donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

22 cze 2011, 08:28

Wypoczywacie juz?
my jeszcze nie, ale ciągle wybywamy z domu :), zaraz jedziemy do mojej mamy
Młoda dostała sie do złobka wiec od września będzie chodzić. :-D Super bardzo sie ciesze ze sie nam udało
no to super, że się dostała :ico_brawa_01: , a do przedszkola nie mogłaby już iść??

Miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 cze 2011, 09:32

Ragazza555 napisał/a:

Młoda dostała sie do złobka wiec od września będzie chodzić. :-D Super bardzo sie ciesze ze sie nam udało
to super

a my juz wrócilysmy od rodzinki..leniuchowałysmy przez tydz teraz trzeba sie do pracy zabrac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

27 cze 2011, 12:21

hej
Wróciliśmy z długiego weekendu. Byliśmy na rajdzie w Iwoniczu-Zdroju. Małej podobało sie tak bardzo ze do domu nie chciała wracać. Zwiedzaliśmy m.in. schron kolejowy Hitlera i ruiny zamku. Na zamku była para z fretką na smyczy wiec mała ja dorwała i z nią spacerowała. A na zakonczeniu rajdu brała udział w konkursie rysunkowym i zajeła pierwsze miejsce :-D
Teraz standardowo czeka mnie pranie i prasowanie a potem trzeba sie znowu spakować bo jedziemy na wieś na 2 tygodnie.
a do przedszkola nie mogłaby już iść??
normalnie sie nie dostanie bo teraz jest komputerowa rekrutacja i rocznik ją nie puści, można by kombinować cos załatwiać ale jak sie dostała do złobka to nie bede nic robic tylko za rok złożymy papiery do przedszkola.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 cze 2011, 08:09

hej hej
u nas monotonia, maly chory, moj Ł go tak zalatwil, bo biegal po deszczu na wsi i cale buty mu przemokly, a od nog szybko idzie :ico_zly: no ale jest juz lepiej, tempke mial tylko 1 dzien.

nie wiecie przypadkiem ile przysluguje wolnego jesli pracuje od kwietnia? chcialabym wziasc sobie kilka dni wolnego i nie wiem czy moge???? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

poza tym to kupilismy malemu rowerek taki maly BMX 4-kolowy czerwony, fajny jest ale Dawidek jeszcze nie umie pedalowac, kieruje jedynie kierownica a my go pchamy :ico_noniewiem:

no i kupilismy fajowe lustro szklane do lazienki bo tamto, takie zwykle plastikowe sie urwalo i jednoczesnie poszla lampka wiec to juz taki porzadniejszy wydatek. no ale to lustro zmienia cala lazienke, super wyglada, nie to co takie zwykle plastikowe :ico_oczko:

nadal jestesmy na etapie poszukiwania samochodu bo nasz to juz zlom, strach nim gdziekolwiek jechac. a ja mam juz ustalone testy na 11. 07. takze trzymajcie kciuki zeby udalo sie zaliczyc, bo zaraz potem ustalam sobie jazde. a nawet mi idzie ta jazda, instrktor mnie chwali, dobrze czuje sie za kolkiem takze jestem zadowolona :-)

Ragazza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ze udalo sie Emi dostac do zlobka, wiec planujesz wrocic do pracy?? od wrzesnia?

ja tez mam zapisanego Dawidka do przedszkola ale chyba sie wstrzymam, musialabym placic 500zl bo to prywatne, Dawidka nie chciali przyjac do panstwowego, i nie mial by mi kto go odbierac bo moja mama pracuje a ja jak ide do pracy to dopiero o 20 koncze, wiec i tak musialabym zatrudnic do tego opiekunke zeby mi odbierala malego z przedszkola wiec to sie wogole nie kalkuluje. tak wiec chyba sie wstrzymam i od przyszlego roku zapisze go do przedszkola :ico_noniewiem:

buziaki dla wszystkich
ps. ale nam marnie idzie topisanie, niektorych dziewczyn to juz tu wieki nie widzialam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 cze 2011, 11:31

nie wiecie przypadkiem ile przysluguje wolnego jesli pracuje od kwietnia? chcialabym wziasc sobie kilka dni wolnego i nie wiem czy moge????
to zależy ile masz urlopu wypracowanego 20 czy 26 dni? Wtedy masz 1,5 lub 2 dni za każdy przepracowany miesiąc
kupilismy malemu rowerek taki maly BMX 4-kolowy
tez sie własnie przymierzamy do zakupu bo na tym 3 kołowym to ciężko dziecku samemu pedałowac on jest raczej dla maluchów do pchania Mała ma w tym miesiącu imieniny wiec może zrobią dziadki zrzutkę a ten 3 kołowy sprzedam na allegro i jej kupimy większy taki cos jak wy kupiliście bo chcemy jej zabrać nad morze
wiec planujesz wrocic do pracy?? od wrzesnia?
narazie jeszcze nie, zobacze jak się Emi w złobku zaklimatyzuje a potem chyba wróce tylko chciałabym na 3/4 lub 1/2 etatu bo wtedy mnie nie moga zwolnic przez rok a mój etat jest zlikwidowany wiec jakbym wróciła to na pewno dostane wypowiedzenie
musialabym placic 500zl bo to prywatne
to i tak nie drogo jak na prywatne
Ale tak jak piszesz ze jeszcze bys potrzebowała opiekunke to chyba sie nie kalkuluje

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 cze 2011, 13:38

witam i ja w upalny dzień :)

przed chwilą wróciliśmy od mojej mamy, Szymek popluskał się w basenie , ja się troszkę poopalałam :)),
zaraz położę go spać a jak wstanie to jadę z małym, moją mamą i babcią do mamy koleżanki nad jezioro,

aaa i chyba muszę przejść na dietę niby dużo nie jem, ale brzuszek i oponki się pojawiły:ico_wstydzioch: , trzeba się wziąć za siebie :ico_puknij:
nie wiecie przypadkiem ile przysluguje wolnego jesli pracuje od kwietnia? chcialabym wziasc sobie kilka dni wolnego i nie wiem czy moge????
1,5 lub 2 dni za każdy przepracowany miesiąc
tez myślę, że masz 2 dni za każdy przepracowany miesiąc
kupilismy malemu rowerek taki maly BMX 4-kolowy
tez sie własnie przymierzamy do zakupu
Szymek dostał na roczek taki trzykołowy, ledwo się trzyma, ale na ten rok wystarczy, na przyszły rok kupimy mu większy i masywniejszy,


jeśli chodzi o pracę to też bym chciała gdzieś się załapać w szkole, chociaż na pół etatu, ale jest kiepsko, choć w jednej szkole może się uda, zobaczymy

[ Dodano: 28-06-2011, 13:45 ]
. a ja mam juz ustalone testy na 11. 07. takze trzymajcie kciuki
będziemy trzymać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 cze 2011, 14:09

hej ja własnie po wizycie u dentysty. Od soboty mnie ząb pobolewał a wczoraj na wieczór juz tak bolał okropnie ze dobrze ze mama miała leki przeciwbólowe bo bym zwariowowała. Udało mi sie ze mnie dentystka dzisiaj przyjeła i okazało sie ze to 8 sie psuje wiec ją wyrwałam.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

01 lip 2011, 09:10

witam :)

u nas pogoda się popsuła, od wczoraj pada, także siedzimy na razie w domku, może potem skocze na targ po warzywa,

wczoraj była kuzynka z córką, także popołudnie zleciało,

we środę byłam u fryzjera, potem mąż z Szymkiem przyszedł, bo chcieliśmy, żeby małego obcięli, ale nie nie dał, był płacz, krzyk i kierunek do wyjścia, więc wczoraj ja go obcięłam maszynką, oczywiście nie obyło się bez płaczku i krzyku, ale już jest dobrze,

dziś po południu skoczymy do teściów na kawę,

Miłego weekendu!

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

01 lip 2011, 20:57

Cześć. Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie ;-)

Cześć Wam :-) zawitałam na chwilę. Solenizantom wszystkim Sto lat!!
Pogody na urlopie, bo u nas zimno i ponuro. Ja na urlop idę w ostatnim tygodniu lipca, nie liczę na super pogodę, bo mam nadzieję, że uda mi się iść na ta operację, na moją przepuchlinę. Oficjalnie informuję, że pozbyłam się już 14 kg :-D i nadal chudnę, niestety brzuszysko zostaję, ale pewnie przez tą przepuchlinę.
Dzieci rosną. Szymon zagaduje nas na śmierć, a jak kłamie... szok, co on nie wymyśla. Siku robi jak dorosły facet- na stojąco do kibelka. Niestety nadal kupa ląduje do Dady, już wszystko robiliśmy.... ale on woli wstrzymać, a potem aż wyje z bólu, więc znów idzie pielucha. Asia wie, co to nocnik, jak ją wysadzamy to zrobi... Nie bedę jej na siłę sadzać, widzę po Szymonku, dojrzeje, to sama pójdzie.


Oto kilka fotek:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Pozdrawiam

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

01 lip 2011, 21:40

my byliśmy u teściów na kawie, wjechała też szwagierka tam po pracy po swoje córki,
teraz jest w ciąży, to będzie jej trzecie dziecko,u lekarza jeszcze nie była, a chyba jest we czwartym miesiącu :ico_noniewiem: , zresztą szkoda gadać, ciekawie to nie ma i nie będzie miała, ale życzę jej jak najlepiej,
Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie ;-)
pamiętamy :ico_oczko:
Oficjalnie informuję, że pozbyłam się już 14 kg :-D i nadal chudnę
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzieci rosną. Szymon zagaduje nas na śmierć
.

aaa i super fotki :ico_sorki: . dzieciaki rosną jak na drożdżach :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas idzie ta mowa powoli, ale już się rozkręca :-) ,
a jak chce siusiu i kupkę to woła, jak jest nocnik w pobliżu to sam zdejmuje majtki i siada :-) ,

zamykam spać, dobranoc:ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości