dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 sie 2011, 21:46

dlaczego nie ??
bo szefowa wyznaczyła już osobę która bedzie pracowała za nas na naszym punkcie...i ta osoba nie jest za bardzo z tego zadowolona...bo teraz wszystko bedzie na jej głowie...dokumentacja, rosliny i sprzedaż, zarządzanie ludźmi...ja to wszystko ogarnęłam w 2,5 roku a ona już ma 15-letni staż. Koleżanka z którą pracuję to jest jej siostra...to czasem niby "żartem" mowi...przykre słowa "przecież wiedziałaś ze w najbliższym czasie miałąm starac sie o dziecko...to mogłas poczekac". potem jest hahaha i hihih...ale i tak jest
mi przykro!

kingoza, piękny suwaczek :ico_brawa_01: :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 sie 2011, 09:06

i ze nasze stanowiska pracy beda na nas czekać...To jest bardzo optymistyczne... :-D
bardzo mile ze strony szefowej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 sie 2011, 09:20

Dzwoneczku nie przejmuj sie tymi docinkami niby na żarty. Zawsze znajdzie sie ktos kto nie będzie sie cieszył z tego że jestes w ciązy. Też to przerabiam

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

02 sie 2011, 09:23

kingoza, piękny suwaczek :ico_brawa_01: :-D
taki jak twoj g:D> tylko ze ty jestes o 3 tyg bardziej zaawansowana :629:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 sie 2011, 10:13

Sylwia gdy jestes w ciazy zwolnic Cie nie moga, ale moga Ci dac tylko umowe do dnia porodu i potem do widzenia tak jak bylo u mnie- ale ja bylam w okresie konczenia sie mojej umowy

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

02 sie 2011, 10:26

Tynusz u Ciebie to faktycznie nie ładnie zrobili, bo nawet w ciąży pracowałaś. Moja koleżanka do 8 mc ciąży pracowała jak wróciła po macierzyńskim to tak robili jej pod górkę,że sama musiała się zwolnić. A byłam kierownikiem i jej stanowisko było już zajęte przez jej koleżankę, już koleżankami nie są.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 sie 2011, 15:05

ynusz u Ciebie to faktycznie nie ładnie zrobili,
no wiem :/ a ja specjalnie chodzilam do pracy ile sie dalo bo mialam nadzieje ze dadza mi umowe - tak bym mogla na wychowawczy isc albo dalej pracowac :/ jak dowiedzialam sie ze tylko mi do dnia porodu przedluza to poszlam na zwolnienie pamietam nawet ze to byl 14 grudnia az gin powiedziala zebym szla bo jest zima i jak sie wywroce lub cos to ciekawie nie bedzie na bank :ico_noniewiem: tak to jest ..

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

02 sie 2011, 22:26

dzwoneczek nie przejmuj się koleżankami z pracy, przemawia za nie złość że więcej pracy bedą miały. A jak zaczna coś docinać to powiedz im, że to ty planujesz sobie dziecko a nie one Tobie :-D

Tynusz1, wiekszość pracodawców postępuje po świńsku. Jednak kobitki w ciaży mają przekichane. Oni mówią że to my kombinujemy, ale musimy to robić bo inaczej oni nas wyrolują. A co im zależy. Jak się idzie na zwolnienie to tylko za jeden miesiac Ci płacą a potem wszystko już ZUS daje, a u nich tylko sie wisi jako pracownik :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 sie 2011, 23:21

witam dziewczyny,ja tylko meldunkowo,fasoleczki juz nie ma.Wczoraj zaczelam plamic i przyjechalam do Koszalina,dzis juz jest po wszystkim.Musze zrobic badania,bo moglam sie zarazic bakteria Coli,ktora byla w wodzie w szpitalu ( dopero po kilku dniach naszego pobytu wywiesili kartke,ze woda nadaje sie do spozycia wylacznie po przegotowaniu,mycie zebow w przegotowanej wodzie) ale rownie dobrze,moglo to byc samoistne wczesne poronienie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

kingoza - gratulacje :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 sie 2011, 06:36

a u nich tylko sie wisi jako pracownik :ico_noniewiem:
no wlasnie a co najlepsze czy jestes na urlopie macierzynskim czy na zasilku macierz. to tak czy tak kasa idzie takze z ZUSU - tak samo z wychowawczym- wiec nie wiem co im zalezy i tak z ich kasy nic nikt nie potraca
witam dziewczyny,ja tylko meldunkowo,fasoleczki juz nie ma.Wczoraj zaczelam plamic i przyjechalam do Koszalina,dzis juz jest po wszystkim.Musze zrobic badania,bo moglam sie zarazic bakteria Coli,ktora byla w wodzie w szpitalu ( dopero po kilku dniach naszego pobytu wywiesili kartke,ze woda nadaje sie do spozycia wylacznie po przegotowaniu,mycie zebow w przegotowanej wodzie) ale rownie dobrze,moglo to byc samoistne wczesne poronienie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Kochana tak mi przykro :ico_placzek: jak zobaczylam te smutne minki od razu wiedzialam ze cos jest nie tak :ico_placzek: przytulam mocnoooo :ico_sorki:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość