Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lip 2011, 09:42

Hejka!
U nas dziś pochmurno i chyba chłodniej!
Koroneczka napisał/a:
Zapisałam się na keratynizację włosów


A co to jest???
Inaczej keratynowe prostowanie włosów. Nakłada się na włosy keratynę czyli naturalny budulec włosów i prostuje prostownicą by ona wchłonęła! Nie niszczy włosów, a włosy wyglądają po tym zdrowiej :-)
póki co odczuwam lekki dyskomfort, ale za kazdym razem jest coraz lepiej :ico_oczko:
Ja właśnie też lekki dyskomfort czuję, ale poza tym jest mega przyjemnie :-) hihi
Cały dzien dzisiaj jestem zaganiana bo jutro odprawiam urodziny mezowi i mnie. Maz miał 5 lipca a ja mam 17 wiec robimy to razem,
To wszystkiego dobrego dla Was :-) Co dobrego przyrządzasz? Ja planowałam taką imprezę zrobić na początku października- ja mam ur. 20 września a mój K 13 października- no ale chyba nie wyrobimy się z budową :ico_noniewiem: A tu nie mamy miejsca!

patrycja_g, Fajnie, że u Was wszystko się unormowało i że Filipek tak ładnie śpi! Zaglądaj do nas częściej :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lip 2011, 11:54

witam sobotnio :ico_kawa:
właśnie skończyłam sok robić,później tylko do spiżarki zaniosę :ico_oczko:
Milenka jeszcze śpi to korzystam z chwilki na kompa bo pół godziny zaraz minie :ico_oczko: Hania się bawi z koleżankami na podwórku to mogę spokojnie sprzątać,właśnie pranie się robi,pościel chyba wyciągnę żeby przewietrzyć na słoneczku :-D
w ogóle jedna koleżanka Hani na mojej nodze zobaczyła kleszcza :ico_szoking: mam na zgięciu z tyłu nogi i to nie malutki tylko już taki siwy co się nieźle napił :ico_szoking: sama nie wyciągam,poczekam na A,bo jak ja wyciągam to często mi się główka urywa więc nie ruszam :ico_sorki: o dziwo nawet nie swędziało i nie swędzi :ico_szoking:
Miluś już trzecią noc budzi się przed 5 rano,a zasypia po 22 więc coraz lepiej chyba będzie spała :ico_noniewiem: potem zje i śpi do 7 i albo wstaje albo po jedzeniu śpi z 1-1,5 godz :-)

patrycja_g wpadaj do nas częściej :ico_sorki: Filip ładnie na wadze przybiera :ico_brawa_01:

wiola85 sporo przygotowań cię czeka,ale imprezka na pewno się uda :-)

Koroneczka a ile taki zabieg do włosów kosztuje?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lip 2011, 11:58

Koroneczka a ile taki zabieg do włosów kosztuje?
Zależy od gęstości i długości włosów, płaci się za tyle keratyny ile się zużyło, fryzjerki ważą ją przed założeniem! Moja koleżanka która ma troszkę dłuższe włosy od Ciebie i niezbyt gęste zapłaciła 80 zł. Ja za moje zapłacę jakieś 200zł bo mam dużo i gęste! ALe póki co robię taką keratynę przygotowawczą z krótszym i mniejszym efektem, żeby zobaczyć jak to się w ogóle sprawdza za jakieś 70zł :-)

Co macie na obiad? Ja mam ochotę na makaron z pesto, ale mojego męża to nie zachwyci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lip 2011, 12:14

Co macie na obiad?
ja mężowi i Hani robię naleśniki bo chcieli a sobie pulpeciki z ziemniaczkami :ico_oczko:

[ Dodano: 16-07-2011, 18:48 ]
Koroneczka Maksio jaki wpatrzony do zdjęcia :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co tu taka cisza ostatnio zaległa?

[ Dodano: 16-07-2011, 18:50 ]
Miluś mi zasnęła po 14,po godzinie obudziła się na cyca i przebranie pieluchy i śpi jeszcze :-D a koło 20 pójdziemy na spacer na jej drzemce :-)

[ Dodano: 16-07-2011, 18:51 ]
właśnie mi ją Hania obudziła jak wchodziła do domu i zaczęła się drzeć już od progu domu ,że chce pić :ico_zly:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 lip 2011, 12:00

Hej,
jak na chwilkę.Zaraz jemy wczesny obiad, małego nakarmimy i w drogę.
Wczoraj rozmawiałam z ciotką-ona ma syna miesiąc starszego, też Mateusz, który waży już 8400 (jak się urodził to miał 3750).
Zmykam, doczytam w domu.Pa.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 lip 2011, 13:48

czesc

ja sie melduje w domku, dzis w poludnie przjechalismy bo P na 14 pojechal do pracy - tak sbie teraz myle, ze mogl po nas jutro przyjechac bo ma wolne, ale coz, podroz w obie strony ok, dzieci raczej grzeczne :ico_oczko:

doczytam Was potem, dzis na obiad mam rosolek od mamy
u nas goraco

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lip 2011, 17:49

witam
ale tu ruch :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
pewnie z pogody korzystacie :-)
Wczoraj rozmawiałam z ciotką-ona ma syna miesiąc starszego, też Mateusz, który waży już 8400 (jak się urodził to miał 3750).
to ma teraz 3,5 miesiąca,pulpecik jak nic z niego :ico_szoking: to Hania miała 3880g a mając 3 mies ważyła 5900g a 4 mies 6850g :ico_sorki:
dzieci raczej grzeczne :ico_oczko:
to któreś chyba dokazywało :ico_oczko:

mnie dzisiaj coś głowa boli :ico_noniewiem: mąż do południa był z małymi na spacerze a po obiedzie razem poszliśmy i od około 15 mała jeszcze śpi,Hania też zasnęła niedawno i A sobie leży a dla mnie już miejsca brak :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

17 lip 2011, 18:07

Murchinson, to kolos jakis :ico_oczko: mojej kuzynki syn ma 7 miesiecy jutro i wazy 9 a jest ogromny a co dopiero te dziecko

aniawlkp86, to wpychaj sie w srodek :ico_oczko: albo na meza :ico_oczko:
Mi tez dzis glowa siada na dodatek lydki i kostki bola juz mam serdecznie dosc, posypalam sie po tym porodzie ciagle mi cos jest. Najgorsze ze takie same objawy mialam przy zapaleniu opon mozgowych wiec juz sie denerwuje choc pewnie to nie to (mam nadzieje)

emilia7895, dobrze ze wypad udany i droga bez przygod :-)

a my zbieramy sie na grilla do kuzynki, wczoraj bylismy na dniach miasta, ale taki spend ze wolalam spedzic je w knajpie pod stadionem, tam sie przynajmniej z wozkiem zmiescilam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lip 2011, 18:20

patrycja_g jakie fajne fotki w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja na męża nie wejdę bo on 12 kg lżejszy ode mnie i by się biedny jeszcze połamał :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 17-07-2011, 18:30 ]
wiola85 gdzie tort urodzinowy? wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lip 2011, 19:38

Cześć dziewczyneczki!
Rzeczywiście straszna pustka tu ostatnio panuje, Motylek baluje, reszta pewnie korzysta ze słońca :-) My też cały dzień spędziliśmy poza domem, najpierw byliśmy nad jednym jeziorkiem, potem nad drugim, cudna pogoda :-)

Murchinson, to ogromny ten chłopczyk :ico_szoking: Czym oni go karmią?? hihi

Patrycja, obyś szybko wróciła do zdrowia :ico_sorki: na pewno wszytsko to jest przejściowe :ico_oczko: Filipek przesłodki, ma takie fajne oczyska :ico_brawa_01:

Aniu chyba by się od razu nie połamał- mój K za to 2 razy cięższy ode mnie :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości