Awatar użytkownika
uskrzydlona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:28

19 cze 2011, 22:07

uskrzydlona u nas tez byla Farna, wczoraj..ponoc super dala czadu, ja niestety sie balam na koncowce w takie tlumy, wiec mnie ominelo, ale szwagier byl i zadowolony bardzo...
Farna owszem fajnie zaśpiewała ;) potem z mega opóźnieniem wlazła Brodka i tak paskudnie śpiewała, że większość miała jej dość, hehe.
Ja już wróciłam do domku, mój jeszcze został z moim bratem. Ehh jakoś dzisiaj nudnawo było, ludzi za to ogromne tłumy 2 x wieksze niż wczoraj, no i sporo dzieciaków bo na Farne przyszli. DuŻa część niepełnoletnich nastolatków mnie przeraziła: ubiór jak na dyskotekę - miniówki, ostre makijaże. Najwięcej było ubranych tak nie licealistek a gimnazjalistek i tak 5-6 klasa podstawówki. W ogóle z fajkami i alkoholem się nawet nie kryli i nikt nawet na to nie reagował... Przerażające :ico_szoking:

Widziałam też wśród tych osób sąsiadów córkę, jak widać nadal robi co chce. Dziewczynka teraz w 2 klasie gimnazjum tapeta, słownictwo - tragedia!
W tamtym roku głośno o niej było - dorwali ją w toalecie /robiła to w czasie lekcji/ jak się bzykała z chłopakiem. Miała wtedy 13 lat...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 cze 2011, 22:22

Dziewczyny zapraszam do zajrzenia tutaj
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=11689
informacja dotycząca zakazu wklejania linków do Allegro

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

20 cze 2011, 00:02

a my dziś byliśmy na szantowym pikniku rodzinnym w Bydgoszzyi było miło i przyje,mmnie. Spędzilismy tam w sumie cały dzień, potem tylko jeszcze kościółek, wizyta u moich rodziców i po niedzieli :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

20 cze 2011, 07:29

Hej dziewczyny! Ja właśnie na badania się szykuję. Także bez kanapeczek jestem jak na razie... nie zjeść dla mnie śniadania to tragedia ehh. Potem lecę na zakupki jak już będę w mieście, obym dostała jakiś fajny biustonosz :ico_sorki:.
A tak nawiasem mówiąc to ostatnio teściowa powiedziała mi, że chłopcy wychodzą na świat zawsze przed terminem, a dziewczynki po. U niej w każdym przypadku się sprawdziło, a ma sporo dzieci. A jak to było u was? Ja bym w sumie chciała żeby mój maluch urodził się w 38 lub 39tyg, bo już mi się znudziło chodzenie w ciąży. Tzn ostatnio jakieś dziwne doły łapię, chyba już jestem trochę wykończona po prostu.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

20 cze 2011, 08:00

Hej dziewczyny! Ja właśnie na badania się szykuję
hej ja wybieram się jutro... a nie śpię juz bo musiałam łobuza do żłobka wyszykować :-D potem zjem sniadanie choc głodna nie jestem bo dziwnie mnie brzuch boli i jakas taka wydęta jestem... może po owocach...., zreszta boli mnie brzuch przy każdym ruchu dziecka i mam dziwne pacie jak sie rusza to na pęcherz to na pupcię, ze tak się wyraże...
A tak nawiasem mówiąc to ostatnio teściowa powiedziała mi, że chłopcy wychodzą na świat zawsze przed terminem
hm u mnie to sie nie sprawdziło, bo Kuba był 8 dni po terminie, choc podobno to dalej w terminie :ico_oczko:
U nas dzis chłodno bo tylko 13 stopni rano jest i wieje wiatr, ale jest przynjamniej czym oddychac, podobno tak ma byc do środy a we czwartek u nas pokazują 32 stopnie :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 cze 2011, 09:53

nina czy ja wiem :ico_noniewiem: ja urodzilam Mile przed terminem, tzn tym wyznaczonym z Om pare dni, a znajoma urodzila niedawno chlopca dlugo, bo chyba 2 tyg po terminie :ico_noniewiem: raczej przypadek, podobnie jak np zmiana wygladu w ciazy, mowi sie ze na dziewczynke matka brzydnie bo corka zabiera jej urode :ico_puknij:

u nas dzis chlodno, zero slonca, wieje wiatr, ale to efekt nocnego padnia deszczu..ja sobie dzis spakuje do konca torbe, wyparze wanienke, tak zeby juz mnie nic nie zaskoczylo...znow dzis mialam glupi sen :ico_puknij: wyszlam z domu, przywiozlam wozek do babci pod blok (bo szlismy do kosciola) poszlam na gora po A. i Mile i nagle mi sie przypomnialo ze nie mam dziecka (bo kalinka juz byla na swiecie) i okazalo sie ze ja zostawilam w domu :ico_szoking: normalnie jakas paranoja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 cze 2011, 10:23

Witam witam po nieobecności - w nocy wrócilismy z Krakowa - więc dziś - odpadam - ale ze zmęczenia miałm tylko 1 pobudke w nocy - nie sypiam cos najlepiej ..
doczytalam na razie , ze zadna nie rodzi hyhyhhyhyh
aaa beti - do lekarza marsz! masz albo bakteryjne zapalenie zatok - jezeli masz takiból nad okiem i wogóle - kochana - antybiotyk - bo bedziesz miała zakazenie powazne - z ztakami nie ma jaj - ja jestem po paru punkcjach .. jestem zatokowcem, - wiec - ból moze byc koszmarny ... a powikłania - nie chce straszyc - marsz do lekarza - laryngoog :-)
dobra ide was czytac dziołchy

[ Dodano: 20-06-2011, 10:24 ]
aaa - jakas bzdura - Huberta prawie 9 dni po terminie .. :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

20 cze 2011, 11:10

Czyli jednym słowem ściema z tym, że chłopcy wychodzą wcześniej, a dziewczynki później. Każde dziecko wychodzi jak mu się zachce, zero reguł.
Ja już po badaniu. Jutro odbiorę wyniki. Zobaczymy co z tą moją hemoglobiną się dzieje. Mam nadzieję, że nie spadła poniżej 10. A w następnym tygodniu mam wizytę u lekarza. Już się nie mogę doczekać. Zobaczę mojego synka po raz kolejny na usg :ico_brawa_01: .
Co do pogody to u nas paskudna. Popadało, jest zimno i ponuro, blee. Ja jednak wolę kiedy mocno świeci słońce i nie przeszkadza mi, że jest gorąco. No ale cóż, ciężko wszystkim dogodzić :P. Miłego dnia dziewczynki

[ Dodano: 20-06-2011, 11:15 ]
ladybird kochana strasznie dużo myślisz o tym jak to będzie kiedy przyjdzie na świat nowy dzieciaczek i mocno to przeżywasz, a potem w nocy Ci się śni. Ja na początku ciąży okropnie bałam się porodu i na samą myśl płakać mi się chciało. I wciąż śniły mi się jakieś głupie sny związane z porodem. Na szczęście już się uspokoiło, może dlatego, że już się tak nie boję.

[ Dodano: 20-06-2011, 11:16 ]
Beti zdrówka życzę i dziewczyny mają rację, koniecznie zgłoś się do lekarza, bo z zatokami nie ma żartów. Lepiej nie ryzykować.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

20 cze 2011, 11:31

ja sobie dzis spakuje do konca torbe, wyparze wanienke, tak zeby juz mnie nic nie zaskoczylo...z
hm ja dopiero wróciłam z przedostatnich zakupów dla mnie i malutkiej.. kupiłam kilka najpotrzebniejszych rzeczy i ponad 150 nie ma :ico_olaboga: jeszcze pampki mi zostały i takie tam rózne pierdołki na po porodzie. No i musze przejśc się do piwnicy popatrzec na materac po Kubie nie był nic zniszczony tylko trzeba go jakoś odczyścic. No i gondole trzeba wyprać.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 cze 2011, 11:44

i tak dopiero w dniu porodu dopne wszystko na ost guzik, bo przeciez szamponu do wlosow czy szczotki do zebow juz nie bede pakowac :ico_haha_01: ale mam spisane co jeszcze dolozyc do kosmetyczki, ktora stoi juz na widoku w lazience wiec mysle ze nie zapomne :ico_noniewiem:
nawet zapakowalam A siatke ktora ma mi wziac dodatkowo, taka z woda miner. i kubkiem i dodat. podkladami, bo on potem moglby sie pogubic jak to facet..i rzeczy ktore ma na wyjscie ze szpitala zabrac tez naszykowalam zeby nic nie pomieszal..takze u mnie z leksza gotowosc :ico_oczko:
a..i jeszcze mi sie przypomnialo ze szczoteczke do wloskow dla dzidzi musze wyczyscic :ico_szoking:

zirafka to bierz sie do roboty bo juz tez niewiele czasu ci zostalo :ico_oczko:

nina no mysle i mysle..bo teraz w sobote ide do lekarza i nie wiem co mi powie, a jak juz mnie skieruje na oddzial, troche sie martwie..i te bole w dole brzucha tez mnie martwia, caly czas wracam mysle jak mi odeszly wody przy Mili i jakby podswiadomie czekam na to, nie wiem czemu, doslownie mysle jak mi peka ten pecherz :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość