emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 cze 2011, 12:31

aniawlkp86, fajne zdjecia :ico_brawa_01:
widze, ze zamowiona sukienka nie doszla :ico_noniewiem:
ale tez bardzo ladnie wygladalas :ico_brawa_01:
Tak się zastanawiam jeszcze jak robić teraz z witaminami D+K jak dokarmiam mlekiem modyfikowanym, podawać normalnie? Nie przedawkujemy?
hmmm, a duzo razy karmisz mm? moze zadzwon do poloznej i spytaj
dziewczyny jak ma wygladac twarz po posmarowaniu protocic
ja nie pomoge, nie wiem
Krzysiu od wczoraj marudny bardzo, w nocy między 3 a 4 płakał prawie cały czas i nawet przy piersi nie chciał się uspokoić :ico_sorki: rano dzisiaj też marudził, ale teraz zasnął
z powodu bolu brzuszka? biedaczek

u nas od kilku dni ok, tzn.wieczorami Tosia denerwuje sie przy piersi, niby chce pic, a za moment sie prezy i steka, mleko w piersi jest, bo sprawdzalam, nie wiem dlaczego tak :ico_noniewiem:
i wieczorne spanie tez roznie bo zazwyczaj jak usnie, to jak ja odloze po paru minutach budzi sie z placzem - ale takim jakby jej cos zlego sie snilo, wezme na rece i ok, tak kilka razy zanim usnie na dobre
moze potrzebuje sie przytulic?? hmm??

ja zrobilam dzis ciasto z porzeczkami, sprobowalam wyszlo bardzo dobre, mam nadzieje, ze Tosi nie zaszkodza :ico_sorki:

ogolnie buzka Tosi tez nie jest zupelnie gladziutka, widac ze jest ok, ale pod swiatlo nie jest ona gladka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 26-06-2011, 12:34 ]
Patrycja wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

26 cze 2011, 13:09

Hej Kobietki :-)
Witam się niedzielnie po nieobecności :/ miałam trochę sajgon z małym :/ nie wiem czemu zaczął ulewać po jedzeniu a ja mam tyle pokarmu ze leci mi ciurkiem i mały się krztusi :/ przy każdym karmieniu to samo i jak się tu nie bać... płacze czasem kilka godzin z 5 minutowymi przerwami ale kupiłam herbatkę z hippa i pomaga nawet (uspokajająca) daję mu troszkę i potem ładnie śpi... z kupkami już nie ma takiego problemu jak wcześniej ale i tak się troszkę męczy... Diety już nie trzymam jem wszystko(prawie) jem gulasz ze słoika i placki (oj kocham) :-D a mały dobrze reaguje wiec już mleko mam bardziej treściwe i nie wstaje tak często na jedzenie
troszkę się pochwalę ;)
To ja
Obrazek

moi chłopcy :-D
Obrazek

Kąpiel
Obrazek

[ Dodano: 26-06-2011, 13:17 ]
Ps. Jak was doczytam to odpiszę ;)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 cze 2011, 17:48

dziękuję za komplementy :ico_wstydzioch:

markotka skoro dokarmiasz mlekiem modyfikowanym to musisz podawać tylko witaminę D :ico_sorki: mi tak pediatra powiedziała,że jeśli się dokarmia to tylko dawać D bo wit K jest dla dzieci karmionych wyłącznie piersią :ico_sorki:
widze, ze zamowiona sukienka nie doszla
niestety nie,ale przyda się na inną okazję :ico_oczko:
Patrycja wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin
dołączam do życzeń :ico_prezent:

ja tylko przelotem,później wpadnę mam nadzieję :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 cze 2011, 22:27

Hej,
my już w domu. Młody spał całą drogę z jedna przerwą na karmienie. Brzuszek go jeszcze pobolewa ale już nie tak jak wcześniej. Fajnie było posiedzieć w domu ale trzeba wracać do siebie. Za dwa tygodnie znowu jadę na cały tydzień :ico_brawa_01: :-D Ustaliłyśmy z siostrą, że na wakacje jedziemy nad morze od 20.08.
dziewczyny jak ma wygladac twarz po posmarowaniu protocic .......małemu robia sie takie czerwone plamki
:-D :-D
Zoola jak smarowałam powieki to miejsca gdzie było najbardziej podrażnione były właśnie czerwone. Wszystko schodziło jak maść się dobrze wchłonęła.
Tak się zastanawiam jeszcze jak robić teraz z witaminami D+K jak dokarmiam mlekiem modyfikowanym, podawać normalnie? Nie przedawkujemy?
To zależy ile Krzyś dziennie dostaje MM. Przy MM najczęściej nie podaje się wit. K bo jest jej wystarczająco w mleku. Zadzwoń do pediatry i ustal z nim czy podawać tę witaminę czy nie.
u nas od kilku dni ok, tzn.wieczorami Tosia denerwuje sie przy piersi, niby chce pic, a za moment sie prezy i steka, mleko w piersi jest, bo sprawdzalam, nie wiem dlaczego tak :ico_noniewiem:
i wieczorne spanie tez roznie bo zazwyczaj jak usnie, to jak ja odloze po paru minutach budzi sie z placzem - ale takim jakby jej cos zlego sie snilo, wezme na rece i ok, tak kilka razy zanim usnie na dobre
moze potrzebuje sie przytulic?? hmm??
U na sto samo i też sądzę że o to przytulanie chodzi.

Właśnie w radio podali, że ten korek w którym staliśmy w środę to jest tylko w jedną stronę i ma 5 km :ico_szoking: Dobrze, że po ponad godzinie stania zawróciliśmy na pierwszym skrzyżowaniu.
Patrycja zdrówka, zdrówka i raz jeszcze zdrówka, spełnienia marzeń i wszystkiego naj... :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Zmykam się myć i spać,pa.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

26 cze 2011, 22:34

Patrycja zdrówka i wszystkiego dobrego kochana :ico_buziaczki_big:
Murchinson ja w tym roku nigdzie nie pojadę bo z takim maluszkiem nie bardzo mi się to widzi a najgorsze że nie popływam a Tobie życzę udanych wakacji i wypływaj się za mnie ;)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 cze 2011, 23:50

Hejo!

Właśnie pozostaliśmy sami- po chrzcinach w knajpie zlecieli się do nas moi kuzyni by pozjadać co zostało :-D
Chrzciny bardzo udane, Maksio przespał całe, był grzeczniutki :-) Jutro opisze więcej!

ANiu wyglądasz super! Fajnie, że impreza udana!

Murchinson my nad morze jedziemy 11.08 prawdopodobnie :-) A gdzie się wybieracie?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 cze 2011, 09:09

HEJ !!!

mi pediatra mowił ze jesli dziecko dostaje wiecej niz 60 ml mleka z butelki to witaminy k nie trzeba podawac.....jesli mniej to tak.....

koroneczka super ze chrzciny sie udały........my nadal mamy problem z chrzestna.. :ico_noniewiem:

buzia młodego juz lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: wysypka schodzi :ico_sorki: :ico_sorki:
mam nadzieje ze jeszcze ze 2 dni i o niej zapomne :ico_sorki: :ico_sorki:

ostatnio była u mnie kumpela z synkiem (3 latkiem ) i biegali razem z córa po ogrodzie.....syn sąsiadki jak go zobaczył zaczął krzyczec : " mama mama chodź zobaczyć TYMON juz chodzi " :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 cze 2011, 10:03

witam
u nas dzisiaj cieplutko,mała właśnie marudzi bo śpiąca jest,zaraz koleżanka do mnie wpadnie co ma termin porodu na 5 lipca :-D

Mariola_Larose super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Koroneczka super,że chrzciny udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekamy na foteczki :-D

Murchinson ale masz fajne wakacje :ico_brawa_01:
ostatnio była u mnie kumpela z synkiem (3 latkiem ) i biegali razem z córa po ogrodzie.....syn sąsiadki jak go zobaczył zaczął krzyczec : " mama mama chodź zobaczyć TYMON juz chodzi " :-D :-D :-D
dobre :-D :-D

zoola27 na pewno z buźki wszystko ładnie małemu zejdzie :ico_sorki:

miłego dnia

[ Dodano: 27-06-2011, 10:59 ]
w ogóle to wczoraj już @ dostałam :ico_szoking: :ico_szoking: biorę te Cerazette i myślałam,że tak szybko @ nie przyjdzie a tu :ico_szoking: nawet 2 miesiące od porodu nie minęły...ale szczęście,że nic nie boli :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 cze 2011, 11:57

Witam melduje sie ze jestem i wszystko o u nas dobrze, ale cierpie na brak czasu, wybaczcie ze nie pisze :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 cze 2011, 12:45

u nas od kilku dni ok, tzn.wieczorami Tosia denerwuje sie przy piersi, niby chce pic, a za moment sie prezy i steka, mleko w piersi jest, bo sprawdzalam, nie wiem dlaczego tak
i wieczorne spanie tez roznie bo zazwyczaj jak usnie, to jak ja odloze po paru minutach budzi sie z placzem - ale takim jakby jej cos zlego sie snilo, wezme na rece i ok, tak kilka razy zanim usnie na dobre
moze potrzebuje sie przytulic?? hmm??
u nas jest dokładnie to samo :ico_sorki: jak przy jedzeniu się pręży, to biorę go na ramię, odbije się zazwyczaj po chwili i już je spokojnie. A to budzenie się z płaczem, to chyba gazy, bo się pręży, robi czerwony...
A butelkę podaję teraz już właściwie co drugie karmienie :ico_noniewiem:

Ania to faktycznie szybko @ przyszła :ico_sorki: ja mam cały czas plamienie połogowe :ico_zly: są dni, że praktycznie czysto, a następnego znowu krew :ico_noniewiem:

Mariola ale chudzina z Ciebie :ico_szoking: mi jeszcze 4kg do zrzucenia zostały :ico_sorki:

Murchinson fajnie, że wyjazd udany :ico_brawa_01: też bym nad morze pojechała, ale póki co nie da rady.

Koroneczka super, że chrzciny się udały :ico_brawa_01: my właśnie wybieramy menu :ico_oczko: a w co ubrałaś Maksia?

Zoola dobrze, że buźka Tymonka już lepiej :-)

Jutro powinnam już mieć laktator i będę odciągać ile się da, żeby nie dokarmiać MM i nie wiem teraz, czy kupić samą tą wit. D czy ten jeden dzień się jeszcze wstrzymać :ico_noniewiem: z drugiej strony nie wiem ile uda mi się ściągnąć :ico_noniewiem: a jakbym dzisiaj po prostu wcale witamin nie podała?

[ Dodano: 2011-06-27, 13:17 ]
Mam pytanie, pokarm odciągnięty musi być przechowywany w specjalnej butelce, czy mogę trzymać w lodówce w butelce z której będę karmić? W zestawie z laktatorem jest tylko jedna butelka do przechowywania. Tylko te moje butelki z TT nie mają żadnego korka, mogę tylko nakręcić smoczek i nałożyć osłonkę na smoczek-można tak przechowywać? Pokarm odciągnięty może być w lodówce 72h?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości