i to w pionie. U nas kolki był wywołane laktozą więc im więcej mojego mleka jadł tym mocniejsze ataki-trwające dłużej i głośniej.
Właśnie dostałam info że moja sąsiadka z parteru urodziłą dziś synka 2600 :ico_sorki: Maleńki ale chyba wszystko wporządku, termin miała na środę.
Mój siostrzeniec miał 2670g i 54cm.

[ Dodano: 06-06-2011, 22:15 ]
Emilia, ostatnio pampersy były carrefour.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

06 cze 2011, 23:44

NOWA Mój K jest po prostu szczery :-) nie ukrywajmy że i brzuszek mi troszkę wisi i rozstępy są :-) ale zaproponował żebym w wolnej chwili ćwiczyła :-D na razie nie mam wolnych chwil za wiele ale pewnie się skuszę :-D do szczupłych nigdy nie należałam to mnie ta fałdka średnio interesuje :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 cze 2011, 04:37

Hejka :-D

Melduję że u mnie być może coś się rozkręca :ico_sorki: Od 3 mam nieregularne skórcze, byłam narazie raz na kibelku i plamię krwią. Mam nadzieję że to już :-D Jakbyśmy jechali do szpitala lub by ucichło to dam znać.

[ Dodano: 07-06-2011, 05:37 ]
Jeszcze w domku, skurcze troche się nasiliły, oddychanie bardzo pomaga, tańczę bioderkami, torby gotowe, Filipek spakowany, ja wykapana po śniadanku. Mam nadzieję że się jeszcze bardziej rozkręci. Skurcze tak mniej więcej co 10-8 min. Męża już raczej do pracy nie wypuszczę :ico_oczko:

[ Dodano: 07-06-2011, 06:46 ]
Teraz miałam przerwę 20 min potem 2 po 15 min. Skurcze bolesne ale jakoś się wydłużyły przerwy między nimi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 07-06-2011, 07:24 ]
Skurcze znów częściej, przed chwilą znów miałam małe czyszczenie jelitek.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 cze 2011, 08:51

motylek trzymam mocno kciuki, oby szybko poszła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 cze 2011, 09:19

Jeszcze nie pojechalismy, skurcze już mnie unieruchamiają są bardzo bolesne ale długie przerwy nawet 20, 16 min. Oddychanie bardzo mi pomaga i przybranie odpowiedniej pozycji.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 cze 2011, 09:27

Motylek22, wreszcie się coś rozkręciło kochana! Jak skurcze takie mocne to może już pojedźcie co? Ja do końca miałam rzadkie skurcze, więc nigdy nic nie wiadomo!
Trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy poród :-)

Ale upał- ja już nie wyrabiam, Maks marudzi- marze o chłodniejszych dniach....chce dziś do babci pojechać, ale narazie nie mam kiedy się pomalować i ubrać :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 cze 2011, 09:29

Hej,
ja tylko na chwilę.
Motylek trzymam bardzo mocno kciuki. Szybkiej akcji.

[ Dodano: 07-06-2011, 09:35 ]
A u nas chłodno i pochmurno. Dla mnie może tak zostać :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość