tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

28 cze 2011, 21:56

a mialam nadzieje ze zdązą
ja tez ...do samego konca :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale masz racje jak juz tyle przezylam to ten jeden tydzien tez dam rade... :ico_sorki:

[ Dodano: 28-06-2011, 22:00 ]
magda1614 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za szczepieni i bioderka dla Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do ubierania na chrzest to nie umiem poradzi boi nie miueszkam w pl i nawet nie wiem co jestr na polskim rynku...a Szymka najpredzej bedziemy chrzcili w Swieta czyli zima ale tez tutaj w Uk i nawet nie wiem jakie tu ubranka obowiazuja

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 cze 2011, 22:16

magda1614 ja Mata nie ubierałam w garnitur. Też miałąm straszny problem ze znalezieniem czegoś normalnego. Kupiłam białą koszulę i bawełniane spodenki, też białe, ale w delikatne paseczki, do tego sweterek w kolorze ecru i białe buciki. my akurat trafiliśmy na chłodniejszy dzień, ale może to i lepiej :-) cieszę się, że nie kupiłam garnituru, który teraz bym powiesiła i byłby bezużyteczny, a tak wszystko wykorzystam, no może oprócz koszuli, ale ona kosztowała 18 zł :ico_oczko:

tabogucka
dobrze, że wyjaśniliście sobie z mężem nieporozumienia. Ja też mam wrażenie, że siostra po prostu zaplanowała sobie u Was wakacje :ico_noniewiem:
no to odliczamy od nowa. Ale już ostatni raz. Tym razem wypraw ich wcześniejszym pociągiem na lotnisko. Oby ten tydzień szybko zleciał.

a moją @jestem mile zaskoczona, bo jest bezbolesna i mało obfita, oby szybko minęła. Po Oli umierałam z bólu. Nie byłam w stanie nic zrobić w domu, brałam silne leki przeciwbólowe na receptę. Takie @jak dziś mogę mieć :-)


Aniaaa
odnośnie tej szczepionki jeszcze. To po zakupie musisz ją przewieźć do domu i do przychodni w zimnie. Mnie pielęgniarka mówił, żeby do termosu rzucić kostki lodu i tak ją przewieźć.

[ Dodano: 28-06-2011, 22:17 ]
tabogucka, a odnośnie tej wysypki, nie wiem co Ci pwoiedzieć. mówisz alergia???ale na co?????jak będzie się nasilać, pokaż to lekarzowi.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

28 cze 2011, 22:43

odliczamy od nowa
6dni...niecale...bo we wtorek leca rano i juz o 7 musza wyjsc z domu :ico_sorki:

dzis powoli sobie zaczelam ogaraniac kuchnie ...siostra widziala wiec wie ze jestem wsciekla :ico_zly: a mi ciut lepiej bo rano wstane zrobic kawke i bede miala czysto...a wtedy toprzyjemniej i lepiej dzien sie zaczyna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 28-06-2011, 22:46 ]
mówisz alergia
sama nie wiem takie dziwne wypryski ...A moze to od nadmiaru tej herbatki laktacyjnej???nie wiem ale wyglada to nieciekawie...poprostu jakbym mialka tradzik na cyckach :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 29-06-2011, 09:30 ]
dzien dobry

widze ze tylko ja napastuje ciagle forum... :ico_haha_01:

probowalam odciagnac rano mleko ...dalm malemu jesc z jedengo cyca az drugiego tylo 40 ml mi sie udalo sciagnac...a pijje ciagle ta herabatke Hipp...jednak na mnie nie dziala ...wiec zamowilam znoiw 2 opakowania Lactinatal przez internet... :ico_sorki: po nim moglam i 125ml odciagac... :ico_szoking:

kurcze ile to dni???6 jeszce.... :ico_sorki:
oby szybko zlecialo ...oby pogoda byla ...to moze choc troche nie beda siedziec w domu...siostra mnie wkurza tym ze ona mowi ze np.zabierze talerze po dzieciakach ze stolu zaraz....okey...wiec zawiesza sie na kompie ....a potem usypia a ja wstaje rano ...i one ciagle na stole stoja... :ico_nienie: :ico_zly: :ico_nienie:
strasznie tego nie lubie...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

29 cze 2011, 11:04

a Mata nie ubierałam w garnitur.
ja tez nie chce bo to strata kasy
i co potem z tym?
tabogucka, oj jeszcze tylko lub aż 6 dni ale potem to bedziesz miala ciszę i spokój i oby takich gosci mniej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 cze 2011, 13:00

hej dziewczyny
na chwilunie
doczytałam ale nie wiem co której odpisac
chrzciny się udały,mogłoby byc tylko wiecej słońca bo na dworze siedzieliśmy
w kościólku mała przespała a jak ksiądz ją polewał to się smiała przez sen
ogólnie było 11 dzieci do chrzczenia i ponoc u nas w kosciele to był rekord
goscie zadowoleni
ja też i już mamy to za sobą
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
teraz uciekamy do znajomej na kawke a dzieci będa się kąpac w basenie
zajrze wieczorem

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 cze 2011, 14:55

aga216, super fotki z chrzcin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my chrzcimy 09. lipca...

wpadlam tylko na chwilke, bo ostatnio czasu brak :ico_olaboga:
w poniedzialek przyjezdza do nas moj brat na miesiac :ico_oczko:
dzisiaj bylam sprawdzic wzrok po porodzie i polecial mi na maxa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a przez 5 lat mialam juz stala wade... teraz prawe mam juz -4,25 a lewe -3,75 :ico_szoking: i czeka mnie zakup nowych okularow :ico_olaboga:

tabogucka, wytrzymasz kochana te 6 dni... az niemozliwe, ze takie cyrki z siostra M. wychodza :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 cze 2011, 18:10

oby takich gosci mniej
juz nigdy wiecej :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 29-06-2011, 18:12 ]
aga216 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to super -zdjecia urocze a jaki piekny torcik...

[ Dodano: 29-06-2011, 18:15 ]
wzrok po porodzie i polecial mi na maxa
ja nawet nie wiedzialam ze tak sie moze zrobic ...cos slyszalam ze z duza wada nie powinno sie rodzic naturalnie ze wtedy cc zalecaja....

[ Dodano: 29-06-2011, 18:17 ]
niemozliwe, ze takie cyrki z siostra M. wychodza
dzis rano znow byla awzantura ...juz wam, oszczedze szczegolow tylko tyle powiem ze folia od deszczu na wozek jest zniszczona...a ja uzylam jej raz :ico_puknij:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

29 cze 2011, 22:46

dzis rano znow byla awzantura ...juz wam, oszczedze szczegolow tylko tyle powiem ze folia od deszczu na wozek jest zniszczona...a ja uzylam jej raz :ico_puknij:
współczucia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dzisiaj bylam sprawdzic wzrok po porodzie i polecial mi na maxa
to ty z wada wzroku rodzilas naturalnie u nas lekarze zabraniają bo to zbyt wielki wysiłek dla oczu

aga216, fotki fajne a malutka sliczniutka no i torckik apetyczny :ico_brawa_01:
link usunięty przez obsługę forum
taki komplecik dla synka znalazłam na chrzest i dosyc niedrogi :ico_brawa_01:


- zgodnie z nowym regulaminem nie można zamieszczać linków z allegro
Ostatnio zmieniony 01 lip 2011, 15:33 przez magda1614, łącznie zmieniany 1 raz.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

30 cze 2011, 08:19

tabogucka, jeszcze w te ostatnie dni Ci wszystko poniszcza :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
magda1614, w Polsce wiem, ze zabraniaja... a tutaj nikt mnie nie wyslal do okulisty na badania, a ja nie pomyslalam o tym :ico_wstydzioch: nawet w szpitalu widzac, ze mam okulary zalecali jednak rodzenie naturalne... a jak wczoraj mnie okulista zbadal i powiedzial jaka mam teraz wade to myslalam, ze spadne z krzesla... oby teraz juz ta wada mi sie nie ruszala :ico_sorki: :ico_sorki: bo przed porodem to juz przez 5 lat mialam stala wade i myslalam, ze tak pozostanie...
a komplecik na chrzest uroczy... Kiedy chrzcicie??
Ja narazie dla malej jeszcze nie mam sukienki... a chrzest za tydzien w sobote :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 cze 2011, 10:03

magda1614sliczny komplecik na chrezst :ico_brawa_01:


Sejanaoj to przykro ze Ci nie powiedzieli przed porodem...oby sie juz ta wada nie poglebila... :ico_sorki:

Co do zniszczen....staram sie nie denerwowac...ale szlag mnie trafia jak poprzedniego dnia umylam szafki w kuchni a rano wstaje ...a tu jakies resztki kurczaka na blacie -zalaly caly blat ni to tluszczem ni sosem i scieklo przez wszystkie szafki na podloge... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i to naprawde jest jedno z przyjemniejszych sprzatan...bo wczoraj rano pol godziny mylam szczotke do wc!!!! niew iem skad sie takie brudasy i niedbaluchy biora na tym swiecie.... :ico_olaboga:

[ Dodano: 30-06-2011, 10:04 ]
5dni.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jakos tym razem dluzy mi sie to odliczanie....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości