Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

29 sie 2011, 15:46

Maz mnie zabral w Alpy francuskie z okazji naszej 11 rocznicy :-)
super! Czekamy na fotki :-)
Szymek juz drugi raz rozdrapal sobie uszko do krwi..
oby to nie było nic poważnego :ico_sorki:
jej a mój Piotruś od czwarto szkoła
ja to już przezywam i martwie się jak to będzie :ico_sorki:
na pewno sobie poradzi :-)
ja mialam ciezka noc, Paulina wymiotowala...
biedna :ico_sorki: oby jej dziś już przeszło
Acha powiedziała mi ze on rosnie na długosc więcej dlatego nie widać duzego przyrostu wagi
no to nie ma się co martwić :-) będzie wysoki i szczupły przystojniak ;-)

co do tego siadania... Witek bardzoo lubi. siedzi dużo u nas na kolanach, ale sam jeszcze się kiwa i do przodu leci, więc go nie sadzam.
Ale dość często daje mu ręce by się sam podciągnął na chwilkę do siadu... :ico_wstydzioch:
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 20:17 przez Dobrusia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 sie 2011, 16:03

Sejana, mam nadzieje, ze to nie zaden wirus, zebyscie sie wszyscy zaraz nie pochorowali :ico_sorki:

Polce drugi zab wyszedl dokladnie w nasza rocznice :ico_szoking: ida jej jak szalone
Obrazek

i juz mnie kilka razy przy karmieniu przyszczypnela :ico_chory:


zdjecia powklejalam na nk i fb :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 sie 2011, 19:45

Polce drugi zab wyszedl dokladnie w nasza rocznice :ico_szoking: ida jej jak szalone
rany no... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a moje dziecie bezzebne ciagle....
a marudzila Ci Pola jakos szczegolnie???
zdjecia powklejalam na nk i fb :-)
fotki super :-D zwlaszcza ta nad wodospadem calej czworki i jak Kuba z Pola plywa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-08-2011, 19:48 ]
o ranu a Szymek placz ei placze ...moze ze 2 godziny sobie dzis przerwy zrobil...i tylko by chcial na raczkach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

29 sie 2011, 20:15

Fintifluszka, fajowe zdjęcia, widoki faktycznie piękne!
i brawa za drugi ząbek!! :-D

tabogucka, oj biedaczek, a ma gorączkę? Może mu coś jest? Albo to ząbki...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

29 sie 2011, 20:22

hej super ze Filipek przytył :ico_brawa_01:
a Szymuś moze rzeczywiscie cos z uszkiem ze tak mocno je drapie a to jak spi czy wdzien tez? moze zalóż mu na noc te łapki niedrapki a ta zabawka fajna sprawa ale chyba drogie to nie?
Fintifluszko zdjecia superr piekne widoki a Polci szybko drugi ząbek wyszedl brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sejano oby Paulinka juz nie wymiotowała dobrze ze mialas te tabletki w domu
i dzieki za artykul juz nie ebde wiecj malej sadzac bo czesto jak ja mam na rekach i siadam z nia to ja sadzam bo ona lezec nie chce ;/ i tez patrzy ssie czegos przytrzymac i podciagac do siadu

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 sie 2011, 21:48

hej
poćwiczyłam trochę, ale nic nie czuję :ico_noniewiem:
a kondycja u mnie na poziomie 0

Mat też jeszczcze nie siedzi. Ola siadłą jak miała 7 miesięcy

NowaSejana zdrowia dla dziewczynek!!!

tabogucka, jak sytuacja będzie trwała, to idź z małym do lekarza, może to faktycznie uszko??tfu tfu oby nie!!!

magda1614 cieszę się, że Filip przybrał na wadze :ico_brawa_01:

Fintifluszka, piękne ząbeczki :ico_brawa_01:
fajna wycieczka :-)

a ja Ciebie nie mam na nk :ico_noniewiem:

dobranoc miłe panie
jestem głodna, zła i zmęczona

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 sie 2011, 07:36

jestem głodna, zła i zmęczona
moja dieta do poludnai wygladala dobrze..a potem pol opakowania maych poczkow w czekoladzie ...i juz wieczorem na sofie popchnelam 2 duzymi bezami.... :ico_wstydzioch: :ico_zly: :ico_nienie:
a przygladalam sie wczoraj tym swoim udom...zdecydowanie rosna ... :ico_placzek: takie wystajace mi sie zrobily z boku...wyglada to idiotycznie...


musze zaczac cwiczyc....ale tak mi sie nie chce!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 30-08-2011, 07:38 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 5 miesiecy mojego Olbrzymka!!!!

[ Dodano: 30-08-2011, 07:46 ]
A Szymek w nocy lepiej... :ico_sorki: nie plakal wcale ...ale tez nie obudzil sie na cyca :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zjadl przed 20ta i dopiero jak /m. rano wstawal ja mu dalam cyca o 6rano :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
to 10 godzin bez cyca :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Waszym maluchom tez sie zdarza ???czy 8 godzin to max???


a i mimo ze spi w dlugich spiochach i takim pikowanym spiworku przykryty lekkim kocykiem to raczki mial jak lod...nie wiem w co go ubierac do snu bo on spi na brzuszku i raczki ponad glowe wyciaga to niczym nie przykryje...w rekwiczkach go klasc???

[ Dodano: 30-08-2011, 07:48 ]
ta zabawka fajna sprawa ale chyba drogie to nie?
zabawka super ...malemu sie starsznie podoba ale jeszcze jest za maly zeby samemu siedziec ....my kupilismy uzywana wiec niedrogo £10 czyli ok 45zl.

[ Dodano: 30-08-2011, 07:56 ]
oj biedaczek, a ma gorączkę? Może mu coś jest? Albo to ząbki..

nie ma goraczki na termometrze ale glowka ciepla i wypieki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale nie wydaje mi sie zeby to cos powaznego bylo bo na rekach sie od razu uspokaja....a jakby go cos bolalo to by tak od razu nie przestawal :ico_sorki: a wystarczy go podniesc i wtej samej sekundzie przestaje plakac...wiec mysle ze ta zabki bo wyczytalam ze wtedy dzieciaczki potrzebuja duzo wiecej przytulania i milosci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 30-08-2011, 08:04 ]
Dobra mamuski musze sie ogaranac i chalupke bo przez te ostatnie placzace dni Szymka zaroslismy brudkiem... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 30-08-2011, 08:05 ]
ah i zapomnilaam kompletnie a ja musze dzis po skierowanie i na krew pojsc!!!

[ Dodano: 30-08-2011, 08:16 ]
kurcze dziewczyny zaszlam do pokoju a maly znow sobie drapnal to uszko do krwi!!!! co jest????????????????????nie jest to duze drapniecie ale jest....

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

30 sie 2011, 08:19

witam
Aga Filipek przybrał tylko lub az 120g ale dla mnie to za mało zobaczymy za tydzien :ico_sorki:

My wczoraj bylismy na Smerfach w kinie -ale super film,warto iśc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A filipek był u sasiadki i wyobrazcie sobie ze jak go karmiła to po dwóch łzkach obaiadku zaczął sobie tak pluc ale on cały czas tak robi i ona stwierdziła ze on nie chce i juz go nie karmiła i wyszło ze dziecko 6 godzin nie jadło bo ja jej dałam koło 14 a on jadł o 12.00 i pózniej ja go nakarmiłam o 18.00 i juz go nikomu nie dam w porze karmienia bo tak jest własnie nie ma to jak ja go karmie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
moja dieta do poludnai wygladala dobrze..a potem pol opakowania maych poczkow w czekoladzie ...i juz wieczorem na sofie popchnelam 2 duzymi bezami.... :ico_wstydzioch: :ico_zly: :ico_nienie:
ale masz świetną dietke :-D :-D :-D dobra jesteś hihihihihihih

Fintifluszka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejnego ząbka,u nas na razie ni,a zdjęcia superaśne ,pięknie tam

[ Dodano: 30-08-2011, 08:19 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 5 miesiecy mojego Olbrzymka!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 30-08-2011, 08:20 ]
poćwiczyłam trochę, ale nic nie czuję :ico_noniewiem:
oj oj to trzeba poczekac na efekty oj oj trzeba

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 sie 2011, 09:11

uszko...juz nie wiem co myslec bo on to sobie zawsze rano rozdrapuje przez sen i nawet sie nie budzi...wiec to chyba nie jest bol tylko przypadek...

dzis mu na spacerze na krociutko obetne te pazurki i jesli jutro zrobi to samo to chyba zapisze go do lekarza :ico_sorki:

[ Dodano: 30-08-2011, 09:14 ]
juz go nikomu nie dam w porze karmienia bo tak jest własnie nie ma to jak ja go karmie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i masz racje ...bo ja wczoraj malemu sliczek/jablko dawalam i moja ciotka zaraz na poczatku mowi zeby mu juz nie dawac bo ma dosc bo sie wzdrygnal....eeee....tam wcale nie prawda i jak mamusia wziela lyzeczke to zjadl caly tak jak zawsze!!!ale fakt ludzie nie znaja Twojego dziecka tak jak Ty :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

30 sie 2011, 13:19

hej za 5 miesiecy Szymcia :ico_brawa_01:
wiecie co po weselu moja starsza siostra wstawila na swoim koncie zdjecia mojej młodszej siostry z wesela wszystko ok gdyby ona tez byla na tych zdjeciach ale dala zdjecie ich w samochodzie i przed kosciołem mi sie to nie podobało ze Aneta jeszcze nie wstaila zadnego a ona juz na swoim profilu tak samo zrobila jak urodzilam Blanke ja jeszcze nie zdazylam sie pochwalic a ona wstawila u siebie i wszyscy jej tam pisali komentarze i powiedzialam jej o tym mowiła ze Anetka jej pozwoliła i coś tam napomknelam o tym ze jak Blanke urodzilam to tez tak zrobilla to sie rozlaczyła a za chwile patrze i pousuwała te zdjecia i Blanki tez ;/
przykro mi sie zrobiło bo przeciez tylko jej zwrocilam uwage napisalam jej ze nic jej nie mozna powiedziec i ze skoro Anetka jej kazała to po co usuwala te zdjecia ale nic nie odp
dzis rano dzwonie do mamy a ona ze Kasia do niej dzwonila ze ja ja tak wyzwalam o te zdjecia ze chciala zadzwonic jak tam p oweselu i mama mowi ze jej tak bylo jej szkoda bo tak szlochala :ico_sorki: i ze najbardziej jej bylo przykro ze ze ja przez ten caly czas mialam żal o to ze ona wstawila to zjdecie Blanki a nic jej nie powiedzialam wiecie co samej mi sie przykro zrobilo bo wyszlam na najgorszą i sama pozniej ryczalam :ico_placzek:
szkoda ze tak to odebrala ale ma 26 lat i sama powinna pomyslec przeciez tylko jej uwage zwrocilam :ico_sorki:

na weselu bylam sama bo K byl w tej szkole ale na drugi dzien sie czieszylam bo mial przyjechac na poprawiny i taki pech ze jak wychodzil z pociagu to siegal po torbe a noge mial przy drzwiachi z drugiej str facet mu pociagnol te drzwi i sandal mu sie wkrecil w raz z duzym palcem pod tą gume w tych drzwiach :ico_szoking: i K mzeby go wyjac musial w druga str z powrotem te drzwi uhhhh teraz go ta noga boli palec troszke rozciety i miał go wykreconego ale sam sobie nastawil tylko ze juz sobie nie potanczylismy :ico_sorki:

[ Dodano: 30-08-2011, 13:25 ]
A Szymek w nocy lepiej... :ico_sorki: nie plakal wcale ...ale tez nie obudzil sie na cyca :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zjadl przed 20ta i dopiero jak /m. rano wstawal ja mu dalam cyca o 6rano :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
to 10 godzin bez cyca :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Waszym maluchom tez sie zdarza ???czy 8 godzin to max???
zazdroszcze Ci moja teraz znowu zaczeła czesciej wstawac nie wiem czy dlatego ze wieksza to czesciej tego cyca potzrebuje ;/ czytałam ze jak sie karmi tylko piersią to po 4 miesiacu mozna po malu wprowadzac gluten zeby pozniej nie bylo dziecko na niego uczulone musze isc do sklepu i kupic taką kaszkę ale ciekawe czy mala bedzie chciala ja jesc bo to pewno lyzeczką jakby do picia to by pewno pociągła a nie wiecie czy jest cos takiego do zageszczania mleka ale zeby butelka podawac bo kleik to chuba tez lyżeczką nie?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości