Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

16 cze 2011, 15:25

Kasia90, a dlugo jestes? ja robilam kilka razy podejscia ale nie dalam rady. Przez Dukana tez możesz miec opóźnioną. Ja tez miewalam :)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

16 cze 2011, 15:30

a dlugo jestes?
Niestety nie, nie mogę się zabrać raz a porządnie, bo co chwile gdzieś jade, tu do rodziców, tu gdzieś z mężem i tak się coś skubnie. Także byłam prawie miesiac, a teraz mam przerwe i zaczne po urlopie Kamila od nowa. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 cze 2011, 21:36

Kasia90 no naprawdę nie przesadzaj że 5 kg :ico_brawa_01:
To łóżko nie było takie drogie, już biurko jest od razu.
Kasia praca z tymi małymi dzieci daje naprawdę wiele radości:)

Sierpniówka
i na co myślisz ta alergia znowu??

Ja dziś miałam radę i jeszcze robotę do domu przywiozłam. A to nie koniec bo 2 uczniów nie jest u mnie klasyfikowanych i teraz muszę napisać wymagania na spotkanie z rodzicami oraz potem test na egzamin. No a pod koniec sierpnia będę w komisji.

Od jutra wreszcie wolne, aż do wtorku, a w środę już wakacje :ico_haha_01:

Niusia już bez pampersa na dobre. Tylko do autka zakładam jak gdzieś jedziemy.
A tak to biega w majtach nawet na plac zabaw :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

16 cze 2011, 23:58

witam

znalazłam troszkę czasu na fotkę butków
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

co jeszcze u nas się dzieje ,
a no to że Lolek od trzech dni rozgadał się zaczoł od słowa "oko" i codziennie coś nowego , dziś już mówił
cześć
daj
Aja oć - Ala choć
Pe Pe - Piotruś
ciacia - ciocia

i jeszcze jakieś gadanie niezrozumiałe ,ale rajkocze non stop :ico_haha_02:

nie mam czasu na nocnikowanie , bo robotki dużo mam , ale jak rano z nocy go posadzę to jest kupa i siusiu i młody bardzo się wtedy cieszy ale przyjdzie dzień że na dworku w majtkach polata i zobaczymy jak pójdzie :ico_haha_02:
Niusia już bez pampersa na dobre

:ico_brawa_01: dla Milenki

Kasia90, chudzinka z Ciebie i dobrze dziewczyny mówią że może przesadzasz zdietą i to spowodowało brak @

kurcze siedzę tak i niby delektuje się ciszą , ale z drugiej strony oczy mi się zamykają a jutro czeka mnie cieżki dzień bo w sobotę u nas jest komunia i trochę klientek mam , ale kaskasię przyda więcnie smuce sie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 cze 2011, 08:32

Hello,
matikasia :ico_brawa_01: dla Milci. Zosia wprawdzie korzysta z nocniczka, ale jeszcze nie próbowałam jej na cały dzień nie zakładać pampka. W sumie nie mam jak do południa, bo ona w złobku, ja w pracy. Potem plac zabaw i wracamy do domu wieczorem. Kolacja, mycie i do spania, ale na urlopie też zacznie chodzić w majtaskach. :-D

wiolaw piękne te butki, ale jak dla mnie za wysokie. :-)

sierpniówka może to tylko jakaś chwilowa wysypka, ZOśka ostatnio miała drobniutką wysypkę na całym udzie jednej nóżki. Byłam u lekarza i nie było to ani uczuleniowe, ani bakteryjne, ani wirusowe :-) . Przepisał nam maść elocom i po 3 dniach smarowania zaczeło ładnie schodzić, a tak ponad tydzień o miala...

Kasia90 u mnie w pracy kilka dziewczyn jest na dukanie. Pięknie schudły, ale w pewnym momencie stanęły w miejscu i ciągle muszą się pilnować. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 17-06-2011, 08:51 ]
Wogóle, to wczoraj nas "pocieszyli", że w żłobku w II grupie jest szkarlatyna :ico_zly: i żeby na razie odwołac planowane szczepienia. Szczepień wpradzie nie mamy, ale zbliża się urlop i nie chciałabym żeby mi się dziecko rozchorowało :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 cze 2011, 10:40

no naprawdę nie przesadzaj że 5 kg :ico_brawa_01:
No 51 ważę, a przed ciążą 46kg. :)
praca z tymi małymi dzieci daje naprawdę wiele radości:)
Dlatego właśnie bardzo za tym jestem.
już bez pampersa na dobre
:ico_brawa_01: Gratulacje, my jeszcze nie wiemy do czego nocnik służy. :P
ale rajkocze non stop
:ico_brawa_01: brawa dla Lolusia! My mamy "mama" i "tata". :P W dodatku ja często zostaję tata. :P
chudzinka z Ciebie i dobrze dziewczyny mówią że może przesadzasz zdietą i to spowodowało brak @
Właśnie dziś dostałam, także już wszystko ok. :-D
I świetne zdjęcia w podpisie. Wreszcie nowe! :)
Przepisał nam maść elocom
Uważaj na tą maść, bo nam doktorka powiedziała, że to maść z hormonami i że to może odbić się w późniejszym czasie na zdrowiu. Żeby jej nie używać.
i ciągle muszą się pilnować.
Ja jak przerywam to jem wszystko i 1kg najwyżej mi wraca, nie więcej.
w żłobku w II grupie jest szkarlatyna
W ogóle nie wiem co to, ale oby Zosia się trzymała!

My w Kętach siedzimy, porobiłam kilka zdjęć, wyśle jak wróce.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 cze 2011, 10:51

to maść z hormonami
tak wiem, ta maść to jakiś syntetyczny hormon sterydowy i na pewno do krótkiego stosowania. Stosowaliśmy raz dziennie przez 3 dni, więc spoko :ico_oczko:
Właśnie dziś dostałam
doczekałaś się :ico_brawa_01:
wyśle jak wróce.
czekamy niecierpliwie :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 cze 2011, 13:27

Witam.

U nas dziś babcia ostatni dzień. łatwo nie było, ale dość miło :ico_haha_01: dziś babcia ciasto drożdżowe nam robi :ico_haha_01:

Na 17 mamy zakończenie przedszkola. Kupiłam Matkowi z tej okazji książeczkę Basia i przedszkole :ico_haha_01:

Powiem Wam, że u Milenki to sikanie poszło jak z płatka. Bardzo naturalnie. Może z raz dziennie się posika. Nawet na miasto dziś poszłyśmy bez i się nie zesikała. Do kibelka miejskiego poszłyśmy, ale nic nie wydusiła.

Kasia90 jesteś dla siebie zbyt surowa i wymagająca.
Ja mam na plusie jak sprzed ciąży 2 kg, ale schudłam te 6 co potrzebowałam i stop. Teraz jem wszystko, ale się nie nażeram i nie jem nic ciężkiego. Wagę można już utrzymać. Wiem, że Ty dążysz do ideału, ale pamiętaj, że urodziłaś dziecko i ciało kobiety w 99% zawsze się zmienia. Brak okresu powinien być dla Ciebie sygnałem ostrzegawczym uważam. Tym bardziej, że nie stosujesz wciąż tylko przerywasz i powracasz. Nie chcę się oczywiście mądrzyć. Zrobisz jak zechcesz, ale organizm chyba się troszkę rozregulował.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

18 cze 2011, 00:13

hejka

właśnie zakończyłam ciężki dzień pracy , z zakładu wyszłam o 22,
w domu czekały na mnie paróweczki z grila, zjadłam , myłam się i odpoczywam troszkę ale zaraz musze sie kłasć bo pobudkao 7 i dalej do pracy :ico_haha_02:

jutro P zabiera dzieciaki na basen , po raz pierwszy bierze Lolka samego , troszke sie obawiam , bo zawsze w powrotnej drodze to tuli się do cycusia a tak to może być ciezko z powrotem ,ale niestety ja muszę pracować a on obiecał Ali :ico_oczko:
Kasia90 jesteś dla siebie zbyt surowa i wymagająca.
też tak uważam
Powiem Wam, że u Milenki to sikanie poszło jak z płatka
super , a u nas jest bunt i Lolek dziś nie chciał siąść na nocnik , trochę polatał w ciągu dnia po podwórku bez pampka ale nic nie zrobił a ja miałam krótka przerwę na obiad a potem zostawał z dziadkiem wieć już go ubrałam , ale po niedzieli moż będzie spokojniej to bedziemy sie częściej rozbierać :ico_oczko:
ta maść to jakiś syntetyczny hormon sterydowy
no sterydy , sterydy i najlepiej małe powierzchnie smarować i nie wystawiać na słońce
Właśnie dziś dostałam
doczekałaś się
to dobrze ,
ja też dziś @

jakoś tak nieregularnie mam te @ od porodu, ale u mnie to pewnie dlatego że jeszcze cycujemy :ico_oczko:
ale jak dla mnie za wysokie.
oj wysokie to sa ,jestem wyższa od P :ico_oczko:

dobra kończe bo musze jeszczę lakiery pozamawiaćdo hybrydów , bo u mnie bardzo dobrze się przyjeły i musze podobierać jeszcze jakieś kolorki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 cze 2011, 08:16

Ja witam na chwilkę.

Pogoda nam nie dopisała na wycieczkę.
O 9 zbiórka przed przedszkolem, a tu wiatr i deszcz kropi :ico_szoking:
Udanej sobotki.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość