Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lip 2011, 09:20

Dzieńdoberek!
U nas znowu pochmurno :ico_sorki: A na TVP2 mówią o gorącej Chorwacji :ico_sorki: :ico_sorki:
mąż choruje dzisiaj :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Biedaczyna :-)

emilia7895, myślisz, że to to ciasto? może w sumie racja, bidulka kupki nie mogła zrobić :ico_sorki: To tylko ja jestem taką szczęściarą, że mogę jeść wszystko! Chociaż ja to już we krwi mam zdrowe odżywianie, tyle, że od ciąży nie mogę żyć bez słodyczy :ico_wstydzioch:

Dziewczyny dajcie znać po szczepieniu co tam :-) Oby dzieciaczki nie płakały!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 09:26

U nas znowu pochmurno :ico_sorki:
u mnie też ale i słonko się przebija :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 10:22

Hej,
u mnie znowu leje :ico_placzek: kiedy to minie? :ico_noniewiem: Dziś to łepek mi pęka, o kręgosłupie to nie wspomnę.
U mnie właśnie był listonosz i przyniósł kurtkę młodego którą zamówiłam w poniedziałek :ico_brawa_01:
Murchinson widzę,że ty też dzisiaj na szczepienie idziesz jak my :-D
Tak, my mamy na 16.U nas ze smoczkiem to różnie, młody raz chce raz nie i zasypia bez niego. Czasami podudla może z 30s i wypluwa a ja drugi raz mu nie daję. Innym razem bez niego nie uśnie i jak wypluje wcześniej to krzyk by mu dać raz jeszcze.
Dziewczyny dajcie znać po szczepieniu co tam :-) Oby dzieciaczki nie płakały!
Dam, dam, naklejam dziś plasterki emla zobaczymy jak działają bo różne opinie o nich słyszałam.
A wczoraj mieliśmy stracha, że nie dostaniemy szczepionki na pneumo. Mówiłam D by w poniedziałek zamówił w tej aptece co ostatnio na środę, a ten że po co bo maja to na stanie cały czas. wczoraj pojechał i..zonk, rotarix był ale prevenaru nie ma bo producent zmienił cenę i teraz apteka negocjuje. Dopiero w 3 aptece dostał tę szczepionkę. W najgorszym wypadku zamówiłabym z doz ale tam dużo drożej.
Koroneczka takich jak Ty co karmią i mogą jeść wszystko to na palcach jednej ręki można policzyć i to pewnie by jeszcze tych palców było za dużo bo to przypadki pewnie 1 na 1000 albo i więcej.

Emilia możliwe, że Tosię brzuszek bolał od ciasta ale nie ma pewności. Musisz uważać następnym razem.
mąż choruje dzisiaj :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Biedaczyna :-)
:ico_haha_01: :ico_oczko:

Na obiad mam jeszcze z wczoraj cannelloni.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lip 2011, 11:40

Koroneczka takich jak Ty co karmią i mogą jeść wszystko to na palcach jednej ręki można policzyć i to pewnie by jeszcze tych palców było za dużo bo to przypadki pewnie 1 na 1000 albo i więcej.
Nic tylko się cieszyć :-) Nie jem tylko pomidorów, ale to tylko ze względu na wysypkę na buzi- jak zjem chociaż keczup już mu wychodzą chrosteczki :ico_noniewiem:
Na obiad mam jeszcze z wczoraj cannelloni.
Mmmm pyszota :-) Ja jeszcze nie wiem co zrobię, zaraz pójdę na zakupy to coś kupię- mam ochotę na zupkę brokułową i może chińszczyznę zrobię :-)

[ Dodano: 27-07-2011, 11:41 ]
A co do smoczka my Małemu w ogóle nie dajemy od jakiegoś miesiąca :-) Wcześniej miał, ale sporadycznie i w sumie nie był potrzebny. Teraz Maksio zasypia sam, nawet nie zapiszczy, zostawiam go i zasypia :-) Więc niepotrzebnie smoczka nie daje

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 11:46

A co do smoczka my Małemu w ogóle nie dajemy od jakiegoś miesiąca :-) Wcześniej miał, ale sporadycznie i w sumie nie był potrzebny. Teraz Maksio zasypia sam, nawet nie zapiszczy, zostawiam go i zasypia :-) Więc niepotrzebnie smoczka nie daje
I słusznie. U nas mały nadal ma bardzo silny odruch ssania, nawet pediatra to nam mówiła tydzień temu, dlatego głownie dostaje.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lip 2011, 12:03

U nas mały nadal ma bardzo silny odruch ssania,
Przy butli ten odruch bywa silniejszy, więc nie ma rady, smoczka trzeba dać :-) Ale to nic strasznego, ważne by dziecko nie chodziło ze smoczkiem do 3 roku życia, trzeba oduczyć w odpowiednim momencie

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 lip 2011, 13:06

cześć :-D

dzisiaj i u mnie paskudna pogoda, pada od rana i w związku z tym przymusowo siedzimy w domu :ico_placzek: ale to chociaż porządki porobię i powystawiam na allegro parę rzeczy.
Krzysiu obudził się wczoraj w końcu o 21:20 :ico_szoking: już go nie kąpałam, bo to trochę za późno, zjadł i poszedł spać ok 23, ale w nocy na szczęście spał jak zwykle.
Od wczoraj zrobił się strasznie gadatliwy i śmieje się w głos, aż piszczy :ico_brawa_01:

Murchinson powodzenia na szczepieniu i daj znać jak tam plasterek, czy coś pomógł. Jaką kurteczkę kupiłaś?

Ania Wam też życzę powodzenia na szczepieniu, oby bez płaczu się obyło :ico_sorki: a mąż jak popił to i odchorować musi :ico_oczko: Dzięki za wieści od mamyIzuni, a może z innej butelki Ada chciałaby się napić?

Koroneczka Maksio chyba jako jedyny nie ma problemów z brzuszkiem? U nas na szczęście już też jest ok, ale to dzięki kropelkom. Ja ostatnio mam napał straszny na słodycze, od wczoraj sama zjadłam paczkę delicji :ico_wstydzioch:

Emilia to mówisz, że ciacha pojadłaś sobie :ico_oczko: zrobię tą szarlotkę na weekend. Na obiad mam dzisiaj fasolkę szparagową i smażony lunchmeat.

Zaczęłam dzisiaj rano odkurzać, patrzę a co mój mąż robi-chodzi z miotełką od kurzu i meble wyciera :ico_szoking: normalnie chyba męża mi podmienili :ico_haha_01:
Mój M zaczął znowu palić jak byłam w ciąży i teraz mnie kusi, a dzisiaj dziad kupił mi paczkę fajek żebym miała jakby mnie naszło :ico_zly: teraz jeszcze bardziej będzie mnie kusiło, a nie paliłam już rok przed ciążą :ico_sorki:

Ciekawe co tam u Motylka, Zooli i Marioli, bo coś się nie odzywają :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-07-27, 13:07 ]
Krzysiu też od jakiegoś czasu ciągnie smoka, ale nie zawsze chce, a są momenty, że bez smoczka nie uśnie. Mam nadzieję, że nie będę miała później problemu z odzwyczajeniem go.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lip 2011, 13:09

Ale to nic strasznego, ważne by dziecko nie chodziło ze smoczkiem do 3 roku życia, trzeba oduczyć w odpowiednim momencie
On to szybko wypluwa, a w ciągu dnia może za 2-3 razy dudla przez chwilę albo wcale więc sądzę, że nie będzie większego problemu z oduczeniem. Zresztą my już powoli też próbujemy odstawić smoczek. Nie wyobrażam sobie małego ze smoczkiem w wieku 3 lat albo biegającego non stop z nim w buzi.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lip 2011, 13:44

hej

my już po szczepieniu,nie obyło się bez płaczu,ale mało płakała :ico_sorki: ale niestety coś mało przybrała bo tylko 720g i waży 5220g :ico_sorki: a ja myśłałam,że najmniej 5,5kg będzie :ico_noniewiem: zaleciła zrobienie morfologii i chyba w piątek pojedziemy :ico_sorki: przepisała żelazo Ferum czy jakoś tak :ico_noniewiem: i kidacebion- witaminy i mamy to na razie podawać,podejrzewa u niej anemię bo też jakaś blada jest,ale tak poza tym to wszystko jest ok :-) kolejne szczepienie 7 września :-)
Hania to anemię miała dopiero jak przestałam ją cycem karmić a tu już coś może być nie tak,poczekamy jak zrobimy badania :ico_sorki:
Od wczoraj zrobił się strasznie gadatliwy i śmieje się w głos, aż piszczy :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: te piski są boskie :-D
Koroneczka Maksio chyba jako jedyny nie ma problemów z brzuszkiem?
Milenka też bez problemów brzuszkowych :ico_oczko:
Mój M zaczął znowu palić jak byłam w ciąży i teraz mnie kusi, a dzisiaj dziad kupił mi paczkę fajek żebym miała jakby mnie naszło :ico_zly:
to albo wyrzuć albo oddaj mężowi i nie pal :ico_sorki:


w ogóle to ja wam nie pisałam jak w niedzielę byłam z A na grzybach - 6 godz w lesie to Milenka tak się mamie zwaliła w pieluchę że nie wiedziała od czego ma zacząć :-D :-D wyszło i z tyłu i z przodu,dobrze,że ciuchy na przebranie dałam,bo coś czułam,że kupka nastąpi no i się mamusi posłuchałą i była bardzo grzeczna,za to Hania swoje różki pokazała :ico_oczko: ale wózek jej babcia na allegro zamówiła :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 lip 2011, 14:04

Ania no tak, Milenka też bez problemów brzuszkowych :-D oby jednak tej anemii nie miała :ico_sorki: a babcie ładnie załatwiła dosłownie i w przenośni :ico_haha_01: a Hania mówisz, że naciągnęła babcię na wózek, no i dobrze :-D

Moje dziecko dzisiaj ma chyba dzień spiocha, budzi się na trochę i śpi dalej :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości