Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2011, 11:09

Ale Milenka przesypiała już chyba nocki?
niestety nie :ico_sorki: zdarzyło jej się spać od 21 do 5 ale to kilka razy a potem znowu zaczęły się pobudki około 3 :ico_sorki: a zjadła wczoraj tyle bo jadła przed 19 cyca to i wygłodzona była :ico_oczko:
Wieci co, wyszla nam trojka a dwojki ani slychac ani widac ani czuc :ico_noniewiem:
to już drugi ząbek? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać Filipkowi odmiennie wychodzą ząbki :-D

patrycja_g, dziwnie,że masz nawał znowu skoro Filipek nie doi cyca tak długo :ico_noniewiem: u nas położna jak kończyło się karmienie to żeby szybciej mleko zanikło obwijała piersi bandażem żeby ścisnąć :ico_noniewiem: nie wiem na ile to działało bo jak ja Hanię przestałam karmić to mleko za parę dni znikło :-D

do mnie burza idzie :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 sie 2011, 11:28

do mnie burza idzie :-)
Do mnie też! Więc nawet nie wychodzę z domu! Ciemno się zrobiło strasznie!

Patrycja, za kilka dni z mleczkiem będzie lepiej, nie wiem co Ci poradzić, chyba musisz to prztrwać, żeby mleczko zanikło.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Filipka za kolejny ząbek.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2011, 11:31

wczoraj to taka burza była,że normalnie czarno na dworze,co chwilę grzmoty i błyski :ico_olaboga: dzisiaj na szczęście spokojniej :ico_sorki:

Milenka pospała 20 min :ico_noniewiem: teraz do 13 znowu posiedzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

24 sie 2011, 12:42

Witam sie i ja mnie te burze omijają jakoś wczoraj upał dziś też głowa aż boli :/
widzę troszki o pieszczotkach było... hmmm ja z moim K długo czekaliśmy z zdjęciem celibatu ale chyba dlatego że się bałam o ból bo ciężko mi się to wszystko goiło ale daliśmy radę bez bólu za to z wielką przyjemnością :ico_wstydzioch: chyba nawet większą niż przed ciążą :ico_wstydzioch: teraz czasu ani siły niema to mało kiedy jest jak się poprzytulać :-)
Mój mały ma swój świat robi jakieś dziwne figury z ciałka wygina się przewraca z pleców na boki i z boku na brzuch jak się postara :-D szok :-D lekarka mówi że zachowuje się jak starsze dziecko :-D denerwuje się bo dalej ma troszkę spłaszczoną główkę już dużo się naprostowała ale to jeszcze nie to :( a płaska główka z tyłu działa też na wygląd twarzy :/
daje mu czasem jabłuszka ze słoiczka jedną łyżeczkę tak zeby sobie pomemlał coś innego i jest bardzo zadowolony
znów staram się więcej karmić piersią ile mog tyle daje cyca a jak już bardzo głodny jest to dokarmiam butelką :)
ślub już całkiem niedaleko a ja zero przygotowań i stresu chyba mnie złapie zaraz przed :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2011, 12:53

Mariola_Larose, fajnie jak twój maluszek tak się kręci :ico_brawa_01: a co do ślubu to jeszcze stresik cię dopadnie :ico_oczko:

a mam pytanko
wasze maluchy też tak interesują się swoją intymną częścią ciałka?bo od kilku dni co Milenie zdejmę pieluszkę to od razu się tam łapie :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sie 2011, 12:54

U mnie też burza, ciemno strasznie, zaczyna coraz mocniej trzaskać :ico_noniewiem:

Patrycja a nawet nie wiem jak działają te zatrzaski, o których piszesz, zapytam męża :ico_oczko: Ja nigdy w życiu nie weszłabym do nikogo bez pukania, nawet do mojej mamy czy do teściów zawsze puknę i dopiero wchodzę. Brawa dla Filipka za ząbki :ico_brawa_01: Camilia pomaga? A z tym pokarmem dziwnie u Ciebie, ja nie mam już dawno, kilka dni po odstawieniu jeszcze ciut było, później raz zdarzyło mi się, że jak karmiłam Krzysia butelką, to mi nagle z piersi poleciało, ale teraz nie mam już zupełnie nic. A może coś ziołowego spróbuj na zanik pokarmu?

Ania to nie wiem czemu mi się wydawało, że Milenka już przesypiała nockę, chociaż jak poszła spać o 21 i wstała o 5, to można powiedzieć, że nocka cała :-)

Nie wiem co się dzieje nieraz Krzysiowi, siedzi albo leży grzecznie, a nagle zaczyna bardzo płakać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2011, 12:57

Nie wiem co się dzieje nieraz Krzysiowi, siedzi albo leży grzecznie, a nagle zaczyna bardzo płakać :ico_noniewiem:
może burzy się boi? :ico_noniewiem:

u mnie nadal wali i to tak,że mi się okna trzęsą :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sie 2011, 12:59

Mariola ślub już za 3 dni :ico_brawa_01: ja stresu nie miałam wcale, a bałam się, że się poryczę w kościele, ale nie, byłam bardzo wyluzowana :-D Dla mnie przytulasy po porodzie też dużo lepsze, a nie spodziewałam się :ico_oczko: Fajnie, że Igorek tak ładnie się rozwija :ico_brawa_01:

Aniu Krzysiu siurkiem się jeszcze nie interesuje :ico_haha_01:

Zapomniałam wczoraj napisać, że pierwszy raz świadomie mój niuniuś sięgnął do przedmiotu rączką :ico_brawa_01: w wózku mam przypiętą spinkę z czerwoną kokardką (mam mi ciągle głowę o kokardkę suszyła, więc przypięłam) i właśnie ją łapał :ico_brawa_01: cudowne uczucie widzieć jak dziecko z dnia na dzień takie postępy robi :-D

[ Dodano: 2011-08-24, 13:01 ]
może burzy się boi
nie, bo to już od kilku dnia tak zauważyłam, a teraz akurat śpi, burza go nie rusza, ale rozpłakał się bardzo na dźwięk domofonu dzisiaj, co wcześniej nigdy się nie zdarzało :ico_noniewiem: może to znowu skok rozwojowy i przez to się inaczej zachowuje.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2011, 13:09

Zapomniałam wczoraj napisać, że pierwszy raz świadomie mój niuniuś sięgnął do przedmiotu rączką :ico_brawa_01: w wózku mam przypiętą spinkę z czerwoną kokardką (mam mi ciągle głowę o kokardkę suszyła, więc przypięłam) i właśnie ją łapał :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia
może to znowu skok rozwojowy i przez to się inaczej zachowuje.
może i tak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sie 2011, 13:29

Koroneczko pytałaś o dietę, w miarę daję radę, ale czasem podjem coś słodkiego jak już nie mogę wytrzymać :ico_wstydzioch: np wczoraj zżarłam 4 delicje :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości