Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 cze 2011, 09:41

dzień dobry
nadal upalnie,gdzie te zapowiadane burze? :ico_noniewiem:
Milenka sobie śpi,wczoraj o dziwo po 21 usnęła i obudziła się dopiero o 2 w nocy :ico_szoking: i to na cycusiu bo mleka wczoraj nie robiłam :-D w ogóle to jak wczoraj jej ciemieniuszkę wyczesywałam z główki to aż usnęła przy tym :-D
pampersy sie nam koncza, nie wiecie, czy gdzies sa w promocji te biale pampersa?
nie słyszałam na razie o żadnej promocji :ico_sorki:
tak się zastanawiam kiedy na rozmiar 3 przejść :ico_noniewiem: 2 zaczynają się robić przyciasne a 3 za duże bo zakładałam :ico_noniewiem:

NOWA może byś suwaczek dla Liwii zrobiła? :ico_oczko:

Motylek22 trzymam mocno kciuki za szybki i najmniej bolesny poród :ico_sorki:

[ Dodano: 07-06-2011, 09:43 ]
kurczę,mała właśnie kupkę robi i mam nadzieję,że jak ją przebiorę to dalej spać pójdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 cze 2011, 09:43

Dziękuję dziewczyny :-D
Koroneczka myślę że pojadę jak skurcze będą co 10 min. Teraz miałam dwa co 10 jak jeszcze ze dwa, trzy takie będą to pojedziemy.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 cze 2011, 09:54

Koroneczka myślę że pojadę jak skurcze będą co 10 min. Teraz miałam dwa co 10 jak jeszcze ze dwa, trzy takie będą to pojedziemy.
Coś czuję, że Pawełek szybko wyskoczy :-) Czekamy na wieści :-)

[ Dodano: 07-06-2011, 09:57 ]
A mój Maksio właśnie zasnął :-) :-) Ciekawe jak długo pośpi :ico_noniewiem:

A my pieluchy kupujemy w l-eclercu, póki co są najtańsze- Premium Care 72 sztuki za 41,99 :-) Cały czas używamy 2-jek, na małą dupcię mojego Okruszka są akurat! :-)
Aniu, a Ty też używasz pampersów?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 cze 2011, 09:58

NOWA może byś suwaczek dla Liwii zrobiła?
jakoś czasu brak, teraz tez z doskoku, bo mała się kreci non stop i muszę ja kołysac w wózku
wczoraj o dziwo po 21 usnęła i obudziła się dopiero o 2 w nocy
super :ico_brawa_01: , Liwia miała 3 pobudki, to u nas sukces, bo przeważnie sa 4 :-)

My póki co na pampersach 2, pewie 3 byłyby za duże.

U mnie dzis póki co pochmurno i raczej chłodno, ale zapowiadają 30 st :ico_noniewiem:

Uciekam jeść póki mała spokojna

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 cze 2011, 10:35

Aniu, a Ty też używasz pampersów?
ja używam Dada ,ale 3 mam Pampersa bo dostałam niedawno dla małej :-)

moja na razie nie śpi,pić jej się chciało jeszcze i wypiła 40 ml wody :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 cze 2011, 11:38

Hejo

Motylku trzymam kciuki zeby wszystko sprawnie i szybko poszło :ico_brawa_01:
I czekamy z niecierpliwoscia na wiesci :-D

Murchinson no u nas to troszeczke innaczej wyglada, mały płącze intensywnie przez 10 minut lub 15 potem 5 lub 10 przerwy i znowu i tak przez cały dzien, jedynie w nocy jest lepiej. Nozki tez podkurcza i tak fika nimi, wiec mysle ze to kolki ale jakies dziwne? :ico_szoking:
Jutro ide do lekarza wiec popytam.

NOWA, u nas tez pochmurno ale duchota straszna, tyko czekac az zacznie padac.

aniawlkp86, ja tez uzywam Dady i narazie mam mega zapas pampersow, podostawałam od ludzi i bardzo sie ciesze :-)
A my pieluchy kupujemy w l-eclercu, póki co są najtańsze- Premium Care 72 sztuki za 41,99 :-) Cały czas używamy 2-jek, na małą dupcię mojego Okruszka są akurat! :-)
o ja tez mam niedaleko ten sklep, wiec moze tez sie na nie skusze, jak bym tam byla :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 cze 2011, 12:05

Murchinson no u nas to troszeczke innaczej wyglada, mały płącze intensywnie przez 10 minut lub 15 potem 5 lub 10 przerwy i znowu i tak przez cały dzien, jedynie w nocy jest lepiej. Nozki tez podkurcza i tak fika nimi, wiec mysle ze to kolki ale jakies dziwne? :ico_szoking:
Jutro ide do lekarza wiec popytam.
Wiolu u nas tak jak to opisałaś to wyglądało na samym początku. Mam nadzieję, że to nie jednak nie kolki są u Was.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 cze 2011, 12:25

Murchinson, dziekuje,, mam nadzieje ze to sie w nic gorszego nie przerodzi.

A tu kilka fotek z chrzcin:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Koscioł akurat był w remoncie :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 cze 2011, 13:35

wiola fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , Ty wyglądasz ślicznie, a chłopaki to faktycznie kopie męża.


Liwia śpi od 9.30 z przerwa na spiocha na cyca, normalnie nie wiem co robić, zaczynam sie nudzić :ico_oczko:

Dziewczyny wybierała moze juz któraś becikowe???wiem, ze teraz zaświadczenie od gina trzeba, że było się w czasie ciazy pod opieką :ico_puknij:

Kurcze mój gin jest do konca tyg. a potem dopiero w lipcu będzie, chciałam sie umówic na wizytę i w końcu na lipiec się zapisałam, bo teraz to chyba za wczesnie :ico_noniewiem

u mnie sie duchota zrobiła :ico_olaboga: , ale strasznie wieje, nie wychodzę dziś ze względu na uszy :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 cze 2011, 14:44

wiola fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , Ty wyglądasz ślicznie, a chłopaki to faktycznie kopie męża.
Powtórzę za Nową wyglądasz ekstra.
Dziewczyny wybierała moze juz któraś becikowe???wiem, ze teraz zaświadczenie od gina trzeba, że było się w czasie ciazy pod opieką :ico_puknij:
Mój D wziął już papiery ale nie mam tego zaświadczenia bo wizytę mam 27.06 i wtedy wezmę. |O becikowe możesz złożyć wniosek wciągu 12 m-cy od urodzenia dziecka.

Młody śpi na mnie więc zmykam bo ciężko pisze się jedną ręką. Ciekawe jak tam nasz Motylek?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość