Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sie 2011, 17:57

parę foteczek moich skarbów :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 sie 2011, 18:08

Mały się rozespał i nici ze spaceru :ico_sorki: śpi już 2h

Koroneczka mnie też korci, żeby małemu już coś podać, ale poczekam, zapytam jeszcze pediatry na szczepieniu o zdanie-idziemy po niedzieli, mieliśmy iść jutro, ale nie mam kasy, żeby kupić szczepionki i muszę na wypłatę do piątku poczekać.

Ania super fotki :ico_brawa_01: widzę, że Milenka ciągle w buźce grzebie :-D Krzysiu ssie piąstkę i strasznie przy tym cmoka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sie 2011, 18:12

markotka, to Krzyś drzemkę złapał,moja teraz 2 godz spała :ico_oczko: a w buzi grzebie przy każdej okazji,a ślini się,że kilka razy ją przebieram :ico_oczko: pediatry zapytaj,zawsze będziesz pewniejsza :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 sie 2011, 19:55

aniawlkp86, sliczne dziewczynki

wlasnie my pewnie na dniach zmienimy na spacerowke, ja mam ta mniejsza gondolke, ale swietnie sie sprawdza
Tosia jezdzi zazwyczaj na polsiedzaco

bylismy na szczepieniu, posmarowalam emla i mala wcale nie czula bolu wklucia, dopiero jak zastrzyk sie rozchodzil to troche poplakala,ogolnie jestem zadowolona ze choc troche moglam zmniejszyc jej bol i przed nastepnym szczepieniem tez na pewno posmaruje
Antosia wazy prawie 7 kg i ma 66 cm

[ Dodano: 23-08-2011, 19:56 ]
a ja w koncu nie spytalam o rozszerzanie diety, ale raczej zwazajac wlasnie na problemy brzuszkowe malej, bede wprowadzala ok 6 miesiaca

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 sie 2011, 09:06

Cześć!
Dzisiaj wszędzie zapowiadają upały, ufff
Nie wiem czy na takie gorąco wychodzić z Młodym, czy poczekać do popołudnia :ico_noniewiem:

Aniu, śliczne zdjęcia!! Ja jeszcze nie wrzuciłam na komputer tych z wakacji :ico_wstydzioch: Jak tylko to zrobię to się pochwalę :-)
Krzysiu ssie piąstkę i strasznie przy tym cmoka :ico_haha_01:
U nas to samo- w nocy mnie tym budzi :-)
Też zapytam pediatrę przy następnej okazji o rozszerzanie diety, bo jestem ciekawa co ona na to :-)
Antosia wazy prawie 7 kg i ma 66 cm
Duża dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co robicie na obiad dzisiaj?? Ja mam pomidorową od wczoraj, ale myślę, co tu na drugie zrobić :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sie 2011, 09:35

cześć :-D

mamy kolejny sukces, Krzysiu poszedł spać wczoraj chwilę po 20 i dzisiaj rano obudził mnie swoim gadaniem o 6:00 :ico_brawa_01: zero budzenia w nocy :ico_brawa_01: ja co prawda budziłam się kilka razy zdziwiona, że młody nie domaga się jeść, ale on smacznie spał.
Antosia wazy prawie 7 kg i ma 66 cm
duża dziewczynka :ico_brawa_01: ciekawa jestem ile Krzysiu waży, w poniedziałek na szczepieniu się dowiem :-D


Koroneczka faktycznie zapowiadają upał, ale u nas od rana padał deszcze, teraz słoneczko dopiero przebija.

[ Dodano: 2011-08-24, 09:36 ]
mąż na obiad chce fileta w poniewierce :ico_oczko: ja mam od wczoraj pieczone pałki z kurczaka zjem sobie do tego jakiegoś pomidorka

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2011, 09:42

witam
u nas gorąco od rana,a wczoraj wieczorem taka burza była że szok :ico_olaboga:
Antosia wazy prawie 7 kg i ma 66 cm
duża dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co robicie na obiad dzisiaj??
ja mam pomidorową i rosołek od wczoraj i nic nie będę robić :ico_oczko:
Krzysiu poszedł spać wczoraj chwilę po 20 i dzisiaj rano obudził mnie swoim gadaniem o 6:00 :ico_brawa_01:
ale ci zazdroszczę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mi wczoraj Milena zasnęła przed 22 i obudziła się o 4,potem o 6 i siedziała do 7,20 po czym zasnęła na godzinkę :ico_sorki: i co najlepsze kazałam wczoraj wieczorem dać Milenie MM bo poszłam wziąć długą kąpiel i wypiła mu 120 ml i jeszcze głodna była to jak wyszłam z wanny dorobiłam jeszcze 60 ml i łącznie 180 ml wypiła to powinna spać do rana a tu nici z tego były,a miałam już nadzieję,że chociaż dzisiaj pośpię :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sie 2011, 10:03

Ania to dużo Milenka zjadła, Krzysiu zjadł tylko 110 i to z wielkim cudowaniem, jadł chyba pół godziny, przy tym kręcił się strasznie, gadał i śmiał się do sufitu-cudak mały :ico_haha_01: Ale Milenka przesypiała już chyba nocki?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 sie 2011, 10:08

Markotka wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia!
U nas pobudka o 1 i standardowo o 5- bywało już lepiej, mam nadzieję, że to przejściowe :ico_sorki:
A jak Twoja dieta? Dajesz radę w swoich postanowieniach?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

24 sie 2011, 10:37

aniawlkp86, nie ma zaleznosci. Mi Filip wypije kaszke o 20 i wstanie po 5 a wypije o 22 i chce jesc o 3. To chyba przez te zabki sie wszystko poprzestawialo bo maly tez szedl spac o 22 spal do 6, zjadl i dosypial jeszcze minimum poltorej godz. Fakt ze w dzien nic ale teraz w dzien tez nie spi a z nocami tez kiepsko i to podaje mu juz Camilie. Moze na niego nie dziala
Sliczne dziewczynki :ico_oczko:

Wieci co, wyszla nam trojka a dwojki ani slychac ani widac ani czuc :ico_noniewiem:

markotka, po raz pierwszy dostrzegam zalety elekrozatrzasku w drzwiach. Najpierw ciagle sie klocilam z R ze tego nie chce bo nie raz jak pradu nie bylo to ani wyjsc ani wejsc ale zaleta ze nikt mi bez pukania nie wejdzie

emilia7895, :ico_brawa_01: dla Antosi, duza dziewczynka
Filip tez cos tak bedzie wazyl ale ma szczepienie za tydzien to sie dowiemy co i jak. Mi go juz ciezko nosic

Moje wyniki nie dojechaly wczoraj, moga byc dzis ale moja lekarka dopiero jutro przyjmuje to nawet sie nie pytam o nie bo sie bede stresowac.
Dziewczyny ja przechodze 3 juz nawal pokarmu. Piersi jak kamienie, mleko ciurkiem leci. Filip nie jest dostawiany od prawie 4 m-cy tyle samo tez nie odciagam a to nie chce zaniknac. Mam w domu tabletki ale one podobno poglebiaja stany depresyjne i lepiej ich nie brac. Mam nadzieje ze masazani sobie troche ulze

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość