Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 lip 2011, 21:23

witajcie

ale sie dziś nałaziłam
masakra
igor cały Boży dzień na rowerze śmigał
bawet nie chciał na obiad przyjść
musiałam na niego nakrzyczeć bo po dobroci sie nie dało
u nas na osiedlu jest 5-ciu chłopaków w wieku 3-6 lat wiec oni normalnie szaleją
gonią sie, grają w piłkę, jeżdzą rowerami
dobrze że to jest droga jednokierunkowa wewnetrzna także bardzo mało samochodów tam jedzi, praktycznie tylko te do posesji
stałam chyba ze dwie godz dzis z koleżanką na zmiane bo wiadomo oni przecież nie mogą być sami, ktos musi ich godzić :ico_haha_01:
igor teraz w ogóle nie chce do dziadków chodzić, ma kolegów wiec nie są mu juz potrzebni :ico_haha_01:

a szymek jak to szymek..coraz mniej mi chce spać, dzisiaj np od 9-13.00 nie spał
ja juz byłam nerwowa :ico_puknij:
zanał na 40 min :ico_noniewiem:
ale potem szybko zasnął i spał chyba z 2,5 godz
łazi po pokoju
nawet dorwał sie do doniczki, bo ziemia była wysypana :ico_haha_01:
co chwilę sie gdzieś puknie
i nawet zaczął mi na schody sie wdrapytać
bede musiała juz pomyśleć o barierce
Jak jest u was dziewczyny? Jak dajecie radę? Jakoś na pewno ale podziwiam, podziwiam
jest czasami ciężko wiadomo
ale ja juz sie przyzwyczaiłam
nie ma innej opcji, nikt nie zrobi tego wszystkiego za mnie :-)

[ Dodano: 05-07-2011, 21:26 ]
spadłamznieba mój szymek też ma katar
sama zielonizna mu leci z nosa
ale teraz stwierdziłam ze tylko rano miał tak mocno, potem w ciągu dnia może tylko raz mu wyciągałam fridą :ico_noniewiem:
ja mu psikam do noska i leci mniej :ico_sorki:

co do spania to mój szymon tez lubi soac w takiej pozycji jak twoją córeczka
w ogóle on bardzo lubi spac na boczku i zawsze trzyma w ręce pieluszke :-)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

05 lip 2011, 21:59

moja spi podobnie z pelucią w raczkach i czesto ze smokiem... ale spanie na brzuchu mnie przeraza... :( boje sie ze sie udusi. czesto sie przekreca na brzuch... no i bylam przed chwila i kjuz lekko ma zatkany nos. jak sie przebudzi to psikne jej krople do noska , mam otrivin chyba dla niemowlat od 3. msca zycia, drogie jak cholera... frida nie bede sie bawic w nocy bo tylko Ja rozdraznie. i tak histeria jest jak krople dam.... :( a takie spokojne nocki byly :(

jesli d jutra nie przjdzie katar to chyba wybiore sie do lekarza z NIa na kontrolna wizyte, czy z pluckami ok i gardelkiem. wole dmuchac na zimne...

zaraz poloze recznik mokry w sypialni zeby bardziej wilgotne powietrze bylo

padam na twarz, jak wyobraze sobie co to za noc bedzie :(

[ Dodano: 05-07-2011, 22:01 ]
mój szymek też ma katar
a dlugo ma ten katar?

moja ma od wczoraj, wodnisty bardzo, jest tego sporo i czesto jej czyszcze... do tego czasem kicha, to sie ciesze bo samo wyjdzie. oby na katarku sie skonczylo :ico_sorki: u Mojej i Twojego synka :ico_sorki:

[ Dodano: 05-07-2011, 22:02 ]
ja juz czuje sie lepiej, tzn nie mam tak zatanego nosa, nie mam tak okropnego kaszlu. czuje sie o wiele lepiej niz wczoraj. oby tak bylo dalej.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 lip 2011, 22:19

ale spanie na brzuchu mnie przeraza... :( boje sie ze sie udusi. czesto sie przekreca na brzuch.
mój szymciu też tak śpi
sam sie przekręca, szuka najwygodniejszej pozycji
jak widzę sie śpi na brzuszku sama mu przekręcam główkę na boczek, wtey spi dalej
a dlugo ma ten katar?
no ze dwa dni juz mu leci
ale to jest tak,że ma pd rana a potem juz nie :ico_noniewiem:
a ty kochana żebyś była spokojniejsza to idz do lekarza, osłucha ją i bedzie git :ico_sorki: spadlamznieba, spokojnej nocki Wam życzę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 05-07-2011, 22:34 ]
kochane ide spać
buziaki
do juterka

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

06 lip 2011, 11:03

bylam z Nia u lekarza profilaktycznie. lekko czerwone gardelko od katarku. gdybym nie czyscila mialaby zapalenie pluc. jes ok, dostanie leki i do konca tygodnia ma byc w pelni zdrowa :)

no i bijcie prosze glosno brawo za 2 juz ząbki Oliwki :) lekarka potwierdzila :)

aniaj84, dzieki kochana za slowa otuchy :)

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

06 lip 2011, 11:41

spadlamznieba, dla Oliwki za żąbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i szybkiego powrotu do zdrówka życzę :ico_sorki:

My wczoraj byliśmy na szczepieniach obaj byli dzielni :ico_brawa_01: wyszliśmy z przychodni i Kacper mówi-Mamusiu z Kajtkiem byliśmy bardzo dzielni i musimy nagrody dostać :-D

Kajtek tez przewraca sie w nocy na brzuch a ja tego nie lubie bo ie raz się zdarzyło, że spał z buźką w poduszce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_chory: ciągle w nocy wstaje i go sprawdzam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 lip 2011, 13:05

spadlamznieba, brawa wielkie za aż dwa ząbki od razu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja też byłam z szymonem u lekarza bo od rana masakra
płacze mi non stop, zasypia naręcach, obudzi sie popłacze i po 10 min znowu zasypia
leci mu z nosa woda i ma juz zajęte gardełko
ale tylko troche powiedział lekarz
zapisał mu antybiotyk bo od gardła idzie dalej
teraz znowu śpi
zasął mi po drodze
temperatury na całe szczescie nie ma :ico_sorki:
ale na dwór juz dzis nie wyjdziemy
wyszliśmy z przychodni i Kacper mówi-Mamusiu z Kajtkiem byliśmy bardzo dzielni i musimy nagrody dostać :-D
dobre ehehehe :ico_haha_01:
no to ja jak byłam w zeszłym tyg na szczepieniu to Igor taki tekst walnął do mojego lekarza :ico_haha_01: i dostał czekoladowego cukierka :ico_haha_01:

a jak u was pogoda..?
u nas bardzo łądnie
świci słoneczko
cieplutkooo ufffff
tylko wiaterek wieje

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

06 lip 2011, 14:01

czescc kobietki
u nas taka pogoda ze psa z domu wyganiać
jak w listopadzie,
10 stopni, ciągle pada i wieje ze głowe urwać może
nawet Wojtek dzis przepalil w piecu bo takie w domu zimno ze szok,

my juz lepiej sie czujemy ale dzieciaki jeszcze marudne ale jedzenie wraca do normy wiec ok

co do kataru dzieciaków
to ja juz z kasią przerabiałam to tyle razy i zasada jest jedna
- co chwile psykam woda morską
- 2 razy dziennie kropelki do noska Nasivin 0,001
- i ściągam katarkiem - tym do odkurzacza
co do tego ostatniego to przerabiałam na dwójce dzieci różne przyrządy do odsysania kataru i to jest najlepsze i najskuteczniejsze

Krzysio póki sam nie umiał dmuchać zawsze od kataru miał zapalenie ucha a jak zaczelismy stosowac katarek nie zdarzyło nam sie to ani raz, u Kasi tez z uszami nie mielismy problemu

spadlamznieba, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbki

Paulina446, jak pranie??
a jak u was pogoda..?
u nas bardzo łądnie
świci słoneczko
cieplutkooo ufffff
tylko wiaterek wieje
daj mi taką pogodę
juz mam dość siedzenia w domu :ico_olaboga:

[ Dodano: 06-07-2011, 14:02 ]
dziewczyny czy macie jakiesc wiesci od Moni i AniR, a od reszty listopadówek?? cos tylko robak zagląda a tak to cisza u nich

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

06 lip 2011, 14:38

Witam,
Byliśmy dziś na szczepieniu ostatnim 6w1 bo miał przesuniete przez szpital no i na pneumokoki Pani doktor powiedziała że 17 sierpnia. Na szczęście tez juz bedzie ostatnie.

No i dowiedziałam sie od Pani doktor ze mój mały skarb juz siedzi. Zapytałam sie jej jak to?????? Przeciez on nie siada sam, a Pani doktor mi powiedziała ze moze sam nie siada ale posadzony siedzi i zajmuje sie czymś innym, a to dwie różne sprawy Siadanie i siedzenie. Ciekawa jestem tylko jak się tego nauczył nie sadzalam go sama prawie wcale.
powiedziała do niego no teraz czas na ząbki jak juz siedzisz.
na co odpowiedziałam jej ze ja jeszcze nie chcę bo karmię piersia i chciałabym aby dostał dopiero około 8-9 miesiaca. To Pani doktor zaczęła sie śmiać i poweidziala ze musze porozmawiac ze swoim synem to może zrobi mi prezent i zęby wyjdą tak jak tego chce w 8-9 miesiącu.
oczywiście moja mała gadula tak rozmawiał z Pania doktor ze szok. powiedziała ze wszystko wskazuje na to ze maly szybko zacznie mówić.
a chyba wiecie co to oznacza :-) szczególnie mamy które maja juz dzieci
No i mały juz raczkuje. pani doktor powiedziała mi ze jak juz zaczął raczkowac to sam zacznie siadać.
Opowiedziałam jej o tej akcji weekendowej mojego syna jak zaczął wymuszać aby go posadzić. Powiedziała ze czasami tak jest że dzieci nie umieją usiąść a posadzone juz siedzą i ogladają świat wyżej.

Nie wiem czy wam pisalam ze pije juz przez słomkę wodę. Kupiłam mu bidon ze slomka od 6 miesiąca życia i za 3 albo 4 razem zaczął juz zaciągac wodę. Ma przy tym niesamowita radość. Nie pije wody kilka łyczków, ale zabawa przednia przy tym

O matko jestem zaskoczona jak to szybko teraz idzie wszystko.

Dziewczyny jakie macie dla swoich dzieci zabawki edukacyjne?
U nas jest m.in mata, szczeniaczek uczniaczek, młotek chichotek, telefon. zastanawiam się nad sorterem ale nie wiem czy nie za wcześnie. Niby od 6 miesiąca ale czy faktycznie juz to jest dla takich dzieci?

pogoda beznadziejna pada a raczej leje. W nocy już lało az nie mogłam spać.

dziewczyny życzę zdrówka dla dzieciaczków.

Stosuję tylko wode morska i fridę. Od jakiegos czasu tez dostaje szałki jak mu wyciągam kozy z nosa fridą

Spadlam z nieba brawo za ząbki dla małej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniaj84, współczuje ci ze maly nie chce ci spać. Mój maly spioch nadla sporo śpi aczkolwiek tez mniej niz kiedyś.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 lip 2011, 21:33

malgoskab, współczuje pogody
u nas do teraz można na dworzu siedzieć takie ciepełko :ico_sorki:

magda7, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za picie ze słomeczki i siedzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas troszkę lepiej
chyba...
dziewczyny czy macie jakiesc wiesci od Moni i AniR
niestety nie mam żadnych wieści
na nk Monika ostatnio miała zdjęcia z chrzcin, takze pewnie zalatana była
a reszta to nie wiem... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

06 lip 2011, 22:37

a jak u was pogoda..?
taka jak u Ciebie :ico_oczko:
Paulina446, jak pranie??
pranie leży muszę kupić rolkę z taśmą bo nic nie pomaga :ico_olaboga:

magda7, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za picie przez słomkę

A ja Was nie mam na NK :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość