Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

21 cze 2011, 21:14

sprobuj ze swoich, jak ci nic nie wyplynie to jestes szczesciara

e tam nie będę próbowac bo po co sobie obrzydzać a skoro zjadłam i mi nic nie jest to na tym poprzestanę, bo to sa moje ulubione owoce.... :-D i nie będę sobie ich obrzydzać hihi
zirafka no to twoj pojechal tekstem

i pewnie jeszcze nie raz pojedzie... :ico_wstydzioch: zreszta mój Kuba jest nieobliczalny i różne przygody z nim mamy i mieliśmy!

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

21 cze 2011, 21:45

agata_86 ja dostałam Amoxycyline czyli z grupy penicylin. Nigdy nie bolał mnie ząb i nigdy tez nie bolały mnie zatoki - a teraz jedno i drugie na raz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

agata_86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 kwie 2007, 09:07

21 cze 2011, 22:29

beti, właśnie ten duomox to jest ta amoksycylina. Ja ten amotaks (to też jest ta amoksycylina) dostałam na ząb.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

21 cze 2011, 23:46

Ja też uwielbiam czereśnie i jem je bez większego oglądania w myśl zasady czego oczy nie widzą tego... sercu nie żal... No może troche popłynęłam z tym hasłem ale wiecie o co chodzi
Nasz Kuba póki co powiedział tak sam z siebie jak sie zdenerwował "Kurde no" ale że nikt nie zwrócił uwagi to narazie więcej nie powtórzył. Za to kiedyś na grilu mówi do swojego chrzesnego "Daj Kubie pić piwko" A jak na obydwu nawyzywałam bo Maki mu dał to pózniej jak wyszłam do domu to Kuba przyleciał do Makiego i mówi tonem konspiracyjnym "Maki mama poszedła, daj Kubie pić piwko" A ze potem była salwa śmiechu to dzieciak przez pewnien czas tylko o piwie gadał :ico_olaboga:
Co do przygotowań to mało wiele mam porobione ale jakoś nie mogę torby skompletować a zabieram się za nią od kilku dni :ico_noniewiem:

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

21 cze 2011, 23:52

tosia hehe dobre, maly piwosz :D
he ja tez pochłaniam czeresnie nie patrzac czy cos w nich pomieszkuje ...

dziewczyny jestem w 31 tyg, i zaczyna pobolewac mnie brzuch u samego dolu.. dziwnie nawet boli jak sie ruszam, chodze przewracam sie z boku na bok, czasem nawet zaboli w kroczu czy to normalne?? dokucza mi to i boli od jakis 3 dni:| OLpisze to tak " jak siadam czuje czasem jakby dziecko bylo na wylocie " nie umiem tego opisac, a na wizyte musze jeszcze czekac toche czasu

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 cze 2011, 08:25

Dziewczyny czy Wy miałyście może robiony wymaz z pochwy na paciorkowca. Była dziś u mnie koleżanka która ma 3 miesięcznego synka i mówiła że to bardzo ważne żeby zrobic to badanie. Podobno 50% kobiet jest nosicielkami i wówczas zaraża się dziecko. Jesli wynik wyjdzie dodatni podają penicyline i jest wszysko ok. Mój gin póki co nic nie mówił o tym badaniu :ico_sorki:
sorki, ze sie wtrace, ale podczytuje Was i dzis zobaczylam, ze napisalas o tej bakterii.
Ja mieszkam w Niemczech, ale mialam robiony taki wymaz, bo tu zaleca sie kobietom, by ja wykluczyc noi u mnie wyszedl wynik pozytywny, podczas püorodu mialam kroplowke, w ktorej byl jakis antybiotyk, po porodzie to samo jeszcze, synek sie nie zarazil,pobierali mu krew i u niego bylo wszystko ok. A co do tej bakterii to jest ona niebezpieczna dla malenstwa

[ Dodano: 22-06-2011, 08:36 ]
na zasadzie 'nie wolno wiec tak robie' klnela caly czas :ico_olaboga: Ale ktos jej poradzil zeby to zignorowala, zeby po prostu udawala ze to na nia nie dziala i dziecku przeszlo..
sorki, ze znow sie wtrace, ale to co napisalas to prawda, ja mam ten sam problem ze swoim synkiem, jak mu mowilam, ze tak nie wolno, ze brzydko tak to on sie smial i zaraz mowil znowu wiec teraz staram sie nie reagowac, ignorowac, udawac, ze nie slysze, przyznam , ze ciezko jest udawac, ze nie slyszy sie takich slow, ale to chyba najlepsze rozwiazanie.

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

22 cze 2011, 09:29

hej dziś piękna pogoda.

Ja nie miałam wymazu ale dostałam jakąś ostatnio globulkę dopochwową na bakterię. Zapytam mojego gina o te badanie. Co do czereśni ja widziałam już robaczki w czereśni ale nic mi nie przeszkodzi w ich podjadaniu. Bo po porodzie skończą się :ico_brawa_01: te rarytasy. Miłego dzionka-buźka

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 cze 2011, 10:34

ale nic mi nie przeszkodzi w ich podjadaniu. Bo po porodzie skończą się te rarytasy.
z takiego samego założenia wychodze :-D
Cześć laski,. Kuba ostatni dzien w żłobku więc musze się uwijać z tym prasowaniem i dzisiaj zaczynam kolorowe prasować a teraz piorą mi się białe rzeczy. Co do torby to jakoś zabrać sie nie moge choć wiem , ze powinnam, ale w następnym tygodniu jakoś się uwinę. :-D Byłam po wyniki z Wr i Hbs i odczynu Combsa i wszystko wyszło ujemne czyli dobrze.
Po drodze wstapiłam do kosmetyczki i weszłam na chwilkę do mięsnego a tam szał!!!! Ludzie jak zwykle waroiuja a tu tylko jutro nie będzie czynne :ico_puknij: No i wycofałam się bo chyba bym zemdlała stojąc w takiej kolejce. Może poxniej się przeludni.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

22 cze 2011, 10:35

Witam.Mi dzis chłop wspaniałomyslnie wział Niunia bo naprawia klamoty u tesciów na podwórku.Ja trochę ogarnęłam i muszę wskoczyć do pracy bo rzucili kasiorką na wczasy pod gruszą (475zł :ico_brawa_01: )poza tym muszę podbć legitymacje ubezpieczeniową albo wziąść RMU-a. Musiałabym też pstryknąć fotkę do nowego dowodu osobistego bleee a tego robić bardzo nie lubię bo wyjdę jak zawsze jak Shreczyca i jeszcze kasę trzeba za to wscielić :ico_sorki:
Co do badania na tą bakterię to własnie słyszałam że jest niebezpieczna dla dzidzi i trzeba się go domagać jeśli sami nic nie mówią :ico_sorki:
MArtuśka bóle teraz są normalne, takie parcie dzidziusia na krocze też ale nie wiem czy częstotliwośc a raczej to że jest to stałe nie kwalifikuje Cię do jakiejś ewentualnej szybszej wizyty u gina albo choćby położnej. A nie możesz zadzwonić do Twojego lekarza i choćby z nim to przedyskutować ? :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 cze 2011, 10:42

do pracy bo rzucili kasiorką na wczasy pod gruszą (475zł

ha aja chyba nie dostane bo u nas trzeba wziąść 10 dni urlopu wypoczynkowego i wtedy wypłacają, ale co wtedy mi przepadną te wczasy???

[ Dodano: 22-06-2011, 10:46 ]
zaczyna pobolewac mnie brzuch u samego dolu.. dziwnie nawet boli jak sie ruszam, chodze przewracam sie z boku na bok, czasem nawet zaboli w kroczu czy to normalne??
ha ja mam tak samo i dzisiaj miałam nocke do nonono bo prawie cała noc chodziłam bo nie mogłam sobie miejsca znaleść i z boku na bok nie mogłam się przewrócicbo mnie strasznie kóło w boku i jak wstaję z łóżka to tak samo a do tego całą noc moja mała dzisiaj raczyła mnie kopniakami... no masakra jakas dzisiaj była... a to powietrza mi brakowało i musiałam stac na balkonie a jak obudziałm się o 4 to byłam tak głodna, ze musialam zjeśc bułke z masłem tak mnie ssało w żołądku!!!Krocze boli mnie juz od dawna ale wszystko sie naciąga i to od tego.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość