tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 sie 2011, 12:44

Kurde, nie wiem już co ze mną, tyje i tyje :/
ha tez ide na diete niby bardzo nie przytylam ale uda mi sie rozrosly tragicznie... :ico_wstydzioch fakt ze w PL nie spacerowalam z malym prawie wcale za to sie obzeralam szarlotka (4 blachy w 3 tygodnie praktycznie sama :ico_wstydzioch: : )...wiec mysle ze mi teraz te kilogramy w koncu wskoczyly :ico_szoking:
a i teraz nie bardzo juz tak spaceruje jak przed wyjazdem bo u nas ciagle pada :ico_placzek:

nawet do szpitala nie moge teraz isc na ta krew bo pada ...a musze z malym a to spacer ok 45 minut i bysmy starsznie zmokli...
i wogole u nas zimno tylko 14 C

[ Dodano: 26-08-2011, 12:45 ]
Aniaaadzieki !zdjecie fajne bo ten kombinezonik diabelka smieszny :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

26 sie 2011, 13:38

A kiedy daje się mleko 2 ?? Bo tak się zastanawiam, jak będę jej kiedyś chciała zrobić kaszkę na mleku to jeszcze na 1 czy już na 2 ?? :ico_noniewiem:
wydaje mi sie ze 2 daje sie po 6 miesiacu
ja mam taka mala buteleczke do podawania lekarstw
Taboggucka sliczne zdjecie Szymusia to moja tez juz ma 68 cm i 7100 ;) jak siada na golaska to taki grubasek icycuchy ma takie duze haha ;p

u nas dzis znowu parówa jutro na tym weselu sie roztopie i znow mnie tesciowa wkurzyla ja przez ta pogode chtba taka jestem mowila ze zabierze mała na spacer obok nas jest kosciolek i cmentarz jest tam duzo cieniu wiec pomy slalam ze fajnie a ta mi mowi ze byla z mala na golinach to sie idzie kawalek polna droga w strone lasku ale pod laskiem gdzie cien nie byla tylko w to najgorsze slonce a mala cała upocona a ta na to ze nie jest zle :ico_zly: powiedzialam jej ze nic sobie nie da powiedziec i ze prosilam zeby nie szla na samo słonce z mała i ze to jest moje dziecko i chyba mam prawo wymagac uff ale jestem okropna nie ;/ znowu moja siostra ma taka tesciowa ze ta jej nigdy dzieci nie wziela na spacer wiem ze powinnam sie cieszyc ze wogole chce ale jestem taka umeczona przez ta pogode K nie ma pojechal do tej szkoly ja sie denerwuje tym weselem bylam paznokcie robic przyszlam wzielam mala i juz troszke na czubkach poodciskany lakier mam to gdzies juz :ico_sorki:
współczuje Ci Madziu biedny Filipek przejdzie mu to ale wiem ze Ci ciezko mnie tez mala czasem wyprowadza zrownowagi jak placze a ja nie mam siły na nic na szczescie zadko sie to zdarza bo jest spokojnym dzieckiem teraz przez te upały marudna
zobaczysz wszystko sie ulozy juz i tak jestes dzielna :ico_brawa_01:
Filipek ci pozniej to wynagrodzi pieknym usmiechem ;))

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 sie 2011, 13:58

hej dziewczyny :-D
patrycjaaa, ja na poczatku wkurzalam sie na moja tesciowa, ale teraz wiem, ze ona chce tylko dobrze... mi tez czasem potrzeba odpoczynku i strasznie sie ciesze jak jestesmy u nich i zabiera mi mala na godzinke i ja moge spokojnie odetchnac... A dla tesciowej to sama frajda, bo ona juz ma przeciez duuuze dzieci... Wiec Twoja tez napewno chce dobrze, a ze dawno nie zajmowala sie maluchem, to moze jej czasem cos nie wychodzic, ale napewno Blanka bedzie miala najlepsza opieke pod sloncem..
tabogucka, swietny ten kombinezon Szymusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i spory z niego chlopiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniaaa, mleko 2 to widzialam, ze od 6 mies. sie podaje... Ja kupilam malej kaszke z mlekiem :-D
magda1614, biedni jestescie oboje z Filipkiem, bo i ty sie nameczysz i on tez. Latwo sie mowi, zeby sie nie wkurzac, ale nerwy czasem same puszczaja... Moze wieczorkiem sie zrelaksuj, zrob sobie goraca kapiel i cala zlosc Ci przejdzie :ico_oczko:

A Marcyska wlasnie zjadla prawie caly duzy sloiczek z Hippa (jablko, banan i babykekse), a ten sloiczek ma 190g :ico_szoking: wypila moze z 20ml mleczka i spi :-D

i kurier przywiozl mi dzisiaj skladana spacerowke, zebysmy ja mogli spokojnie do samochodu zabierac i do tesciow, bo tesciowa chcialaby tez z mala na spacerek pojechac, a tam nie mamy wozka... Jestem bardzo zadowolona, bo byl niedrogi, a i spiworek i folia przeciwdeszczowa w komplecie jest, no i Marcyska chetnie w nim siedziala :-D

co do wagi to ja po porodzie stanelam na 57kg i waga ani drgnie :ico_zly: :ico_zly: a, ze jestem niska to te kilogramy mi widac... bo kiedys tylko 49kg mialam.. i musialam cala garderobe nowa kupic :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

26 sie 2011, 14:55

i wogole u nas zimno tylko 14 C
u nas upał potworny dzisiaj, ostatnio było mega zimno a teraz gorąc nie do wytrzymania :ico_noniewiem:
co do wagi to ja po porodzie stanelam na 57kg i waga ani drgnie :ico_zly: :ico_zly: a, ze jestem niska to te kilogramy mi widac... bo kiedys tylko 49kg mialam.. i musialam cala garderobe nowa kupic :ico_zly: :ico_zly:
ja mam 170cm wzrostu, 4 lata temu ważyłam 57kg :ico_szoking: potem z moim byłym się roztyłam, bo on straszny leń był i wiecznie w domu przed tv siedzieliśmy.. potem na dodatek skoczyły mi hormony tarczycy i nonono... ważyłam ponad 80 kg :ico_szoking: w ciąży przytyłam do 96 i po porodzie miałam 80 i myślałam że dalej pójdzie w dół.. a tu nonono.. najpierw waga stanęła a teraz to jakaś masakra, już się boję ważyć, ale nie mogę patrzeć na siebie.. :ico_placzek: przez to deprecha mnie łapie :/ dobra, koniec z tym żaleniem się...

tabogucka, super ten diabełek :ico_brawa_01:
A Marcyska wlasnie zjadla prawie caly duzy sloiczek z Hippa (jablko, banan i babykekse), a ten sloiczek ma 190g :ico_szoking: wypila moze z 20ml mleczka i spi :-D
Mikołaj zjada taki słoiczek wieczorem, wciąga w takim tempie jakbym go nie karmiła tydzień :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 sie 2011, 14:57

Taboggucka sliczne zdjecie Szymusia
swietny ten kombinezon Szymusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i spory z niego chlopiec
ah dzieki dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


patrycjaaa to mojn Szymek ciut ciezszy ...i ma obwazanki na udach :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a tesciowej troche odpusc :ico_sorki: napewno chce dobrze dla malej :ico_sorki:


Sejanao prosze jaka Marcyska zadowolona :ico_brawa_01: moje dziecko jak widzi aparat to od razu przerywa to co robilo i zastyga w bezruchu i tylko sie gapi w obiektyw :ico_szoking:

[ Dodano: 26-08-2011, 15:02 ]
myślałam że dalej pójdzie w dół..
aaa to ja mam jeszcze gorzej chyba ...nie rozdrabniajac sie na kg bo nawet wagi nie mam ...ale ja przed wyjazdem do Pl schudlam tak ze wygladalam szczuplej niz przed ciaza...natomiast teraz tyje i tyje...i jestem przerazona bo mniemam ze to szybkie chudniecie po ciazy sie skonczylo i trzeba sie zaczac odchudzac :ico_placzek:
przez to deprecha mnie łapie
ja zawsze mialam komleks ud ...a teraz wlasnie tyje tylko w udach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 sie 2011, 15:03

Sejanao prosze jaka Marcyska zadowolona :ico_brawa_01: moje dziecko jak widzi aparat to od razu przerywa to co robilo i zastyga w bezruchu i tylko sie gapi w obiektyw :ico_szoking:
P. wczoraj ja rozsmieszal, dlatego udalo mi sie uchwycic jej zadowolona mine... :ico_oczko:
Mikołaj zjada taki słoiczek wieczorem, wciąga w takim tempie jakbym go nie karmiła tydzień :ico_szoking:
ja zawsze dawalam jej te male sloiczki i przewaznie zjadala polowe, najwiecej to 3/4...
a dzisiaj otworzylam duzy i sie zdziwilam :ico_szoking:
najpierw waga stanęła a teraz to jakaś masakra, już się boję ważyć, ale nie mogę patrzeć na siebie.. :ico_placzek: przez to deprecha mnie łapie :/ dobra, koniec z tym żaleniem się...
u mnie jest identycznie.. waga stanela, a teraz tak sobie skacze pol kg w dol i pol w gore :ico_olaboga: a po ciazy z blizniaczkami blyskawicznie zeszlam...
Moze razem rozpoczeniemy jakas diete?? We 2 zawsze razniej??
Moze jeszcze ktoras dolaczy??
Tutaj na forum sa takie watki, gdzie dziewczyny wspolnie sie dchudzaja :-D

[ Dodano: 26-08-2011, 15:04 ]
a teraz wlasnie tyje tylko w udach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ja tez mam tylek najwiekszy :ico_olaboga: wrecz ogromny... a rece i biust maluskie :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 sie 2011, 15:04

i na sama mysl o diecie jestem glodna :ico_olaboga: a jak wczesniej pisalam ze ide na diete to wlasnie wcinalam paroweczki z topionym serkiem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: eeehhhh szkoda gadac...ale musze sie wziac za siebie bo ja bede w nowym roku pracy szukac i jak nie bede wygladac tip top to mi samoocena spada i nie jestem taka przebojowa

[ Dodano: 26-08-2011, 15:08 ]
biust maluskie
wogole nie mam juz biustu ...mam mniejszy niz przed ciaza ... :ico_placzek: no chyba ze sie mlekiem napelnia....ale tuz po jedzeniu to ledwo co widac tego flaczka cyca...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 sie 2011, 15:12

wogole nie mam juz biustu ...mam mniejszy niz przed ciaza ... :ico_placzek: no chyba ze sie mlekiem napelnia....ale tuz po jedzeniu to ledwo co widac tego flaczka cyca...
ehh.. ja w ciazy mialam D, a teraz mam A :ico_placzek: i jak schudne to pewnie i A bedzie na mnie za duze :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 sie 2011, 15:37

Moze jeszcze ktoras dolaczy??
Tutaj na forum sa takie watki, gdzie dziewczyny wspolnie sie dchudzaja

ja chetnie :ico_sorki:

tylko nie od dzis bo wlasnie wpieprzam taka wlsoka zapiekanake gdzie jest duzooooooooooooooo zapiekanej mozarellli i czuje jak moi spodnie w szwach sie napinaja....

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

26 sie 2011, 15:42

Moze razem rozpoczeniemy jakas diete?? We 2 zawsze razniej??
Moze jeszcze ktoras dolaczy??
Tutaj na forum sa takie watki, gdzie dziewczyny wspolnie sie dchudzaja :-D
bardzo chętnie, ja od poniedziałku zaczynam bo jutro mam imprezę urodzinową i pewnie alkohol pójdzie w ruch :P a wtedy trzeba sie najeść żeby nie było źle...

To co od poniedziałku?? :)

[ Dodano: 26-08-2011, 15:42 ]
gdzie jest duzooooooooooooooo zapiekanej mozarellli
mmmmm.. pychotka ;]

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości