emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 lip 2011, 12:24

My zaraz się pakujemy i wyjeżdżamy, powrót jutro.
milego weekendu, chyba przeoczylam gdzie sie wybieracie
Zyć nie umierać z tym dzieckiem
tylko pozazdroscic :ico_brawa_01:
emilia Tosia ma skazę bialkową?
buzke mila zmieniona, wychodzily jej jakies krosteczki, wyelimininawam mleko i wszystko poznikalo
A jak długo Marcela karmiłaś?
2 lata i 9 miesiecy
Ladne zjecie w podpisie, widzę, ze Marcel lubi mieć kolorowe paznokcie,
dziekuje, jak tylko zobaczy lakier to musi pomalowac sobie albo komus :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 lip 2011, 13:17

Obiadek się robi- dziś mam gulasz wołowy z kaszą buraczki i kalafiorek :-)

Nowa, to rzeczywiście Malutka budzi się jak noworodek, mój Maksio coraz bardziej wydłuża sobie sen w nocy :-) Mam nadzieję, że niedługo będzie przesypiał całą noc :ico_sorki: A i tak nie narzekam bo naprawdę się wysypiam.

Strasznie senny dzień :ico_sorki: o 10 położyłam się na chwilkę i usnęłam, obudziłam się o 11.30 :ico_sorki: i całe szczęście, bo przecież obiad trzeba robić, a wołowinka troszkę się musi popróżyć. Teraz śpią moje chłopaki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 lip 2011, 14:28

cześć :-)

u mnie też buro dzisiaj i zanosi się na deszcz od rana, ale jeszcze nie pada :ico_sorki:

NOWA Krzysiu też się często budzi, najdłużej śpi po kąpieli, wczoraj zasnął o 20:00, obudził się o 1:30, 4:30, 5:30, 7:30 :ico_sorki: A może spróbuj dla Liwii tych kropli, które my teraz mamy-Delicol (to jest enzym laktaza, który pomaga trawić laktozę) u nas już nie ma problemu z brzuszkiem od 3 tygodni.

Koroneczka pięknie Maksiu śpi i to na cycuszku :ico_brawa_01:

Emilia dopiero jak Nowa napisała, to zauważyłam pomalowany paznokieć Marcela :-D faktycznie długo karmiłaś, fajnie że miałaś pokarm, ja nie mam już prawie wcale, raz już tylko na dobę odciągam i jest tego aż 80ml :ico_sorki:

Murchinson miłego weekendu :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 lip 2011, 21:11

Witam dziewczyny w koncu mam chwile zeby do was zajrzec.
Normalnie jak nie ma tesciow to czuje sie jak obozie pracy, tyle roboty jak nie dom dzieci to ogrodek i zwierzaki, altanka i szklarnia, no i zaprawianie ogorkow,

Oczywiscie szwagierka czuje sie jak na wakacjach i nic nie robi, ale normalnie ja nie umiem jej nic powiedziec, zeby sie chwyciła roboty nie wiem czemu, wydaje mi sie ze juz tyle razy jej zwracałam uwage ze itak to nic nie da, wiec sie nawet nie odzywam juz :ico_placzek:


Nowa współczuje tych ciagłych pobudek, no a u nas Filipkowi tez sie poprzestawiało, bo budzi sie w nocy z płączem i ze cos mu sie złego sni, jakies muchy giganty czy inne rzeczy, wiec nawet jak Dawid coraz lepiej spi to itak jestem nei wyspana przez Filipka :ico_olaboga:

emilia7895, u nas przymusowe weekendowe siedzenie u domku, jestem sama bo M w pracy a szwagry pojechały gdzies.\
Ja to nie cierpnie piec ciast, musiała bym cie zatrudnic przed urodzinami zebys mi piekła :-D a własnie mi sie wydaje ze Marcel jest bardzo do ciebie podobny nie do meza :-D

Koroneczka, kurcze jeszcze nigdy nie robiłam zupy brokułowej trzeba sprobowac :-)

Markotka ty tez biedactwo masz duzo wstawania w nocy, oby szybko sie to zmieniło.


Mirchinson wiesz ja dałam małemu juz kaszke i kupiłam mleczno ryzowa zeby sprawdzic stopien jesgo skazy białkowej i wyobraz sobie ze nic go nie wysypało, daje juz ja od poniedziałku raz dziennie po 120 tak z butelki na gesto i nic mu sie nie dzieje, czyzby to nie była zadna skaza????
No i pierwsze deserki juz mamy za soba, a zupke sama mu robiłam z naszych warzyw, najpierw tylko marchewka i ziemniak na sprobowanie ale narazie wszystko mu smakuje :-D


A o miałam napisac ze wszystkie zdjecia dzieciaczkow sa piekne :ico_brawa_01: :-D


A teraz pare fotek:

To moj pierworodny :-D
Obrazek

|Z kuzynem Karolkiem
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

31 lip 2011, 08:47

Hej dziwuszki :-)
Ale pogoda co? Grrr u nas pochmurno i kropi od rana! I jak tu iść na niedzielny spacer?
Nocka za to super- Maksio zjadł przed 20 i spał prawie do 5 :-)
Ale za to jak wstaje po tylu godzinach do niego to cycki mam tak przeogromne i pełne mleka, że szok :ico_szoking:

wiola85, to rzeczywiście dużo pracy masz w domku. A ta Twoja szwagierka to leń śmierdzący :ico_sorki: Jak tak można? ahh zdjęcia cudne :ico_oczko:

Dziś nic nie robię, obiad mamy od wczoraj, więc błogie lenistwo :ico_haha_01:
Miłej niedzieli!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

31 lip 2011, 08:58

czesc

wiola85, nienormalna ta Twoja szwagierka :ico_puknij:
swietne zdjecia, Dawidek kawal chlopa :ico_oczko:
a własnie mi sie wydaje ze Marcel jest bardzo do ciebie podobny nie do meza :-D
oooooo, bardzo Ci dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ale pogoda co? Grrr u nas pochmurno i kropi od rana!
to tak jak u nas :ico_olaboga:
P na gielde pojechal, jestesmy sami
a Twoj maz do Poznania na gielde jezdzi?
Nocka za to super- Maksio zjadł przed 20 i spał prawie do 5
pieknie :ico_brawa_01:
Tosia ostatnio budzi sie 2-3 razy, a budzila sie juz raz w nocy :ico_olaboga:

zanjomi chca nas zabrac przed poludniem do Ikea i chyba pojedziemy,bo co robic w taka pogode :ico_olaboga:

milej niedzieli

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 lip 2011, 10:37

hej

U mnie ciag dalszy fatalnej pogody :ico_chory:

Pola w kościele z mężem, a Liwia śpi.

emilia udanych zakupów.
Ja też chyba wyskoczę, może jeszcze na wyprzedaże się załapię, dziewczynom też chciałam parę rzeczy kupić.

koroneczka udanego wypoczynku :ico_oczko: , co do cyców to ja równo co 2h czuje mrowienie w piersiach i mleczko napływa. A Twoje piersi z czasem przywykną do dluzszych przerw :-)

wiola super zdjęcia, synuś duży, szybciutko rozszerzasz dietkę, oby sie okazało, że to nie skaza :ico_sorki:

markotka dzieki, poczytałam troszkę o tych kropelkach, pewnie sprobujemy :ico_sorki: , mloda często je niespokojnie, parę minut ładnie possie, a potem wygina się, płacze wiec moze to to :ico_sorki: , a jak dawkujecie?, dajesz jeszcze jakies inne leki, my teraz dajemy biogaie i espumisan, nie chciałabym za dużo jej tych specyfików podawać.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

31 lip 2011, 11:33

hej :-)

co za pogoda :ico_olaboga: u nas leje od rana :ico_olaboga:
Krzysiu dzisiaj inaczej się budził niż zwykle-co 4h, może w końcu sobie te przerwy wydłuży :ico_brawa_01:

Wiola powiedz parę słów tej szwagierce, niech ruszy dupsko :ico_oczko: super zdjęcia chłopaków-normalnie klony :ico_brawa_01:

NOWA rano daję BioGaię 5 kropelek, a Delicol do każdego mleka-7 kropelek, epumisanu ani sab simplexu nie daję, bo nie pomagały. Wczoraj właśnie mąż kupował Delicol, bo się skończył, ale w naszej aptece nie było i musiał jechać do innej, gdzie zapłacił 47zł-17zł drożej niż zwykle :ico_szoking:

Emilia udanych zakupów :-D u nas nie ma ikei :ico_noniewiem:

Koroneczka za kilka dni się przyzwyczają się do dłuższych przerw nocnych i nie będą tak puchły :ico_oczko: nocka super :ico_brawa_01: u nas pobudki o 23, 2 i 6, więc lepiej :-D

[ Dodano: 2011-07-31, 11:34 ]
stawiam :ico_tort: na 2 miesiące Krzysia :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 lip 2011, 17:21

witam
jestem u mamy,jeszcze kompa nie mam,może jutro będę mieć :ico_noniewiem:
Milenka coś się marudna od szczepienia zrobiła...rozumiem po szczepieniu do 3 dni może marudzić ale dzisiaj już niedziela a ona dalej :ico_olaboga: palce i gryzak tak gryzie,że jakby mogła to by je zjadła :ico_szoking: ślini się tak że muszę jej śliniak zakładać :ico_sorki: czy to możliwe żeby zęby już szły?? lekarka ją oglądała i nic o zębach nie mówiła,jakieś 2 białe kreseczki na dole widzę,ale nie wierzę,żeby to już zęby szły :ico_noniewiem: Hania miała prawie 5 mies jak wyszedł jej pierwszy ząbek :ico_sorki:
2 lata i 9 miesiecy
tak długo? :ico_szoking:

wiola85 piękne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

markotka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia za 2 miesiące :ico_brawa_01:

ja stawiam spóźniony :ico_tort: za 3 miesiące Milenki :ico_brawa_01:

Murchinson skoro ty już dajesz kaszkę małemu to może ja spróbuję Milenie podać :ico_noniewiem: chociaż myślałam,że za jakieś 2 tyg zacznę już od marchewki,ale może spróbuję trochę z kaszką :ico_noniewiem:
przynajmniej ciałka nabierze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

31 lip 2011, 17:47

a Twoj maz do Poznania na gielde jezdzi?
Do Kalisza :ico_oczko:
zanjomi chca nas zabrac przed poludniem do Ikea i chyba pojedziemy,bo co robic w taka pogode :ico_olaboga:
Co kupiliście ciekawego? U nas też ikei nie ma niestety, a ja uwielbiam tam robić zakupy. :ico_haha_01:
Twoje piersi z czasem przywykną do dluzszych przerw :-)
Oby :ico_sorki: bo jak wstaje to są twarde jak kamienie i jak tylko odsunę wkładkę sikają ze wszystkich kanalików na pół pokoju :ico_haha_01: Wczoraj weszłam pod prysznic ( koło 1 w nocy dopiero bo była u nas moja kuzynka z mężem) więc nie karmiłam już jakieś 5h, cycki wielkie, ciepła woda zadziałała i miałam niezły wytrysk z obu cycuszków- normalnie ciurkiem leciało przez jakąś chwilkę- męża zawołałam to się ustawił i łapał :ico_haha_01:
stawiam :ico_tort: na 2 miesiące Krzysia :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia. Pewnie będzie teraz coraz dłużej spal zobaczysz, u nas właśnie działo się to stopniowo. A teraz przesypia ciągiem już 9h :ico_oczko: Gdyby zechciał z ostatnim karmieniem zaczekać do 22 spałby do 7- wow :-)

Aniu, fajnie, że zajrzałaś! Ja kaszki jeszcze nie chcę dawać skoro tyle mam pokarmu, planuje samym cycuszkiem karmić dopóki Mały nie skończy 5 miesięcy :ico_oczko: A Milenka pewnie marudna przez pogodę , bo Maksiu też dziś niespokojny.

Po jakim czasie miałyście 2 dawkę szczepienia?? Po 6 tygodniach? Bo ja teraz policzyłam i nam kazali przyjść po 7tyg :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości