Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lip 2011, 14:05

Hejo dziewczyny :-) :-)
U nas chyba też ciepło, mamy bezchmurne niebo. Chciałam z Młodym iść na spacerek, ale zasnął, to go nie budzę- bo wózek mam na dole i muszę go znieść na rękach.

Markotka, sto lat dla Krzysia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Nowa, na solarium spokojnie możesz iść :-)

Ja na obiad mam dziś kurczaczka zapiekanego w sosie majonezowo- pomidorowym :-) sałatę i ziemniaczki pewnie :-)

A pisałam Wam, że kupiliśmy Orbitreka na allegro :ico_brawa_01: dziś spodziewam się przesyłki :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lip 2011, 15:04

A pisałam Wam, że kupiliśmy Orbitreka na allegro :ico_brawa_01: dziś spodziewam się przesyłki :-)
Nie, to super :ico_brawa_01: będziesz mogła ćwiczyć w domu. Moja siostra ma ale u nich to często robi za wieszak :ico_oczko:
Murchinson narobilas mi ochoty na szarlotke i szukam przepisu bez masla i smietany :ico_oczko:
Mi zostały 2 małe kawałeczki :ico_placzek: :ico_oczko: Jak znajdziesz przepis to poproszę.
D wraca już z pracy, zjemy i jedziemy do Portu na zakupy :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lip 2011, 15:30

jedziemy do Portu na zakupy :-D
Zazdroszczę :ico_placzek: Ja bardzo tęsknię za Łodzią i Manufakturą- Port też jest super!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lip 2011, 17:39

I nici z moich zakupów :ico_zly: Mateuszek usnął jak nigdy o 14.30 i śpi do teraz
Ja bardzo tęsknię za Łodzią i Manufakturą- Port też jest super!
Zapraszam! Ja Manufakturę też lubię ale mam trochę dalej więc teraz częściej gościmy w Porcie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lip 2011, 17:45

markotka :ico_buziaczki_big: dla Krzysia

NOWA to trzeba było brzuszek też opalać,ale na solarium chyba możesz iść,ja się nie znam :ico_oczko:

smaka narobiłyście tą szarlotką :ico_sorki: mi się chce jakiegoś ciacha ale nie wiem jakiego :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lip 2011, 18:23

Od pół godziny mój drugi chłopak też śpi, a ja siedzę i się nudzę :ico_noniewiem: Jednemu i drugiemu coś się chyba przestawiło i z dnia noc sobie zrobili :ico_zly:
Aniu, ja chyba tez coś sama upiekę choć pomysłu brak bo szarlotka już się skończyła.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lip 2011, 18:33

Murchinson to jeszcze Mateuszek śpi?

ja chyba jutro sałatkę gyros zrobię bo ostatnio za mną chodzi :ico_noniewiem:

mi Milena przed 17 zasnęła,przez to że w nocy dłużej śpi to w dzień coraz krócej zaczyna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lip 2011, 18:44

przez to że w nocy dłużej śpi to w dzień coraz krócej zaczyna :ico_noniewiem:
U nas to samo, ale mimo, że nie śpi nie narzekam, bo Maksio jest bardzo grzeczny i wszystko mogę przy nim zrobić :-)
Zapraszam! Ja Manufakturę też lubię ale mam trochę dalej więc teraz częściej gościmy w Porcie.
Wpaść wpadnę na pewno bo jeszcze dyplomu nie odebrałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Myślałam o studiach podyplomowych, ale chyba jednak się nie zdecyduję

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lip 2011, 18:46

Koroneczka może kiedyś zdecydujesz się na studia podyplomowe :ico_oczko: a co do nie spania w dzień to różnie-jednego dnia zrobię co chcę a drugiego jak dzisiaj to A musiał się nią zajmować żebym mogła chociaż gary umyć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lip 2011, 18:57

Koroneczka może kiedyś zdecydujesz się na studia podyplomowe :ico_oczko:
No może kiedyś :-) :-) na pewno we wrześniu lub październiku chce się troszkę doszkolić w masażu- pójdę na jakiś kurs, a co potem zobaczymy :-)

Jeszcze troszkę i Milenka będzie się częściej sama bawiła, będziesz mogła więcej zrobić

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość