Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 sie 2011, 10:26

Hej!

Mnie dziś rano obudziła burza- trzaskało i lało jak nie wiem :ico_olaboga:
Maksio wczoraj znowu zrobił sobie dzień dziecka- zasnął o 19 i spał do 3.30- przespał kąpiel i ostatnie karmienie :ico_szoking: Potem wstał dopiero przed 8 :-)

Co do dziennych drzemek Maksio ma jakieś 3 . Jedna 2-3 godzinna jakieś dwie godziny po przebudzenia, potem popołudniowa i wieczorem przed kąpaniem na krótko :-)
Nie narzekam , dużo mogę przy nim zrobić :-)

Nowa cały czas tak często w nocy wstajesz do Malutkiej :ico_olaboga: A może spróbuj ją jakoś oszukać smoczkiem, może ona wcale nie jest głodna tylko z rutyny się budzi. Oby szybko jej się to wyregulowało :-)

Markotka, ja ostatnio wyczaiłam fajne ciastka- fitnesski. Są pieczone z samych ziaren różnego rodzaju i orzeszków, jest tam chyba jeszcze miód, nie wiem co jeszcze- ale nie mają mąki. Mam mniejsze wyrzuty sumienia kiedy wcinam coś takiego :-)

Aniu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: całe szczęście jedna kreska! Ja placki ziemniaczane robię w blenderze, a swego czasu ziemniaki tarłam ręcznie :ico_oczko:

Co dziś na obiad?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 sie 2011, 10:41

cześć :-)

Aniu wyobrażam sobie jaką ulgę poczułaś :-D

Koroneczka ja kiedyś ziemniaki na placki też ręcznie tarłam, a teraz kroję w kostkę i blenderem właśnie je traktuję :-D a ciasteczka na pewno sobie kupię :ico_haha_01:

Krzysiu wstał dzisiaj o 7:20 :ico_szoking: spał 11h :ico_szoking: Wczoraj pod wieczór był strasznie marudny, niby chciał jeść, a jak tylko poczuł smoczek w ustach, to zaczynał płakać :ico_noniewiem: czyżby dziąsła? :ico_noniewiem: ostatecznie zjadł o 20 70ml mleka i poszedł spać. Mąż kupił mi maść na dziąsła-Dentinox i jak się to dzisiaj powtórzy, to spróbuję mu posmarować.

U nas od rana znowu deszczowo, ale zaczyna wychodzić słoneczko.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

25 sie 2011, 10:56

hej,

wyglada na to ze lada moment bedzie i druga trojka, szpic taki ze zaraz ma sie przebic

Camilia pomaga ale ja ja daje wg siebie. Na opakowaniu pisze ze 2-3 razy dziennie jedna ampulke ale ja daje dopiero jak widze ze Filip sie wscieka, wszystko lapczywie pcha do buzi i faktycznie robi sie spokojniejszy a zazwyczaj wystarczy 1 ampulka na dzien.

Ania, dobrze ze tylko 1 kreska :-)

Mleko dalej cieknie, zapytam o to cos homeopatycznego bo na zakrapiana impreze nie moge sobie pozwolic poki biore antydepresanty, mam nadzieje ze to juz ostatnie opakowanie choc jakby mi sie mialo pogorszyc to lepiej bede je brac dalej

Mi tez sie najbardziej podoba ja Filipcio wyciaga raczki po zabawki, albo jego ulubiona zabawa z pielucha. Bierze naciaga ja sobie na buzie i sapie pod nia bo nie wie jak ja sciagnac, z gryzakiem robi to samo. Ma taka rybke, polozy ja sobie na policzku albo na oku i kreci glowa a gryzak lezy na nim, komicznie to wyglada :ico_haha_01:

W tv reklamuja krola lwa. I przy jednej z tych reklam spiewaja piosenka "hakuna matata". Mlodszy syn kuzyna R, ktory ma 3 latka, posluchal i zaczal spiewac z nimi " a chu** ma tata" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 sie 2011, 11:10

Mlodszy syn kuzyna R, ktory ma 3 latka, posluchal i zaczal spiewac z nimi " a chu** ma tata" :ico_haha_01:
No ja dziecko wie co tatuś posiada :ico_haha_01: :ico_haha_01: hehehe

markotka, pewnie też dziąsełka już go swędzą. U nas już to troszkę trwa a zębów nadal brak, chociaż z dnia na dzień dziąsełka bardziej opuchnięte,

[ Dodano: 25-08-2011, 11:19 ]
Camilia pomaga
Dobrze wiedzieć :-)

Aha!
Zapisałam się na kurs masażu na 24 września :-) Trzeba się w końcu za siebie zabrać i douczyć się troszku

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sie 2011, 13:28

Ja placki ziemniaczane robię w blenderze, a swego czasu ziemniaki tarłam ręcznie :ico_oczko:
mi się blender zepsuł :-/ a ręcznie nigdy nie tarłam :-D
Maksio wczoraj znowu zrobił sobie dzień dziecka- zasnął o 19 i spał do 3.30- przespał kąpiel i ostatnie karmienie :ico_szoking: Potem wstał dopiero przed 8 :-)
wow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu wyobrażam sobie jaką ulgę poczułaś :-D
oj tak :-D
Krzysiu wstał dzisiaj o 7:20 :ico_szoking: spał 11h :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dobijacie mnie tym spaniem :ico_oczko:
wyglada na to ze lada moment bedzie i druga trojka, szpic taki ze zaraz ma sie przebic
ale się Filipek rozszalał :-D
Bierze naciaga ja sobie na buzie i sapie pod nia bo nie wie jak ja sciagnac,
Milenka robi tak samo :ico_haha_02:
W tv reklamuja krola lwa. I przy jednej z tych reklam spiewaja piosenka "hakuna matata". Mlodszy syn kuzyna R, ktory ma 3 latka, posluchal i zaczal spiewac z nimi " a chu** ma tata" :ico_haha_01:
dobry jest :-D :-D
Zapisałam się na kurs masażu na 24 września :-)
super :-) a długo taki kurs trwa?

my po obiedzie
Milenka śpi 10 min,ciekawe ile pośpi,to na razie druga drzemka :ico_noniewiem:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

25 sie 2011, 18:16

przepraszam zę sie wtrącam
patrycja_g, n zatrzymanie laktacji pij szałwię wiem zę w smaku ohyda ale pomaga naprawdę

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sie 2011, 18:51

co tu taka cisza??? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 sie 2011, 19:30

Ale duszno i gorąco :ico_sorki: :ico_sorki:
Normalnie nie wyrabiam :ico_sorki:

Dobrze, że Maksio spokojny :-) Zaraz dostanie cycusia, pójdzie spać i mam nadzieję pośpi do rana :ico_haha_01:

Jutro jadę do mojej koleżanki do Kalisza- tej co w tym samym dniu co ja urodziła bliźniaczki :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 sie 2011, 19:48

zaczal spiewac z nimi " a chu** ma tata"
:ico_smiechbig: a Filipcio udany z gryzakiem i pieluszką :-D

Ania spokojnie, i na Milenkę przyjdzie czas ze spaniem :ico_sorki: Krzysiu jeszcze kilka dni temu budził się w nocy po 2 razy i nagle zaczął przesypiać nocki, w sumie to stało się to w momencie przejścia na pepti, ale nie wiem czy ma to jakiś związek.

Koroneczka fajnie z tym kursem :-D kiedy zaczynasz ludzi masować?

My byliśmy na długim spacerze, teraz mały leży w łóżeczku i słyszę jak cmoka-piąstka poszła w ruch :ico_haha_01: niedługo powinien zasnąć.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 sie 2011, 19:56

Koroneczka fajnie z tym kursem :-D kiedy zaczynasz ludzi masować?
Masuję od kiedy skończyłam licencjata, ale teraz chce się troszkę dokształcić :-)

Maksio też zaraz zaśnie, dostał od babci pozytywkę z projektorem- uwielbia się przyglądać obrazkom, ale też szybko go to usypia :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości