Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

23 sie 2011, 14:59

aga216 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 5 miesiecy Paulinki!!!!!!!!

U nas nie ma takich upałow jest ok 25 stopni tak akurat , ale jutro ma byc cieplej i męzus ma wolne to z rana na działeczke pojedziemy :-D

Teraz zjemy obiad i moze z dziecmi na jakies lody pojedziemy :ico_oczko:

Co do włosow to mi tez ciagle wypadaja!! Wszedzie pełno :ico_olaboga:

Aniaaa trzymam kciuki za wyniczki :ico_sorki:

Aha nie chce dac plamy wiec dziewczynki :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: za skonczone miesiaczki bobaskow!!!

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

23 sie 2011, 22:07

hej, nie było mnie 2 dni już mam zaległości :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skończone miesiące kolejne dla dzieciaków!!

Aniaaa ale ta wizyta u tej głupiej baby masakra...
Oby wyniki się oprawiły i Martynka szybko zdrowiutka była

magda1614 no oby mały wyszedł z tego szybko

Fintifluszka ale fajne zdjęcie w opisie, jaka Polcia blondyna!! :D:D A Gabrielowi włoski chyba trochę ściemniały?

tabogucka dobrze, że z pitami się wyjaśniło :-) współczuje problemów z cerą :ico_sorki:


ja dziś byłam na kontrolnej wizycie, Witek waży 7850 więc nie przytył za dużo ale jest wszystko ok, tylko z tą stulejkę ale na razie doktorka powiedziała, że sikać może więc poczekamy jeszcze z tym skierowaniem do chirurga. mam mu w kąpieli odciągać na maxa

Ale mały ostatnio się zrobił nerwiasty :ico_olaboga: Krzyczy bez powodu... no i energia go rozsadza dosłownie, ja nie wiem po kim to ma bo mu z K jesteśmy raczej spokojne typy :P :ico_noniewiem:

Zaczyna też tak gadać jak najęty, jak się irytuje to powtarza ciągle "TATATATATA..." albo "DADADA..." Już takie sylaby skałada, niesamowite jak szybko się takie dziecko rozwija z dnia na dzień postępy...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 sie 2011, 22:19

zawroty glowy czy mamay je wszystkie te co karmia cycem??? ja aga216 fintifluszka...jeszcze ktoras???


a wlosy to rozumiem ze wypadaja te wszystkie co podczas ciazy nie wypadly...ale mnie wylecialo znaczniej wiecej ....bo to nie o to chodzi ile mi wypada tylko jak niewiele mi zostalo na glowie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

i wogole jakos nienalepiej wygladam -te dziwne wypryski ,luszczyca mi sie starsznie pogorszyla.... :ico_olaboga: czy to mozliwe ze to wszystko przez karmienei piersia?
nie zamierzam malego odstawiac przynajmniej do grudnia...ale naprawde idzie zwariowac :ico_sorki:

[ Dodano: 23-08-2011, 22:22 ]
A wczoraj w nocy Szymek chyba(bo tak naprawde to jestem w nocy nieprzytona i nie wiem do konca)wstal tylko ra zna cyca o 2 rano :ico_sorki:

a to chyba przez to ze daje mu kleik ryzowy wieczorem przed snem...

ciekawe jak dzis bedzie??? tylko sie martwie ze mi jeszcze od tego kleiku przytyje a mnie i tak juz scigaja....zreszta zobaczymy w czwartek czy jest za gruby na swoj wzrost :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 sie 2011, 22:22

No jestem :-)

Jejku upał u nas okropny. Wszystko by było dobrze jak by się w domku trochę schłodziło,a tu lipa. Cała mokra jestem,a okna pootwierane :ico_noniewiem:

Wyjęłam Karolci basenik i wariowała popołudniu,a ja z Martynką leżałyśmy sobie na kocyku :-D

Muszę się Wam pochwalić,że kupiłam dziś 2 zdrapki za 2zł i wygrałam 10zł,a Karolinka 2zł :-D :ico_haha_01: :-D
Jutro też sobie kupimy :-D

Więc tak:
Karolka już dobrze, tylko psikać do noska musimy i dużo smarkać. Ostatnio ma jakieś bóle w stawach, przepisali jej jak była w szpitalu wit. D3 i miało niby przejść,a tu dalej ją boli i to już nie tylko w nocy ale i w dzień, więc lekarze twierdzą,że to nie bóle wzrostowe (przy nich podobno ból pojawia się w nocy) :ico_olaboga: jej wyniki po tej ostatniej chorobie ciągle wychodzą źle i też mamy powtórzyć i ma chodzić po słońcu jak najwięcej w samych majteczkach i koszulce bez rękawów. Jak nie przejdzie to na dalsze badania nas skierują... Mam nadzieję,że te bóle to nic poważnego i jej to przejdzie,bo zaczynam się martwić :ico_placzek:
A Martynka też już dużo lepiej, mało katarku już ma i też do noska psikać i ściągać katarek.
Co do wyników to lekarka mówi,że wciąż są złe, dalej mamy podawać Bactrim i po 10 dniach zrobić przerwę 2-3 dni i w tym czasie pobrać mocz do badania ogólnego i na posiew. Wit. C mam jej podawać na to wysokie PH,żeby zakwasić mocz, lekarka mówi,że nie wie skąd takie wysokie może być :ico_olaboga:
Na kupki podajemy różne probiotyki ale nic nie pomagają, dalej robi dużo. Dziś było 6 i domagała się jedzonka co godzinę...
Jutro będę dzwoniła zarejestrować Martynkę na usg brzuszka,bo lekarka mówi,że może to coś wyjaśni :ico_noniewiem:
Jak będziemy mieli wyniki z posiewu i z usg to znów mamy przyjść.
Sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, skąd takie złe wyniki !? Martynka ładnie się bawi, nie narzeka na brzuszek, w ogóle nie widać,żeby coś jej dolegało,a tu tyle problemów.
A na dodatek jak już widzi strzykawkę z lekiem to zaczyna płakać i rękami odpycha,a tu jeszcze cały tydzień trzeba to podawać :ico_olaboga:

W czwartek jedziemy do neurologa z Martynką na kontrolę,a na początku września z Karolcią do alergologa i do dentysty.
Mówię Wam dziewczyny już nie wyrabiam z tym łażeniem po lekarzach :ico_olaboga: Zawsze coś nie tak... :ico_placzek: Dlaczego nie może być wszystko dobrze !? :cry:

Tak z innej beczki.
Dużo Wasze dzieciaczki "mówią" ??

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 sie 2011, 22:27

kurcze dziewczyny jestem jakas ostatnio padnieta ...juz nie wstaje tak rano jak kiedys ...tylko po 8ej ( a wstawalam o 6rano :ico_szoking: )a i tak o 21ej padam ....wczoraj usnelam usypiajac malego...
co to jest? bo mi sie zdaje ze te wlsoy zawroty i ciagle zmeczenie to powiazane jest...tylko nie wiem czy to brak cezgos w diecie...czy juz jakis wiekszy niedobor na tabletki...

mam nadziej ze mnie lekarz jutro nie oleje i chociaz zrobia badanie krwi :ico_sorki:

[ Dodano: 23-08-2011, 22:31 ]
Dużo Wasze dzieciaczki "mówią" ??
starsznie :ico_haha_01: czasem nie am sily z tym moim maluchem dyskutowac...poza tym nauczyl sie glosno i przerazliwie piszczec i bardzo mu sie to podoba a mnie ciarki przechodza... :ico_oczko:


A maja wasze dziciaczki takie lodowato zimne raczki i nozki???? bo moj wiecznie i nie wiem co jest grane...nawet w upaly...

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

23 sie 2011, 22:32

czy mamay je wszystkie te co karmia cycem??? ja aga216 fintifluszka...jeszcze ktoras???
ja nie karmię i nie mam zawrotów :-)
Muszę się Wam pochwalić,że kupiłam dziś 2 zdrapki za 2zł i wygrałam 10zł,a Karolinka 2zł :-D :ico_haha_01: :-D
hihih, gratulację ;) ja ostatnio kupiłam chybił trafił za 21 zł na totka i nic... :-(
Ostatnio ma jakieś bóle w stawach
to oby szybko przeszło!! :ico_sorki:
Mówię Wam dziewczyny już nie wyrabiam z tym łażeniem po lekarzach :ico_olaboga:
no nie dziwię się...
Dużo Wasze dzieciaczki "mówią" ??
no ja już pisałam, że mój gada jak najęty...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 sie 2011, 22:32

Aniaaazdrowka dla dziewczynek.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Szymek tez mial taka faze 6-8 kup dziennie ale tu nikt sie tym ie interesowal -zadnych badan nie robili ...a tera zmu przeszlo i tyle...moze i u Martynki to nic zlego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

23 sie 2011, 22:34

A maja wasze dziciaczki takie lodowato zimne raczki i nozki????
mój ma rączki zimne jak na dworze jest noszony, a nóżki tez jak bez skarpetek lezy nieprzykryty

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 sie 2011, 22:36

a Szymek ma wiecznie zimne ...w upal i pod skarpetkami ...w domu i na sloncu...no poprostu zawsze!!!chyba napomkne o tym na wizycie w czwartek...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 sie 2011, 22:36

Dobrusia, super wagę ma Wituś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Urodził się dużo mniejszy od Martynki,a Martynka miała ostatnio 6660g.

O widzisz, właśnie pytałam jak maluszki z mówieniem,a tu proszę jakie Wituś postępy robi!! Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja to nic nie gada, tylko piszczy jak się ja zaczepia albo w trakcie zajadania paluszków,a tak to cicho siedzi. Mam nadzieję,że już niedługo to się zmieni :-)

tabogucka, ja też mam zawroty :ico_noniewiem:

Co do włosów to myślę,że nie masz się czym przejmować,bo ja tak samo panikowałam i pisałam Wam tu,że jestem przerażona tym wypadaniem,bo miałam dosłownie łyse miejsca na głowie i jak gdzieś wychodziłam to każdy się na mnie patrzył jak na nienormalną :ico_noniewiem: bo już nawet nie miałam czym zasłonić tych miejsc,bo garstka włosów mi została :ico_olaboga:
Szkoda,że nie zrobiłam Wam zdjęcia jak to okropnie wyglądało,bo teraz te łyse miejsca pokrywają się takim puszkiem i śmiesznie to wygląda :ico_haha_01:
i wogole jakos nienalepiej wygladam -te dziwne wypryski ,luszczyca mi sie starsznie pogorszyla.... :ico_olaboga:
może faktycznie brak jakiś witamin i przyplątała się anemia. Przy karmieniu to podobno bardzo częste. Oby jutro lekarz zlecił Ci jakieś badanie krwi :ico_sorki:

Martynka też często ma zimne stópki i spocone bardzo, rączki też całe mokre ale raczej ciepłe są. Podobno to normalne :-)
Ostatnio zmieniony 23 sie 2011, 22:38 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość