Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 lip 2011, 20:13

Koroneczka napisał/a:
Stwierdziliśmy z mężem że kupimy sobie rowerek stacjonarny, więc siedzę na allegro i szukam

znalazłaś?
Kurcze ten model, który mi się podoba za drogi, te tanie są beznadziejne, ale obserwuję jedną aukcję i może zalicytuję, może uda się kupić po niższej cenie :-)

Motylek, dobrze, że chociaż wiecie co Pawełkowi jest i jak go leczyć :ico_sorki: oby szybko mu przeszło :ico_sorki:

Maksio zasnął- dziwne bo to nie jego pora :-) Ale za to mam czas dla siebie :-) Męża ciągle nie ma, bo teraz mieliśmy 3 ekipy na budowie i wszystkiego musiał dopilnować, wraca późno zawsze :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 lip 2011, 20:47

Dziś mój siostrzeniec mnie rozwalił dwoma tekstami. Poprosiłam by podał mi pieluszkę a ten " Królowo moja dla Ciebie wszystko". Potem poszliśmy na targ po jagody i do cioci która ma tam stoisko po warzywa. Łukasz lubi ważyć sobie sam (tzn. nakładać na wagę), a dziś wykrzykiwał na całe targowisko "Pomidory, świeże zdrowe bo pomarańczowe" Kobiety zatrzymywały się i śmiały a ten od raz "to ile pani zważyć". I najlepsze, że sprzedał tak 5 osobom! Nie umiały odmówić. Nie wiem skąd on zna takie teksty.
ja muszę poszukać niani elektronicznej :ico_noniewiem:
Ja mam philips avent scd510 i jestem z niej zadowolona.Znajomi odradzili nam babyone bo szybko im padł nadajnik ale może trafili na felerny egzemplarz-nie wiem nie dopytywałam.
Murchinson, skoro mu tak ciepło to nie ma co na siłę przykrywać. U nas jest to samo. Czasem jak nie poradzi sobie kołdry zdjąć to budzi się cały spocony, więc przykrywam go flanelą najczęsciej!
Mój cwaniak jak nie daje rady się rozkopać to przesuwa się w górę i dopiero potem fajt i nogi na wierzchu leżą.
a my w domu
meza wyjazd odwolali, bedzie za 2 tygodnie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
my wlasciwie spakowani, wiec maz nas jutro zawozi do mamy
Mojemu D ten wyjazd to od kwietnia przekładali.Pojechali wczoraj i po drodze mieli pojechać w okolice poznania coś tam zawieść (inaczej wysłaliby to kurierem). Do Niemiec dojechali na 22. Dziś nie mogli zrobić kontroli bo jest inna firma i jutro też nie wiadomo czy wejdą, a nawet jeśli to najwcześniej o 14. Więc mogli od razu jechać jutro rano a nie 2,5 dnia wcześniej.Dodatkowo okazało się, że w jego służbowym telefonie zablokowany jest roaming, dobrze że choć zabrał kompa i ma internet więc wszystko z firmą w Polsce załatwia drogą mailową.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 lip 2011, 22:03

Szalony dzień dzisiaj, zostawiliśmy Krzysia z moją mamą a sami ganialiśmy po mieście. Zamówiliśmy tort na chrzciny, kupiliśmy szatkę i świecę, trochę zakupów i na końcu u księdza i jest masakra :ico_sorki: nie chce się zgodzić, żeby nasza koleżanka była chrzestną, bo jej mama nie przyjmuje księdza po kolendzie :ico_szoking: jutro mój mąż jedzie po koleżankę, specjalnie przywiezie ją z Poznania na rozmowę do księdza i może ksiądz łaskawie się zgodzi, a jak nie, to będziemy w innym kościele próbować :ico_sorki:

Ania wystarczy, że raz opuszczę karmienie-podam modyfikowane, a swojego w tym czasie nie odciągnę i już mi się wszystko rozregulowuje :ico_noniewiem:

Koroneczka super, że masz tak dużo pokarmu :ico_brawa_01:

Motylek zdrówka dla Pawełka :ico_sorki: a szczepiłaś go przeciwko rotawirusom? Dzisiaj nakarmiłam Krzysia z obu piersi i marudził, więc zrobiłam jeszcze MM, wypił 10ml i od razu zasnął :ico_oczko: głupie 10ml a jednak mu tyle brakowało i wiem, że by nie usnął, gdyby nie dostał.

Murchinson ale asior z Twojego siostrzeńca :ico_haha_01: sama bym od niego te pomidory kupiła :ico_haha_01:

Jutro szczepienie :ico_noniewiem: Dzisiaj byłam zamówić szczepionki w aptece i Hexa kosztuje 260zł a Rotarix 350zł :ico_szoking: na pneumokoki teraz jeszcze nie będziemy szczepić. Teraz sprawdziłam i w dozie zapłaciłabym sporo mniej za te szczepionki, ale obawiam się, że jak teraz zamówię, to na jutro nie będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 lip 2011, 06:54

Hejka

U nas dziś słoneczko, moja siostra idzie ze mną na zakupy, chcę buty do sukienki na wesele kupić i jakieś bolerko.

Markotka mój Pawełek jest młodszy od Twojego Krzysia więc szczepienia jeszcze przed nami, ale oczywiście zaszczepię przeciw rotawirusom.
Wczorajszy dzień cały przespał, jak zasnął o 11 po wizycie u lekarza tak spał do 22 z przerwami na cycuszka. W nocy troszkę gorzej bo się obudził o 2.50 i prawie do 4 nie mógł zasnąć, pewnie wyspał się w dzień ale i brzuszek widziałam że dokuczał. Kupek jest mniej ale nadal wodniste, dzisiaj chyba lekarza sobie daruję bo widzę że jest troche lepiej.

Mój mąż mnie wczoraj zaskoczył, kupił mi kolczyki i pierścionek do sukienki na wesele :ico_szoking: I idealnie dopasował kolorystycznie i w ogóle :ico_brawa_01:

Murchinson, ja też bym te pomidory kupiła :ico_brawa_01: Mój Pawełek dla odmiany lubi jak mu cieplutko :-) Najlepiej jak jest opatulony.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 lip 2011, 10:06

czesc

Motylek22, dobrze, za Pawelek dochodzi do siebie
a tylko po kupkach lekarka stwierdzila wirus?

markotka, a u Was w przychodni nie maja szczepionek?
u nas bez problemu i za ta 6w1 placilam 190 zl
nie chce się zgodzić, żeby nasza koleżanka była chrzestną, bo jej mama nie przyjmuje księdza po kolendzie
jakis nienormalny ten ksiadz :ico_puknij:
Mojemu D ten wyjazd to od kwietnia przekładali.
oo, tez niezle :ico_puknij:
Dziś mój siostrzeniec mnie rozwalił dwoma tekstami.
hehhe niezly :-D

milego dnia!

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

13 lip 2011, 12:25

Murchinson też kupiła bym te pomidorki :)
tekst "Królowo moja" w ustach Twojego siostrzeńca musiał być powalający
Markotka ja chrzciny planuję dopiero na sierpień zaraz po ślubie ale jeszcze nie byłam u księdza bo też się boję co powie
W razie co to pójdę do innej parafi nie będę się prosić, łaski nie robi...
Szczepionka 6w1 u mnie w przychodni 200 złoty kosztuje tylko rota muszę gdzieś zamówić

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 lip 2011, 12:45

Hejo!
Dziś od rana prądu nie było, więc za sprzątanie się wzięłam, teraz Maksio śpi więc mam chwilę!

Murchinson, Twój siostrzeniec jest niesamowity :-) :-) Ja nie wiem skąd dzieciaki te teksty biorą!

Markotka, strasznie dużo za hexe zapłaciłaś :ico_szoking: U nas w przychodni kosztuje 190 zł, ale mama załatwiła mi po cenie po której oni zakupują i ja zapłaciłam 140 zł :-)
Ale jaja z tym Waszym księdzem. Co z tego, że matka kolędy nie przyjmuje, czy to wina tej koleżanki? Naprawdę nie rozumiem tego, ciągle robią problemy. Oby Wam się udało załatwić to!

Motylek, dobrze, że Pawełek wraca do zdrowia! I fajnie, że tak śpi- mój Maksio też wczoraj miał dzień śpiocha, myślałam, że w nocy będzie rześki i wyspany, ale na szczęście spał- pobudka była tylko troszkę wcześniej bo o 6 :-)

Co na obiad dziś macie? Ja fileta wyjęłam z zamrażarki i nie wiem jak go przyrządzić :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 lip 2011, 12:51

mój Maksio też wczoraj miał dzień śpiocha
ja czekam i czekam z niecierpliwoscia na dzien spiocha Antosi :ico_oczko:
Co na obiad dziś macie? Ja fileta wyjęłam z zamrażarki i nie wiem jak go przyrządzić :ico_sorki:
ja robie ryz z jablkami i odmroze golabki

a potem do konca tygodnia nie bede sie musiala przejmowac obiadami, po 17 jedziemy do mamy, uffff

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 lip 2011, 12:54

witam
u nas cieplutko,ale nie za bardzo :ico_oczko: po obiadku do koleżanki się wybieram z dziećmi :-)
Ja mam philips avent scd510 i jestem z niej zadowolona.Znajomi odradzili nam babyone bo szybko im padł nadajnik ale może trafili na felerny egzemplarz-nie wiem nie dopytywałam
a ile za nią dałaś?ja planuję coś taniego kupić bo to sporadycznie będzie używana jak mi uśnie w domu a z Hanią na podwórko wyjdę albo do ogródka cos porobić :ico_sorki:
a teksty siostrzeńca powalające :-D :ico_brawa_01:

markotka ksiądz niezłe problemy stwarza wam :ico_szoking: oby się jednak zgodził na koleżankę :ico_sorki:

Motylek22 dobrze,że Pawełkowi już jest lepiej :ico_brawa_01:

Mariola_Larose a czemu ksiądz miałby mieć coś do waszych chrzcin?

Koroneczka trzymam kciuki za powodzenie w licytacji :ico_oczko: a na obiad mam mielone i ziemniaczki :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 lip 2011, 14:28

a na obiad mam mielone i ziemniaczki :-)
Dawno nie miałam, może zrobię jutro :-)
Za :-) dni kończy się licytacja, narazie obserwuję i czekam :-)

Emilia miłego wypoczynku u mamy, troszkę odpoczniesz :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość