margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 sie 2011, 19:10

mnie naszła ochota na sałatkę z wedzonym kurakiem ananasem i kukurydzą
zjadłam już 1 porcję zaraz zabiorę sie za kolejną :ico_wstydzioch:
w dodatku R. grzeje fasolkę po bretońsku więc dziś syta kolacyjka bedzie :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 sie 2011, 19:56

i ja wróciłam w końcu :ico_oczko: byłam u cioci i oczywiście macanko też było :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: zakupy tez zaliczone ,obkupiłam troszkę dzieciaki ,najbardziej niunia jest zadowolona dostała buty ,fajny plecak z Hello Kitty,ołówki,długopisy,notesy,linijki też wszystko z Hello Kitty a dzienniczek ucznia z Witch :ico_haha_01: Kubuś sobie pierdołek z Ben10 nabrał i trampeczki jakieś dziwne ,spodnie i ogólnie wzięli jeszcze sobie chyba z 10 bajek na DVD ,mowie wam są tak szczęśliwi ,że aż mi się cały czas mordeczka cieszy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jak nie zapomnę to fotkę zrobię i wam pokaże chociaż mam tak straszną sklerozę że aż strach się bać :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 sie 2011, 20:09

Ika202, to Twoja córcia taka sama fanka Hello Kitty jak moja
nic mi nie mów do szkoły praktycznie wszystko ma z HK nawet gumkę ,a ost w markecie zobaczyła papier toaletowy i ręczniki papierowe z HK i oczywiście te podchody jak to się jej bardzo podoba ,jak ona bardzo by chciała itd itp :ico_olaboga:
margolcia napisał/a:
mnie naszła ochota na sałatkę z wedzonym kurakiem ananasem i kukurydzą

Oj tez bym zjadła Sama robiłaś czy kupna?
a ja wstawiłam kukurydzę w kolbach i zaraz zjem sobie makrelkę w sosie pomidorowym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i oczywiście brzoskwinie i herbatka z miodem :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 sie 2011, 20:27

Sama robiłaś czy kupna?
sama kupna nie jest aż tak pyszna
ja jeszcze dodaję do tego gotowany ryż i czerwoną fasolkę
Makrela w sosie pomidorowym
za mną chodzi pasta z wędzonej makreli ale nie bede aż tak bardzo przesadzać z zachciankami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 sie 2011, 20:37

za mną chodzi pasta z wędzonej makreli ale nie bede aż tak bardzo przesadzać z zachciankami
a ja robiłam ost taką prostą z ogóreczkiem i majonezem ale była pyszna i nawet dzieciakom smakowało ,ja w ogóle ost mam zachcianki na rybki :ico_szoking: a dzisiaj znowu byłam na śmieciowym jedzonku to już uzależnienie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja jeszcze dodaję do tego gotowany ryż i czerwoną fasolkę
ja lubie taką sałatkę ale z gotowaną piersią kurczaka,ananasem,rodzynkami,ryżem i majonezem aż mi smaka zrobiłaś :ico_olaboga:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 sie 2011, 20:39

a dzisiaj znowu byłam na śmieciowym jedzonku to już uzależnienie
ja też bym była ale mi za daleko tam ;/
ale z gotowaną piersią kurczaka,
dla mnie pierś z kurczaka jest za sucha ;/
aż mi smaka zrobiłaś
gdybyśmy mieszkały bliżej to byśmy sie zamieniły ja dała bym ci swojej sałatki a ty mi pastę rybną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 sie 2011, 20:45

gdybyśmy mieszkały bliżej to byśmy sie zamieniły ja dała bym ci swojej sałatki a ty mi pastę rybną
byśmy non stop z jedzeniem wędrowały ludzie by myśleli że jakieś nienormalne jesteśmy a my tylko ciążowe zachcianki mamy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 sie 2011, 20:50

byśmy non stop z jedzeniem wędrowały ludzie by myśleli że jakieś nienormalne jesteśmy a my tylko ciążowe zachcianki mamy
mnie to sąsiadki podkarmiają w poprzedniej ciaży taka za ściany a teraz mieszkająca o mieszkanie dalej :D dziś pączki własnej roboty mi przyniosła :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 sie 2011, 20:55

o żesz ty :ico_szoking: ja rano w piekarni kupiłam mini pączki i wianuszki ,a ost takie własnej roboty to do szkoły robiłam w tłusty czwartek :ico_szoking:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 sie 2011, 20:56

Takiej to dobrze :-)
Ale ja mam babcię 2 bloki dalej, wiec tez nie moge narzekac
hehe no tak
a ja mam mamę pod bokiem i jak poprzosze to mi zrobi bo ja nie umiem :ico_wstydzioch:
wczoraj zrobiła specjalnie na moją prośbę bułeczki na parze a ja zjadłam ich aż 6 :ico_wstydzioch:
a ost takie własnej roboty to do szkoły robiłam w tłusty czwartek :ico_szoking:
ja nie potrafię wcale takich zrobic :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość