Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

03 lip 2011, 12:41

hej hej
graz pewnie ze pamietamy, jak ty to zrobilas ze tyle az schudlas??? znasz jakas diete cud?? podziel sie z nami :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzieciaczki super! ale juz podrosly hoho :ico_brawa_01: :-D

ja sie szykuje do pracy, a az zal mi serce sciska, z checia zostalabym w domku :ico_placzek: przerabane ze w weekendy trzeba pracowac :ico_placzek:

u nas maly mowi wszystko, ale nie laczy w zdania, czasami mu sie uda, ale rzadko. a tak juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie mowil zdaniami....
z siusianiem i kupkaniem tez u nas cienko, jak sie go posadzi to zrobi siku, czasami kupke tez ale pieron nie chce wolac, my chodzimy caly czas w pampkach jeszcze :ico_noniewiem:

pogoda sie zrobila do bani, nie wiadomo co tu w domu robic. maly tez sie mega nudzi. a jak sie nudzi to maruda sie z niego robi i placzek, wola caly czas na dwor i na dwor...

ostatnio bral leki bo mial zapalenie jamy ustnej. juz jest lepiej. a nic nie chcial przy tym jesc.

trzymajcie sie cieplutko.
buziaczki

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

06 lip 2011, 14:20

ale tu pustki :ico_placzek: :ico_placzek:

u nas pogoda się poprawiła, także prawie nas nie ma w domku :),

a co u Was i Waszych dzieciaczków???

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

08 lip 2011, 12:27

pusto, pusto, bo weny chyba do pisania nie mamy... dziś wyjątkowo siedze sobie na necie, tak zawsze jest coś do roboty... teraz sezon działkowy... zbiory :-)

U nas bez większych zmian. Pozdrawiam

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 lip 2011, 08:01

witam :)

u nas ładna pogoda, o 9 skoczymy na spacerek i zakupy,
po południu idziemy na grilla do babci,

miłego weekendu! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

11 lip 2011, 12:15

i jak tam po grillu? Ja pracowałam, a pogoda raczej nie była na spacery. Dzieci wyszły pod wieczór na krótki spacer i wróciły całe mokre, taka mieliśmy parówę

dorotaczekolada pochwal sie łóżkiem
Muszę kupić łóżeczka i na razie nie mam pomysłu, bo właśnie z piętrowym się boję. Mam strasznie mało miejsca na 2 łóżka... a już czas zacząć myśleć o zmianie mebli, aby miejsce do nauki miały dzieci:-)
Znalazłam coś takiego:
Obrazek

i do tego można nabyć jeszcze szufladę i tam być pościel chowała...
A Wy macie jakieś pomysły?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 lip 2011, 15:09

witam:)

u nas od rana pada :(,
Szymek śpi, ja trochę posprzątałam, piekę placek, bo babcia ma jutro gości i mam jej upiec jakieś ciasto,
czekam na kumpele, bo wraca z mężem znad morza, także za ok 2h wjadą :ico_brawa_01: , a już chyba 4 lata się nie widziałyśmy, bo ona w Bydgoszczy mieszka, razem studiowałyśmy kiedyś,
i jak tam po grillu?
fajnie było, gdyby nie mój ból głowy :ico_zly:, potem jeszcze skoczyliśmy do szwagierki na grilla i wróciliśmy po 21
Znalazłam coś takiego:
,
fajne :ico_brawa_01: mi się bardzo podoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

12 lip 2011, 11:14

Znalazłam na allegro, ale chcę to zdjęcie wydrukować i iść do stolarza... może zrobi taniej ;-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

13 lip 2011, 09:36

hej
Wpadamy tylko na chwile. Wróciłyśmy ze wsi i od razu pojechaliśmy do rodziców P. Teraz jestesmy w domu a 22 jedziemy na 3 tygodnie nad morze wiec znowu czeka mnie pakowanie.

graz1974, fajne łózko i jakby ci to stolarz zrobił to w tym na dole tez by sie chyba przydała barierka zabezpieczająca :ico_noniewiem:

dobra zmykam bo mloda chce isc na dwór

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

19 lip 2011, 14:10

tak też myślałam, ale jak mi zaśpiewał cenę :ico_szoking: lepiej na allegro kupić :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

19 lip 2011, 21:27

witam :)

my byliśmy od soboty do dziś nad jeziorem, pogoda dopisała, fajnie było, pierwszego dnia Szymek chciał wracać do domu, nie chciał spać, chyba mu dziwnie było, bo wszystko inne, ale potem już było OK,
trochę się przeziębił, ma straszy katar,
dziś w domu guza sobie nabił,

brat dziś przyleciał, mąż ma urlop do 1 sierpnia, także nie będziemy się nudzić,
mamy jeszcze w planach w tygodniu skoczyć do zoo w Poznaniu,

a co u Was?

Pozdrawiam :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość