Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

29 mar 2007, 10:17

Ela mój prawie po każdym posiłku ulewa raz mniej raz więcej , ale nawet jak mu sie odbije porządnie to zaraz po tym mu sie ulewa.
U nas dzisiaj miało być spanie w łóżeczku ale był taki ryk do godziny 3 non stop sie budził co godzina i cyca chciał, cwaniak mały, wygrał ze mna bo wzięłam go do siebie nie miałam siły z nim walczyć.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 mar 2007, 10:17

Cześć jestem....
poszłam do niej wczoraj to miała pieluchę na połowie głowy, nie wiem skąd ona ją wytrzasnęła :)
zasnęła ale po 1h.. chce smoczka i go sobie nerwowo wpycha prawie całego do buzi,... przecież nie będę jej przy każdym usypianiu łapek trzymać :ico_olaboga: za to w nocy, pełne pobudka przy jedzeniu o 5rano i już myślałam, ze będzie nieciekawie, ale jak ją włożyłam do łóżeczka, to pogadała i zasnęła, ale też 1h minęła... oczywiście naciąga na siebie kołdrę, a raczej z niej poszewkę i sapie pod nią i sie boi, muszę trzymać tą poszewkę jak ona zasypia,,,, położę ją w śpiworku, ale boje się ze zmarznie :ico_olaboga:

koniec relacji :)

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Ania 29, u mnie małą nie zauważyła, że jest na obcym bo jak śpi ze mną w łóżku to i tak nie była przy mnie blisko i może jej właściwie wszystko jedno, bo i tak mnie nie czuje
Moje dziecko, tak jak Kasiula pisze, jak sie ją za bardzo wyściska po jedzeniu.

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

29 mar 2007, 10:25

Hej!
a niech to tyle się napisałam i znikło :ico_zly:
wczoraj mnie też wywaliło :ico_zly: i jak się tu nie złościć
pocieszyłyście mnie z tą @ nie tęsknie za nią ale się martwiłam że coś nie tak

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

29 mar 2007, 10:37

Sosna, w mądrych książkach to piszą, żeby brzegi kołderki wcisnąć pod materacyk i zrobić coś w rodzaju namiotu z kołdry, tak żeby dziecko właśnie się nie rozkopywało, ani nie naciągało kołdry. No ale to zależy jaką dużą masz kołdrę. Ja mam małą, także nie ma szans. Hania zasypia w śpiworku, a jak zaśnie, to nakrywam ją kołderką.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 mar 2007, 10:45

wpakuję ją w śpiworek, a potem kocykiem.... tylko ona ma jak jej tata, budzi się i jest mu zimno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

29 mar 2007, 10:47

Hej lalunie.

Jak karmicie nadal piersią to nie martwcie się o brak @, ja nie karmię i nie mam :ico_olaboga: Boję się tylko o to że przerwa między dzieciaczkami będzie mniejsza niż planowałam. Fakt nie zabezpieczamy się bo ..... wróżka mi powiedziała że urodzę córeczkę jak Konrad będzie w przedszkolu :-D :-D :-D Kur.. mać! A tak jej zaufałam :ico_haha_01:

Jolu ja Ciebie też :579:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Ciekawe gdzie ta SOSNOOGLE trzaska te setki postów skoro tak mało ponoć tu zagląda??????? :-D

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Widzę że mój suwak też się spitolił bo moje chłopisko skończyło już pół roku :ico_zly:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

29 mar 2007, 10:54

Ola ulewa tylko u tatysia na rekach !!!

Sosna Zuzia nie chce spac w spiworku? ja na spiworek dake tylko koc i to nie wysoko wiec sobie nie naciagnie

a w dzien jak spi tylko pod kocem to jak sie obudzi to pierwsza rzecza jaka zrobi jest wladowanie koca do buzi nudzi jej sie to po 20min!!! nieraz krucej spi :ico_haha_02:

Elu bidulko co wy macie z tym Jasiem ,Ola jak usnie o 20 tak spi do 5-6 rano,biore ja o 23 i karmie przes sen , nieraz zacznie wyc ze zlosci jak koty w marcu,wlasnie wczoraj tak zrobila a my w smiech otworzyla oczy :ico_szoking: ale byla nieprzytomna i :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 mar 2007, 10:58

:ico_ciezarowka: juppiiiiiii ... poślij tę wróżkę do Marittty !!!
Mosob, jeszcze jej nie wakowałam w worek-śpiworek ...
a wiecie co właśnie się zgadałyśmy z Jagulą, że sie spotkamy... jupii.... a potem napadniemy na krakowskie panny !!! MK< AGATA< MOSOB< SZYKUJCIE SIĘ :D

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Tatyś, ją pewnie za mocno tuli :D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

29 mar 2007, 11:00

Kasiulko witaj

Sosna jest wszedzie i boki mozna z niej zrywac

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 mar 2007, 11:01

ta Zielona Góra, zaś tak daleko nie jest... AniaK, wyjedzie nam naprzeciw :D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość