Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

28 sie 2011, 16:24

Mad- zgadzam się z Tobą.
Jak bym miała zaprosić całą swoją rodzine a mój swoją to nie wiem czy ktoś by to przeżył,a ja nie potrzebuję kłótni i pijaństwa w taki dzień, więc bez wesela się obędzie. A do tego właśnie trzeba mieć kupę kasy która się pewnie i tak nie zwróci
macie rację dziewczyny ja też nie lubię takich sztucznych spędów dlatego moje wesele było skromne i bezalkohlowe :-)

i to samo robie jeśli idzie o inne imprezy okolicznościowe jak chrzciny czy tez ostatnio komunia mojej córy tylko najbliższe mi osoby z którymi stale mam dobry kontakt

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

28 sie 2011, 16:38

Jak sobie pomyślę, że ludzie robią wesela na 200-250 osób, z czego połowa to rodzina której na oczy nie widzieli, a robią takie duże żeby sie pokazać to mnie krew zalewa.
Oczywiście nie chce tu nikogo urazić, broń Boże, mówię tylko co myślę :ico_haha_01:

Kaja- jak ja sobie marzę o jakieś uroczystości bezalkoholowej,o jaaaa super.
U mojego w rodzinie są osoby które by nie przyszły na taką imprezę,no bo jak- bez alkoholu :ico_puknij:
Albo zrobię im na złość i zrobimy chrzciny bez alkoholu,chyba wtedy nie przyjdą hehe i tak ich nie lubię :ico_oczko:

[ Dodano: 28-08-2011, 17:14 ]
Ale sie właśnie wkurzyłam to masakra, aż mnie brzuch zaczął boleć :ico_zly:
Moje dziecko ma w zwyczaju wsypywać psom do jedzenia i do wody piasek, mówiłam jej tysiąc razy że tak nie wolno ale można mówić, jak widzę że tak robi to biorę ja do domu i ma kare, a teraz właśnie teściu przyleciał że Kaja wsypała piachu do miski i że zaraz jej wpierd..i - tak, tak dokładnie tak powiedział to nic nowego. Ja się zaczełąm na niego drzeć że to moje dziecko i nikt nie ma prawa jej bić i że to tylko dziecko i jej sie nie przetłumaczy, i jak ja będę chciała to sama jej dam klapsa. To mnie zaczął straszyć że jeszcze zobaczę i w ogóle takie tam, no normalnie szlag mnie trafił :ico_zly: :ico_zly:
Zrobiłam im nowe jedzenie i jest po sprawie,ale przecież psy są ważniejsze niż ludzie

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

28 sie 2011, 17:35

My 13 października 4 rocznice slubu bedziemy świetowac...a razem jestesmy juz 7 lat:))) Slub mielismy koscielny, na 25 osób...tylko najblizsza rodzina i najblizsi przyjaciele...ja tez sie z Wami zgadzam, ze takie wesela na kilkaset osób to porazka...z jednej strony fajnie, bo widzi sie osoby z którymi na co dzień nie ma kontaktu ale z drugiej strony najczesciej wychodza po tym jakies kwsay rodzinne, nieporozumienia, kłopoty finansowe....
o nie, to nie dla mnie...Mysmy zrobili malutki cichutki slub w Szczyrku, udzielał nam slubu mój zaprzyjaxniony ksiadz, potem do 1 w nocy była kolacja w restauracji...wszyscy uczestnicy byli zadowoleni i do tej pory milo wspominaja...a mysmy sobie wszystko sami opłacili i potem obyło sie bez kłopotów finansowych..choc muszę przyznac, ze częsc rodziny sie obraziła i cześc znajomych tez...ale w nosie z nimi...mysmy wtedy byli w trakcie starania sie o dziecko, ubiegalismy sie tez o kredyt na dom i pieniedaze były na cos innego potrzebne...ale wszystko zalezy od tego jakie ma sie priorytety albo zasoby finansowe:)))
agaa22, mnie by tez szlag trafił, gdyby ktos cos tak powiedział do mojego dziecka albo o moim dziecku...dobrze zareagowalas....

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 sie 2011, 18:28

ludzie robią wesela na 200-250 osób, z czego połowa to rodzina której na oczy nie widzieli,
takich wesel też nie rozumiem, na początku to chyba każdy się przedstawia :-D , my mieliśmy kościelny z imprezką, zaprosiliśmy tylko tych ktorych naprawdę chcieliśmy widzieć w tym dniu wszystkich było 45 osób i było super.
Kaja wsypała piachu do miski i że zaraz jej wpierd..i
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja nie mogę, nie wyobrażam sobie sytuacji że dziadek tak mówi o swojej wnuczce :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 28-08-2011, 18:30 ]
Mad twoją sukienkę widziałam - bardzo ładniutka, tylko własnie myślałam że szykujecie ślub kościelny i o taką sukienkę mi chodziło :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 sie 2011, 18:47

agaa22, nie rozumiem w ogóle jak takich słów w odniesieniu do dziecka można używać !
Mad twoją sukienkę widziałam - bardzo ładniutka, tylko własnie myślałam że szykujecie ślub kościelny i o taką sukienkę mi chodziło :ico_oczko:
Kościelny owszem ale nie teraz, na co innego finanse są potrzebne w tej chwili :-) Zresztą do kościelnego typowo białej nie będę miała, tylko jakiś elegancki strój i tyle.

Byliśmy na spacerku i powiem Wam, że kręgosłup to mi się daje ładnie we znaki :ico_noniewiem: Ćwiczenia jakieś w ciąży robicie dziewczyny :ico_ciezarowka: ?

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

28 sie 2011, 19:34

Ja nie mam siły do tego człowieka, jemu nic nigdy nie pasuje i wiecznie ma jakieś problemy.
Zazwyczaj jestem człowiek mało konfliktowy i nie lubie sie wydzieradz na starszych,ale to było przegięcie, zresztą już chyba ze 3 razy musiałam ostro podnieść głos na niego :ico_zly:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 sie 2011, 20:05

martam21 gratuluje Hani :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 sie 2011, 20:10

Dzisiejszy dzień mi normalnie sprzyja. Kupiłam na allegro używane łóżeczko Klupś Radek z szufladą za tak śmieszną kwotę, że śmieję się nie dowierzając :-D :-D 45zł :-D :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 sie 2011, 20:38

Tu zdjęcie łóżeczka:

Obrazek

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

28 sie 2011, 20:39

Mad- łał,ale Ty to masz szczęście kobieto :ico_haha_01:

Dziewczyny,ogląda któraś z Was może "namiętnie" M jak miłość??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość