emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 sie 2011, 11:51

mój mąż dzisiaj popołudniówki zaczyna
to tak jak moj i przez 2 tyg tak bedzi bo chcemy zeby mlody przyzwyczail sie do przedszkola, go bedzie zaprowadzal

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 sie 2011, 12:06

hej

U nas dziś bardzo ciepło, ale nie tak upalnie jak ostatnio.

Liwia śpi na tarasie, Pola poszła do babci (ale zaraz ma przyjść na zupkę), a ja odpoczywam :-) .

Wczoraj byliśmy na grillu u znajomych, fajnie było :ico_sorki: , w sobotę zdjęć nie zrobiliśmy :ico_zly: , okazało się, że studio zarezerwowane na chrzest było, musimy jeszcze raz pojechać.

Jutro chyba wyskoczę do miasta, muszę do pracy skoczyć, Poli kupić jeszcze ręcznik i plecak do pkola :ico_oczko:

koroneczka śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: , fajna z Was rodzinka

markotka zazdroszczę wyjścia :ico_sorki:

emilia z każdym dniem będzie coraz lepiej :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 sie 2011, 12:58

emilia7895, to jednak mąż będzie zaprowadzał Marcelka?

NOWA, fajnie,że zaliczyliście grila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szkoda,że zdjęć nie zrobiliście,ale mógł was fotograf poinformować że nie będzie zdjęć :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 sie 2011, 13:01

emilia7895, to jednak mąż będzie zaprowadzał Marcelka?
tak

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 sie 2011, 17:51

padam...
1,5 godz czyściłam kurki półtora wiadra :ico_sorki: teraz już się reszta gotuje i w słoiczki powkładam :-D
Milenka niedawno wstała,zjadła i teraz leży i się kręci na boki :ico_oczko:

[ Dodano: 29-08-2011, 20:16 ]
kurcze jaka tu cisza ostatnio jest :ico_noniewiem:

Milena przed 20 wstała i zjadła teraz w łóżeczku leży z karuzelką :ico_oczko:
Hanię zaraz umyję i spać pójdzie bo już chce a ja nie wiem co będę robić

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 sie 2011, 21:19

1,5 godz czyściłam kurki półtora wiadra :ico_sorki: teraz już się reszta gotuje i w słoiczki powkładam :-D
\
mniam, ale bedziecia zajadac :ico_brawa_01:

ja sobie nie moge zaplanowac zadnego dluzszego zajecia, bo nigdy nie wiadomo co z Antosia i jej spaniem :ico_olaboga:
kurcze jaka tu cisza ostatnio jest :ico_noniewiem:
rzeczywiscie
dzis powinna wrocic Murchinson

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 sie 2011, 21:29

ja sobie nie moge zaplanowac zadnego dluzszego zajecia,
ja akurat grzybki czyściłam jak spała,specjalnie ją do fotelika położyłam bo jak się przebudzała to jeszcze nogą bujnęłam i spała dalej :-D a potem zjadła i leżała a ja myłam i gotowałam :ico_oczko: teraz jakoś na butli łatwiej mi wszystko zorganizować a nie co trochę do niej biegałam :ico_sorki:
dzis powinna wrocic Murchinson
to pewnie jutro zajrzy :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 sie 2011, 08:01

Hej,
dzis powinna wrocic Murchinson
to pewnie jutro zajrzy :ico_noniewiem:
Jestem, jestem :-) wróciliśmy wczoraj po 23. Jak tylko ogarnę cały ten chaos to Was doczytam. Teraz wielkie pranie (jedno się już kończy) i prasowanie. W skrócie było bardzo fajnie, a i już Wiem na co Mateusz jest uczulony...na kleik ryżowy. Jedziemy na samym mleku, ulewa ale malutko i tylko jak słabo odbije lub zje za dużo.

Aniu śliczne zdjęcie w podpisie, a jaką Hania ma buzię opaloną. A Ty już całkiem na butelkę przeszłaś? Bo jak dobrze pamiętam to Miluś już właściwie tylko na cycku była.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 sie 2011, 09:10

Dzieńdoberek :-)
Znowu ładny dzień się zapowiada. Maksiol lezy na macie i z kimś lub czymś tam dyskutuje :ico_haha_01:
Jejciu jak ten czas leci, już koniec wakacji, za chwilę będzie jesień i zima brr

Murchinson, witaj! Fajnie, że wakacje się udały, czekamy na bliższe relacje i zdjęcia :-) To Mateuszek nie może jeść tego co najbardziej lubi?

Aniu, ja kurki uwielbiam, ale u nas nie rosną niestety! Czasem uda mi się u kogoś przy drodze kupić, ale drogie są strasznie. Przydałoby się wybrać na grzyby :ico_sorki: :ico_sorki:

Co robicie dzisiaj na obiad? Ja wczoraj zrobiłam pierwszy raz zupę szczawiową sama i muszę przyznać, że niezbyt mi wyszła. Ta mojej babci dużo dużo lepsza. Jak Wy robicie zupę szczawiową?

[ Dodano: 30-08-2011, 09:11 ]
Aaaa i zapomniałam Wam pisać. Maksio jak leży na macie potrafi się sam przerzucić z brzuszka na plecki, a nawet z plecków na brzuszek :ico_brawa_01: Takie fikołki tam trzaska i kręci się w koło jak wskazówka w zegarku hihi

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 sie 2011, 09:27

witam
pogoda pokręcona...jak szłam pół godz temu do sklepu to zimnica i tylko 8 stopni a teraz słońce grzeje :ico_noniewiem:
Milenka teraz zasnęła,Hania bajki ogląda,a mąż poszedł coś robić jak zwykle :ico_oczko:

Murchinson, fajnie,że już wróciłaś i wakacje się udały :ico_brawa_01: czekamy teraz na fotki i większe relacje,a z tym kleikiem to przekichane bo nawet kaszek ryżowych w takim razie jeść nie może :ico_sorki: ktoś z was jest alergikiem że on tak na większość ma alergię?
A Ty już całkiem na butelkę przeszłaś? Bo jak dobrze pamiętam to Miluś już właściwie tylko na cycku była.
tak,już od soboty jest tylko na butli :ico_sorki: jak jej chciałam dać pierś to głowę odsuwała więc nie będę jej zmuszać :ico_sorki:
Co robicie dzisiaj na obiad?
placki ziemniaczane :-D
Jak Wy robicie zupę szczawiową?
gotuję wywar warzywny z mięsem kurczaka,dodaję ziemniaki,doprawiam,jak ziemniaki robią się miękkie to dorzucam szczaw i chwilę gotuję a potem dodaję śmietanę wymieszaną z małą ilością mąki i na talerzu już podaję z jajkami :ico_oczko:
Aaaa i zapomniałam Wam pisać. Maksio jak leży na macie potrafi się sam przerzucić z brzuszka na plecki, a nawet z plecków na brzuszek :ico_brawa_01: Takie fikołki tam trzaska i kręci się w koło jak wskazówka w zegarku hihi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maksia

[ Dodano: 30-08-2011, 09:57 ]
a wczoraj przyszła do mnie paczuszka z Hipp z herbatką,słoiczkiem jabłuszek i łyżeczką :-D no i kupon do rossmana za który dostanę jeszcze 1 paczkę za którą zapłacę 1 grosz :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość