patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

26 lip 2011, 20:26

hej dziewczyny,

sto lat dla wszystkich o imieniu Ania :-D
uciekamy na bezludną wyspę tak chociaż na tydzień, jedziesz z nami?
ja tez, ja tez. Moge?
Choc ja na R narzekac nie moge on to wykapie, przebierze, nakarmi, bardzo jest pomocny
Ale zaczyna mi powoli wybijac sytuacja ze ciagle jedno i to samo, jakakolwiek spontanicznosc sie skonczyla, choc podobnie jak Wy, kocham swoje dziecko nad zycie

Oddebralam dzis wyniki, wszystko jest w normie i mam czyszczenie kanalikow, bo wszystkie badania ok a ja ciagle czuje sie jakbym miala rozpasc sie na kawalki i mam mnostwo innych dolegliwosci a nikt nie wie co mi jest. Teraz jeszcze laryngolog, neurolog i poradnia leczenia blon sluzowych. Jestem wykonczona i czuje ze zaczynam wpadac w jakas nerwice. Budze sie po nocach, ciagle mi sie ryczec chce, malo jem i brakuje mi powietrza. Nawet antydepresanty niewiele pomagaja :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 lip 2011, 20:32

Witam dziewczyny, najpierw najlepsze zyczenia dla naszych solenizantek zdrowka dziewczynki i duzooo miłosci :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

emilia7895, oj kochana nie zazdroszcze sytuacji, ale na prawde ta tesciowa to jakas mało domyslna i chyba brak jej zajec jak nie wie co sie robi wieczorem w domu z dwojkiem dzieci :ico_olaboga:
Ja narazie mam spokoj bo moi tesciowie pojechali na wczasy, ale czasami tez mam ich dosyc, a mam gorzej bo mieszkam z nimi.

markotka, racja z tymi facetami to tak jest, jak grochem o sciane :ico_olaboga: mojemu tez wiecznie przypominam ze jestem sama do wszystkiego, a on jak przyjdzie to jeszcze nie ma cierpliwosci do Filipka bo zrobił sie strasznie nieznosny i mały potem dopiero dokazuje :ico_olaboga: oj normalnie chyba pojade z wami na te bezludna wyspe :-)

Koroneczka, dobrze ze ten twoj daje sie jakos wychowac, bo moj to wychodzi z takiego załozenia ze jak bedzie sie kobiete za bardzo chwalic i jej ciagle dogadzac to ona sie zrobi strasznie rozpuszczona i luksusowa, cos w tym pewnie jest ale mnie to wkurza :ico_zly:

Murchinson, no w sumie moj tez pracuje na zmiany wiec kapiele codzienne odpadaja, ale on jak jest kzpie Filipka ale nadal nie umie mu umyc włosow i wola mnie :-D

U nas pogoda jest paskudna ciagle pada, jedynie w sobote było fajnie, a tak codziennie pada, mam juz tego doscy :ico_placzek:

A no i jakbym jutro nie zajrzała to stawiam :ico_tort: za 3 misiace Dawidka :-D

Maly tez ma jeszcze to znamie po szczepieniu no i starsznie sie slini i daje raczki do buzi.
A dzis bylismy na kontroli bioderek i nie musimy juz nosci dodatkowej pieluszki jupiiiiiiiii :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 lip 2011, 20:56

Krzysiu jeszcze śpi :ico_szoking: co on będzie robił w nocy :ico_szoking:

Patrycja dobrze, że wyniki dobre, no ale właśnie nadal nie wiesz w czym problem :ico_noniewiem: mam nadzieję, że szybko znajdziesz winowajcę!

Wiola :ico_brawa_01: dla Dawidka :-D mój mąż przy Krzysiu pomaga, ale pampersa jak jest kupa nie zmieni, bo na wymioty go zbiera :ico_haha_01: tylko w domu nie pomaga :ico_noniewiem: Super, że z Dawidka biodrami już dobrze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 lip 2011, 21:18

Witam wieczornie!

Patrycja, mi to się kochana wydaje, że wszystko z Tobą w porządku, ale dopadła Cię jakaś depresja :ico_sorki: Niestety i ona może dawać najróżniejsze objawy. Musisz się kochana wziąść w garść, pomyśl sobie, że masz wspaniałego synka, który potrzebuje Ciebie uśmiechniętej i radosnej, bo wtedy i on jest najszczęśliwszy. Może przeraża Cię nowa sytuacja i może boisz się, że nie podołasz , ale głowa do góry bo na pewno poradzisz sobie świetnie :-) Bądź silna dla siebie i dla dziecka!!!

markotka, to Ci śpioszek Mały z tego Krzysia :-) Widocznie się wymęczył dzisiaj i musiał wypocząć. Pewnie szybko Ci teraz nie zaśnie :ico_oczko:

wiola85, dobrze, że nie musisz już pieluszkować Dawidka- ja w ogóle z tego zrezygnowałam i jest wszystko ok :-) Fajnie, że zajrzałaś!

A co do chłopów to rzeczywiście czasem wszystko trzeba wytłumaczyć wielkimi literami, choć ja na swojego K narzekać nie mogę. Bardzo pomaga mi w domu i przy Małym- jak ma czas, bo przez budowę często go nie ma :ico_sorki:

[ Dodano: 26-07-2011, 21:19 ]
I dziękuję Wam za życzenia :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 lip 2011, 21:27

hej

stawiam :ico_tort: :ico_tort: imieninowe,dopiero teraz bo byłam dzisiaj zajęta-rano po rodzinne i wysłać paczki,potem ogórki,a jak skończyłam to przyjechał kuzyn z dziewczyną,ciotka i kuzynka no i sobie popili i mąż już śpi :ico_oczko: Milena zasnęła przed 20 i jeszcze śpi,nie wiem czy to na noc czy się obudzi :ico_noniewiem:
dziękuję za życzenia :ico_sorki:
a długo Milenka miała ten odczyn na ramieniu?
nie wiem,ale długo na pewno nie,chyba do miesiąca :ico_noniewiem:
uff, a już myślałam że Hania sama gdzieś cichaczem pobiegła nie mówiąc Ci gdzie-dzieci różne pomysły miewają.
nie,no ona sama nigdzie nie wyjdzie :ico_oczko: brama wjazdowa zamknięta,bramka też na kluczyk to sama nie wyjdzie :ico_oczko:

emilia7895 nie dziwię ci się,że się pokłóciliście,bo mnie też tak teściowa by wkurzyła,bo skoro wie,że są wtedy dzieci kąpane i szykowane do spania to albo niech pomoże albo przychodzi wcześniej skoro i tak nie pracuje :ico_noniewiem: a P to bym dała popalić,skoro jest w domu to niech pomaga a mama zawsze może trochę poczekać :ico_zly:
moj to wychodzi z takiego załozenia ze jak bedzie sie kobiete za bardzo chwalic i jej ciagle dogadzac to ona sie zrobi strasznie rozpuszczona i luksusowa
mój też tak kiedyś myślał,ale szybko go z błędu wyprowadziłam :-D
A dzis bylismy na kontroli bioderek i nie musimy juz nosci dodatkowej pieluszki jupiiiiiiiii
super,że wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Koroneczka tobie też wszystkiego najlepszego w dniu imienin :ico_prezent:

wczoraj popisałam troszkę z mamą Izuni i jest już drugi tydzień u mamy,w sobotę wracają do domku, Iza dużo lepiej,ale pewnie dlatego że babcia jej dużo czasu poświęca, Ada niestety dalej nie chce butli a ma 3 mies żeby się oswoić bo przecież mama Izuni będzie wracać do pracy na 3/4 etatu :ico_sorki: dzisiaj miała sprawdzić czy może glukoza małej z butli zasmakuje :ico_sorki:

[ Dodano: 26-07-2011, 21:29 ]
patrycja_g może to faktycznie depresja jak pisze Koroneczka która różnie się może objawiać :ico_sorki: mam nadzieję,że szybko ci to minie i będziesz się lepiej czuła :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 lip 2011, 21:35

aniawlkp86, dziękuję za życzenia :-) to łądna tam imprezka u Ciebie była :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 lip 2011, 21:45

to łądna tam imprezka u Ciebie była :ico_haha_01:
oj tak
ale sama niepijąca nie była,bo kuzyn z dziewczyną też nie pili :-D
za to na sobotę ciotka nas zaprosiła na imieniny i chyba pojedziemy i w niedzielę wrócimy :-D
lecę do Milenki bo wstała,na szczęście Hania już śpi

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 lip 2011, 23:12

a może u Mateuszka to już ząbki się powoli zaczynają?
Jutro idziemy na szczepienie to spytam pediatrę.
Wiola :ico_brawa_01: dla Dawidka za 3 miesiące i że wszystko ok. z bioderkami.
ja tez, ja tez. Moge?
Pewnie że możesz. Da, znać kiedy się zmywamy z domu :ico_oczko:
Jedziecie nad morze?
Moja droga, skoro wyniki dobre to super i jak już musisz czyścic kanaliki to czyśc ale z radości z tych wyników. Poradnia i laryngolog się przydadzą bo zobaczą co z tą suchością w ustach ale sądzę, że to może być na tle nerwowym. Stresu miałaś sporo na samym początku, później te wszystkie choróbska co też się odbija na Twoim zdrowiu więc trudno nie popaś w nerwicę/depresję nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Może spróbuj na początek zapisać się na jakieś zajęcia by oderwać się od wszystkiego i nie myśleć choć przez chwilę o tym co w domu. Wiem, że to nie jest łatwe ale można i warto spróbować.
Krzysiu jeszcze śpi :ico_szoking: co on będzie robił w nocy :ico_szoking:
To ładnie go ciotki wymęczyły :ico_oczko:
A z mężem kłócimy się dokładnie o to samo-brak pomocy! Wszystko muszę mu powiedzieć jak krowie na rowie, niczego się nie domyśli, a ja nie umiem prosić o pomoc i sama robię wszystko padają na pysk, ale postanowiłam, że koniec i po prostu mówię mu zrób to, to i to, no i robi :ico_oczko:
Bo chłop to chłop i niech będzie najlepszy pod słońce ale i tak nawet czasami trzeba właśnie tak jak krowie na rowie. Ja miałam podobnie, wszystko robiłam sama ale później stwierdziłam, że to nie ma sensu. Mówię, D robi-nie zawsze tak jak ja bym chciała ale ważniejsze że coś tam jest zrobione a ja nie padam ze zmęczenia.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 lip 2011, 07:28

czesc

dzis juz mi leiej, P przeprosil, wytlumaczl

dzis bedzie kolo 15 wiec mam nadzieje, ze zajmie si etroche dziecmi

wczoraj po 18 pojechalam z malym do sklepu to alarm byl i musialam wrocic do malej i bardzo plakala, najpier myslalam, ze to dlatego ze nie ma mnie i jest z P ale wydaje mi sie ze bolal ja brzuszek, bo chyba za duuuzo tego ciasta zjadlam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: zrobila duza kupe i jej ulzylo, potem jeszcze roche poplakala
i zdaje sie ze to przez moja glupote :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

milego dnia

p.s.co na obiad robicie?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 08:10

witam

mała wczoraj pojadła cycusia i jeszcze dalej poszła spać i obudziła się przed 3,pojadła i do 6 spała,potem jeszcze do 7 się zdrzemnęła i na razie leży ale pewnie za jakieś pół godz pójdzie na drzemkę :ico_oczko:

mąż choruje dzisiaj :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Murchinson widzę,że ty też dzisiaj na szczepienie idziesz jak my :-D

wiola85 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Dawidka za 3 miesiące :ico_brawa_01:
dzis juz mi leiej, P przeprosil, wytlumaczl
cieszę się :-)
bo chyba za duuuzo tego ciasta zjadlam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wszystko możliwe,widać trzeba z umiarem :ico_oczko: na przyszłość będziesz pamiętała :ico_oczko:
p.s.co na obiad robicie?
mi się nie chce robić obiadu :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 27-07-2011, 09:15 ]
wiecie co,teraz od soboty smoczek do spania w dzień jest niezastąpiony :ico_olaboga: wcześniej jeszcze usnęła bez smoczka tylko z pieluchą a teraz smoczek i pieluszka i dziecko odlatuje :ico_szoking: dobrze,że na noc smoczka nie potrzebuje :ico_sorki: tak więc jak teraz gdzieś ruszamy to koniecznie na pierwszym miejscu smoczek :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości