Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 lip 2011, 11:46

cześć . U nas dzis chłodno i deszczowo a i tak czuje sie do kitu, jak dłużej postoję to mi jest słabo no i brak oddechu i powietrza mi doskwierra... nocka jak zwykle :ico_zly: o 2 poszłam spać ( czuwac chyba ) i pobudka kolejno o 3 , 4.30, 6 i po spaniu a i dodam, ze jeśc nic nie moge bo mnie jeszcze bardziej zesłabia. kolezanka jak mnie zobaczyła to mi powiedziała, ze mi zamiast rosnąć ten brzuch to mi zmalał :ico_olaboga: , ale mam ucisk chyba na przepnę i stąd te dolegliwośći... byle do poniedziałku do wizyty... a mój małż ma dzisiaj wolne więc jestem trochę odciążona od zajmowania się dzieckiem i robienia obiadu.
Widze , ze zrobił leczo z cukini i niewiem do czego ostrugane sa ziemniaki ale nie wnikam bo nie mam siły nawet się odzywać a dodam, ze czeka mnie dzis kosmetyczka - niewiem jak zaczłapię do niej, ale może na polu będzie mi lżej oddychac bo jest chłodno...
dzisija piorę pościel dla malutkiej i pakuję torbe bo chyba już lepiej czuyć się nie będe więc nie mam na co czekac, gondolka przyniesiona z piwnicy - normalnie jak nówka tylko trzeba przeprac bo 3 lata stała sobie bez uzytku w piwnicy.
A tu jeszcze nowy dom
no miałam się własnie pytac , kiedy przeprowadzka, kiedy jakies zdjęcia zapodasz no i wogóle jak duży jet ten dom?

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

01 lip 2011, 12:46

hej Labryd gratulację :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zirafka beti Malinka - Tosia no wy te swoje 2-3 tygodnie macie jak ja wam zazdroszczę ja się modle abym wyrobiła się w sierpniu hihihihihi.

Tosia - kochana będziemy trzymać kciuki za twoją cesarkę i maluszka!!!!!!!!!!!!

Ja we wtorek idę do gina i wyjeżdżam do końca lipca na urlop na mazury. wrócę dopiero na sierpień 3 tyg przed terminem z oom. i Mam nadzieję wtedy na odpoczynek i szybkie rozwiązanie. Zmykam do fryzjera z moimi dziewczynkami a o 17 dziadkowie zabierają kluski już na mazury a ja dojadę we wtorek.

Buziaki i czekam na labryd aż opowie jak to u niej wszystko się potoczyło. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 lip 2011, 12:50

Karolina1980, udanego i miłego odpoczynku ;)
wypoczywaj tez za nas hihi :*

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

01 lip 2011, 13:36

ciekawe ktora bedzie nastepna hehe

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 lip 2011, 14:51

martuśka, kochana widze po suwaczku ,że Ty jeszcze 6 tygodni masz wiec sie nie spiesz ;)
trzymaj kciuki za nas... hehe :)
a jak samopoczucie ?

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

01 lip 2011, 15:31

Eh jestem psychicznie wykończona..jak to sł.zdrowia potrafi człowieka zdenerwować. Z racji,że moja gin.na urlopie w lipcu,a termin za 2 tyg. teściowa wymyśliła żeby iść na wizytę do psofesorka z oddziału gdzie będę rodziła. Podczas badania stwierdził, że wydawało mu się, że puls Małego zwolnił i najlepiej pojechać na izbę na ktg, wypisał skierowanie i pojechaliśmy. Zrobili mi ktg i wyszło super. Młoda lekareczka powiedziała, że wszystko ok, możemy już iść i za jakiś tydzień pójść do lekarza na kontrolę. Już brałam kartę z rejestracji i zbierałam się do wyjścia gdy zobaczyła,że skier.jest od szefa "obserwować ktd"i stwierdziła, że w takim razie mam zostać na noc w szpitalu i rano mieć kolejne. Ja na to, że nie chcę zostać skoro jest ok i na KTG przyjadę. Lekarce to nie pasowało i zaczęła marudzić...tutaj cała rozmowa z innym lekarzem, bo ta nagle stwierdziła, że ona decyzji nie podejmuje..ostatecznie inny lekarz zlecił jeszcze jeden zapis (oczywiście wyszedł super) i powiedział, że faktycznie nie ma potrzeby pobytu w szpitalu i poprostu rano przyjechać na kolejny zapis i badanie do prof. Rano zapis wyszedł tak jak poprzednie, badanie także ok i sam prof.powiedział że nie ma sensu zostawać. W pon.mamy KTG, a tak przeleżałabym weekend bezcelowo i tylko miała złe samopoczucie :-( gdyby jakiekolwiek badania wyszły źle to inna sprawa..

W nocy ciągle się budziłam, śniły mi się dziwne rzeczy, stres mnie dopadł :-(

Lekarz twierdzi, że urodzę przed 15lipca,nawet w przyszłym tyg., ale jakoś tego nie czuję, że tak powiem ;-)

To Malince śpieszno nie mnie :-D

[ Dodano: 01-07-2011, 15:43 ]
Grr i jeszcze tekst lekarki:proszę odpoczywać,bo zaraz się skończy, zacznie się darcie po nocy wstawanie aż się odechce dziecka"i jeszcze parę tekstów tego typu.. :ico_zly: dobrze, że położne są tam fajne :-)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

01 lip 2011, 17:05

beti - to my dzieci mamy w podobnym wieku - mój Hubert 4 lata i prawie 2 m-ce :-D , wiesz - mój powodu nie ma - atez ostatnio jakis tkia przylepa , płacze bez powodu - albo nad wyraz .. wspólczuje - bedzie sajgon - ja sie przygotowuje na cofnięcie w rozwoju :ico_noniewiem: - zobaczymy ... trzeba będzie poświecic czas temu dwa razy bardziej ..
martasz, - współczuje atmosfery, i komentarzy - a babce sie nie dziw - jak zobaczyła podpis profesora - to staneła na równe nogi :-D - bedzie odbrze - ty faktycznie masz koniec 38 tygodnia - mozesz rodzic :-D
Malinka - ja tam obstawiam, ze urodzisz po terminie :-D
która to jeszce ma zaraz rodzic ?? :ico_noniewiem: kto ma cesarke???niedoczytałam :ico_wstydzioch:
generalnie bedzie dobrze dziołchy!
ja tez nie czuje , zebym miała rodzić - i jade jutro na urlop - tylko pogoda do nonono'! - trudna- wziełam kolorowanki, wycinanki, plasteline i farbki i kredki :ico_olaboga: ksiązki - bedzie trzeba sobie radzic
kalosze - spodnie przeciwdeszczowe i kurtka tez jest - wiec codzinnie dziecko i tak wyladuje na podwórku :-D niech ma roadoche i skacze ile chce po kałużach :-D
młody potem zostaje u babci na tydzien nad jezioro .. i moge rodzic :-D - ale jak znam zycie urodze po terminie - zebym sie wsiekla :-D i bede sierpniówka - o :-D a nie lipcówka

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 lip 2011, 17:34

martasz, o rzesz ja pitolę ,że tak powiem.
nie ma to jak nasza służba zdrowia :D
lubią trzymać ludzi w szpitalach patole ;/ żaaaaaal.
ale ważne ,że wszystko w porządku niunka :*
ja mam 5 dni do porodu (łahahaha) a tez tego po sobie nie czuje. ;P
Gosia A, dzieki za wiare w ludzi , a ja wam zorbie psikuska o ! :D
ale szczerze tez tak mysle chlip chlip :ico_placzek:

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

01 lip 2011, 23:53

Malinkax33 Trzymam kciuki mocno mocno.:) za was oczywiscie. Ja sie nie spiesze :)
A ogolnie dzieki ze pytasz , sa lepsze dni i gorsze. Ogolnie mam jeszcze jedno usg i sie martwie bo, okazalo sie na ostatnim ze ma Gabrys za maly obwod brzuszka do obwodu glowki, wychodzilo z usg:( i wagowo maly. Ale mam nadzieje ze jak pojde 12 wszystko bedzie dobrze:)). Martwie sie nie tyje, mam maly brzuch. Ostatanio bolalo krocze i plecy a tak to nie narzekam. i oczywiscie przez cala ciaze wymiotuje co mnie doprowadza do szewskiej pasji hehe. Widze ze Wy juz na dniach bedziecie tulic swoje dzieciatka.. ja juz nie moge sie doczekac;)Ciekawe która nastepna ja obstawiam Tosie :):D

[ Dodano: 01-07-2011, 23:56 ]
aaa i.. Czy wasze dzieci tez takie spokojne. moj malo co sie pokazuje czasem pofaluje brzuch cos tam wystawi, wypnie sie czasem kopnie. ale jakos wydaje mi sie malo ze jest strasznie spokojny. Porownuje mojego z kolezanki to normlanie tamten skakal a moj to niewiem heh

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 lip 2011, 00:19

Martuśka to Tewój dzidziol ma tak jak mój- też główka większa od klatki. A nie wiesz jak wiekowo z usg wychodzi? O ile jest mniejszy w porównaniu do terminu z OM? Jak Ci się wydaje że malo ruchliwy jest podejdz sobie do szpitala i poproś żeby Ci zrobili KTG. :ico_sorki: Ja też mało tyję i brzuszek mam maleńki - każdy się dziwi że to już koniec :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość