Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

30 sie 2011, 12:32

cześć mamuśki

U nas nudy pogoda do nonono zimno, pada i nic się nie chce!
Na weekend przyjechali do nas znajomi i miło spędziliśmy czas!
Poza tym nic się nie działo!

Gaga wiem że to dziwnie zabrzmiało jak napisałam 3 dni po owulce bo dobrze wiem ze kom. żyje tylko 24h i wtedy właśnie jest możliwość zapłodnienia, ale nie wiem czy wy też tak macie ja czuję (a przynajmniej wydaj mi się że czuję) kiedy mam owulację, czuję wtedy takie ukucie w jajniku ok. 2 tyg po @ i to tak wychodzi że to akurat mam dni płodne! W czasie od września do maja obserwowałam swoje ciało, ale chcieliśmy poczekać pół roku bo ja wcześniej tabl. brałam i chciałam aby wszystko wróciło do normy, w maju owulkę miałam ok 7.05 w my kochaliśmy się bez zabezpieczenia 9-go więc 3 dni po i się udało (choć myślałam że nic z tego nie będzie). Więc albo moja owulka się przesunęła albo plemniki przeżyły ok 4-5 dni we mnie (jeszcze z wcześniejszego bzykanka) i wtedy doszło do zapł. Teraz to już się tego nie dowiem ale to jest najmniej istotne ważne że mam moją Klaudunie i jestem mega szczęśliwa!

Aniulka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Naduśki za 7mcy, śliczna dziewczynka z niej!
A powiedz mi kochana widzę że Naduśka ma bransoletkę na rączce nie boisz się że ją zerwie i zgubi albo jak się bawi że gdzieś zahaczy?

Buzoczku Aduś cudny chłopczyk przystojniaczek taki że ho ho! Trzymam kciuki za zdanie egzam. jak to mówią do 3razy sztuka tak że na pewno się uda tym razem!

Ja też dodam kilka foteczek Klaudzika!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pewnie widzieliście już je na NK ale nie mam nic nowego!

Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 sie 2011, 17:46

Aga ja widziałam na Nk. I nawet jakoś skomętowałam, i powiem Ci jeszcze, że tak na fotkach to Klaudia wygląda na kawał babiczki, a w zasadzie ona najmniej waży wśród naszych forumowych dzieciaczków :ico_noniewiem:

ja dziś spędziłam prawie cały dzien w przychodni rodzinnej, czekałam na laryngologa, bo potrzebowałam zaśw do pracy , padam :ico_sorki:

Myślałam że Adrian nie będzie raczkować, ale od dwóch dni to obserwując go chyba zmienie zdanie :ico_noniewiem: , ale nie ma co gdybać, będzie co będzie :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 sie 2011, 21:32

Cześć dziewczyny ja znowu w biegu i zero czasu na neta :-D
Wykorzystuję ostatnie dni urlopu i załatwiam co mogę, bo od poniedziałku do pracy :ico_brawa_01:

Do tego zaczęli nam robić podjazd, no i od poniedziałku kafelkarz zaczyna taras i balkony. Także dziś kupowaliśmy kafle, kleje bloczki betonowe i inne :ico_olaboga: znów nam się kasa kurczy, ale teraz to już naprawdę będzie koniec.
A poza tym to jeszcze moja mam jest u nas żeby chłopakami się trochę zająć.

Bartek od poniedziałku chodzi po trochę do opiekunki żeby się przyzwyczajał i bardzo mu się podoba, bo ona ma 4-letnią córeczkę.

Nadusia i Klaudia śliczne panienki, a z Adriana niezły przystojniaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja na razie mam niezgrane zdjęcia i filmiki z aparatu także nic nie dorzucę, ale w przyszłym tygodniu się poprawię.

buzok i jak tam ? już stoisz w starterach do nowej pracy :-D :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

31 sie 2011, 22:20

buzok i jak tam ? już stoisz w starterach do nowej pracy
hehe ja też okropnie zabiegana, dziś mialam rade i tyłek mnie bolał od siedzenia :-D , będzie ciężko bo papierów ogrom, ale myślę, że nie będzie aż tak źle :ico_sorki:
Gaga a Ty gdzie pracujesz? Fajnie się tak wyrwać z domu tak szczerze to mi tego brakowalo, ale jak wracam to Adrian normalnie się we mnie wkleja :-D , i nawet chciałam zrobić sisiu, to był placz, bo oddałam znów go babci :-D . Mój kochany pieszczoszek :ico_brawa_01:
Jutro rozpoczęcie roku, i moja Oliwia podekscytowana, bo mimo, że dałam ją jeszcze do zerówki, bo jestem przeciwniczką wcześniejszego dawania dzieci do pierwszej kl :ico_sorki: , to będzie miała całkiem nową panią i nową grupę dzieci :ico_noniewiem: .
Zmykam lulu, bo jutro wcześnie rano mam wstać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

01 wrz 2011, 10:24

Jutro rozpoczęcie roku, i moja Oliwia podekscytowana, bo mimo, że dałam ją jeszcze do zerówki, bo jestem przeciwniczką wcześniejszego dawania dzieci do pierwszej kl
ja dokładnie tak samo, dzieci mają jeszcze czas.
Fajnie się tak wyrwać z domu tak szczerze to mi tego brakowalo, ale jak wracam to Adrian normalnie się we mnie wkleja :-D , i nawet chciałam zrobić sisiu, to był placz, bo oddałam znów go babci :-D
u nas jest to samo, jak gdzieś na dłużej wychodzę i z Bartkiem też tak było.
Teraz będzie gorzej - bo dwóch stęsknionych synków będzie :ico_olaboga:
Gaga a Ty gdzie pracujesz?
ooo ja w baaaardzo nielubianej instytucji państwowej :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 wrz 2011, 13:56

czesc

nawet nie wiedzialam ze mniej tutaj tak dawno nie bylo hmm
pogubilam sie troche
poza tym nie bylo nas. potem upaly i tez cale dnie na basenie z dzieciakami i tak w kolko w wodzie i w rozjazdach

nawet Alineczka byla u nas kiedy mielismy domek nad zalewem, przyjechala z rodzinka na kilka dni

a my tam w sumie 2 tyg mieszkalismy
troche w domku ale glownie w namiocie bo domek pelen
a my lubimy biwaki
wiec mielismy dwa namioty
i sie w czworke miescilismy i frajda byla, dla leona glownie hee

codziennie ogniska. plazowanie. imprezki. goscie itd itd
troche tam ludzi bylo...

a dzis juz rozpoczecie Pkola.. u nas jak w szkole wiec dziec godzinka zapoznania i od jjutra sie zaczyna
Leon juz wprawiony wiec nie ma jakis przezyc placzu itd. tylko widac ze sie cieszy juz na spotkanie z dziecmi itd

tyle ze on pochodzi dwa dni i znow wakacje

adam dopiero teraz idzie na urlop 2 tgodniowy wiec korzystamy
jutro jedziemy do Krakowa
w sobote bedzie tam piknik firmowy. atrakcje dla dzieci. sport. grill itd
po zakonczeniu jedziemy do znajomych do Bielska. nie widzielismy sie z nimi przeszlo rok. a maja 3 dzieci wiec tez szalenstwa
wrocimy w niedz w nocy po to zeby w poniedz sie spakowac i tego samego dnia wybyc do warszawy skad we wtorek rano lecimy na tygodniowe wakacje so Turcji
pierwsze takie z dzieciakami
po powrocie wpadamy do domu przepakowac ciuchy i jedziemy w gory do tesciow
i po urlopie
wrocimy 18 wrzesnia i prawie miesiac zleci....

chlopcy maja drzemke wspolna wiec ja luzzz juz od 2 godzin
choc Olo spi blisko 3
pewnie obudzi sie na obiad na 14sta
spi nie w swojej porze
ale trudno sie dziwic
skoro od 6 rano byl aktywny.
pomarudzil troche ok 7,m probowal zasnac ale przeszlo mu i usmiechy....

sadzilam ze w PKolu zacznie marudzic ale skad
siedzial obok dzieciakow. wyrywal sie do zabawy. gadal. smial do wszystkich. dopiero o 11 w domu zjadl i padl w sekunde

on jest taki kochany smieszek hehe
uwielbia wode
kapal sie w zalewie i na basenie otwartym..
na widok wody gada , nozkami przebiera. i w wodzie w kole tak nawija nogami ze plywa hehe

zabkow nie ma ale od 3 tyg daje znac noca ze sie pojawia niebawem hehe

choc zdarzaja sie tez spoko noce. ich jest zdecydowanie mniej hehe

zajada wszystko ze smakiem
na przemian . gotowe sloiczki i gotowane. wszystko mu smakuje
caly sloik 190 na raz wiec spoko
kaszki na wodzie tez b lubi
owoce mu daje glownie maliny jezyny jablka gruszki. bo takie mam z dzialki
nie kupuje
chyba ze w sloiczku to pewne

zaczynaja sie sliwki to tez mu zmiksuje

wazy 7400

nie wiem czy najmniej ale mozliwe hehe
bo on drobny jest
generalnie to nie mam co narzekac

moze wrzuce jakies foty z radawy , bo takie mam najswiezsze...
zaraz poszukam poki spia

poczytalam ze uwas trzydniowki byly
no my to przerabialismy i z tym w szpitalu wyladowalismy bo od goraczki drgawki sie pojawily

no ale bylismy tutaj juz pod opieka neurologa. Olaf mial badanie EEG i wykluczylo to wszelkie zmiany po drgawkach czy padaczke. wiec jest zdrowy
a te drgawki to prawdopodobnie od tego ze on jest bardzo zywy i ruchliwy i praca mozgu jest przyspieszona

no i trzeba uwazac przy nast wys goraczce bo moga sie powtorzyc
ale oby nie

bedzie coraz starszy wiec i ukl nerw silniejszy mam nadzieje!

Basia dopiero doczytalam o wiadomosci!!!! napsiala do ciebie na NK. bardzo gratuluje. super. ciesze. i nie wiedzialam ze az tak bardzo pracowaliscie nad coreczka!!!!

ja znam przypadki ze mimo tego nie wceluje sie w pragniona plec. zawsze jest te 20% ryzyka prawda?
ale najwazniejsze ze wam sie udalo i bedzie HANIA!!!!!

dziewczyny widze ze wakacje sie koncza i czesc z was do pracy wraca albo zaczyna..
Buzok gratuluje!!!! nowe wyzwanie. i widac ze zmiana na lepsze. a jak z prawkiem? udalo sie rowniez???
bylaby kumulacja na poczatek!!

gaga czyzby US? super silny twoj synus. ale teraz to koniec laby dla mamy i dla malego nie? hehe



nasz Olo na razie siedzi sam. ale jeszcze nie tak na 100% wiec nie moge go zostawic samego w tej pozycji chyba ze czyms miekkim hehe
ale coraz lepiej i dluzej wytrzymuje wiec super
ale nie raczkuje nie staje sam jeszcze
az dzwine bo on tak silny jest i wyrywa sie z rak ze ciezko z nim na rekach gdzies pojsc

ale nie narzekam bo ten spokojny okres sie powoli konczy

na razie u nas jest spoko i bez problemowo
nie wymusza. nie krzyczy bez powodu. i nie trzeba go szukac po domu hehe

pozdrawiam wszystkie mamuski!

[ Dodano: 01-09-2011, 14:02 ]
w blotku najwieksza frajda
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 wrz 2011, 21:34

A ja wpadłam na chwilkę, żeby się pożalić, że nie zadałam egz :ico_zly: , przez wlasną głupote, wjchałam pod prąd :ico_wstydzioch: . Nie wiem, że poprostu jestem aż tak głupia, że nie nadaję się na to by jeździś autem, czy może w dzisiejszym przypadku zmęczenie wzięło górę, bo naprawdę byłam mega zmęczona, bo pojechałam na egz po wszystkich ceremoniach rozpoczęcia roku :ico_sorki: . Miałam świetnego egzaminatora, który był w szoku, bo myślał, że zdam, zresztą jak potem mówił, to chciał tak pokierować egz, żeby nie było trudno, i żebym zdała :ico_sorki: , ale ... :ico_zly:
Nie mam siły nic pisać taka jestem na siebie zła :ico_zly:

Witaj Madziorka...napisze coś jutro po pracy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 wrz 2011, 18:17

Cześć, ja pierwszy dzień po pracy.
Chłopaki generalnie ok, Bartek zadowolony wraca od opiekunki, a Krzyś z tatą też zadowolony dopóki mnie nie zobaczy, bo później to mi z rąk nie schodzi :ico_oczko:

No a ja nareszcie ubrałam się jak człowiek i mam inne zajęcia niż karmienie, przewijanie i zabawy dwulatkiem i siedmiomiesięczniakiem :ico_sorki:

Także generalnie git :-D

buzok nowa praca to zawsze stres, następnym razem na pewno się uda zdać :ico_sorki:
ale teraz to koniec laby dla mamy i dla malego nie? hehe
dla mnie to laba się zaczyna :-D ja się nie nadaję na kurę domową i nie wyobrażam sobie siedzenia z dziećmi w domu na dłuższą metę, a swoją pracę lubię

zmykam, bo Bartek woła jeść

[ Dodano: 05-09-2011, 18:18 ]
aaa i mamy czwartego ząbka od piątku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i odstawiłam Krzysia od cyca w nocy, je dopiero o 6. Dwie noce krzyku i dalej już było ok

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 wrz 2011, 20:49

nowa praca to zawsze stres, następnym razem na pewno się uda zdać
dzięki, tak sobie to tłumacze jak chce sobie humorek poprawić :-D , albo jesze tak, że za 13 razem niezdanym dostaje się rowerek od WORDU :-D . Zobaczymy czy dotrwam :ico_olaboga:

U mnie praca pełną parą, no i brak czasu na cokolwiek :ico_sorki:
Mały ma malą biegunkę i jest okropnie marudny, doktorka tym razem twierdzi, że to ząbki, bo dziąsła już baaardzo opuchnięte :ico_noniewiem: . Jest meeeega niegrzeczny, nie dajemy rady, nawet mama narzeka, że nie wyrabia , bo ją kręgoslup boli, tak jest ruchliwy :ico_olaboga: .

A z nowości, to od tygodnia Adrian raczkuje, zasuwa po całym domu, no i oka z niego nie da się spuścić, bo łapie się czegokolwiek i wstaje :-D.

Madziorka zdjęcia jak zwykle przepiękne, no i może się powtórze, ale zazdroszcze Ci tego bezstresowego życia :ico_sorki:
aaa i mamy czwartego ząbka od piątku
:ico_brawa_01: to Cię pewnie gryzie mały gryzon co?
Nadal się nie pochwaliłaś gdzie pracujesz? Madziorka napisała tu propozycję i ja o tej samej instytucji pomyślałam :-D ??????

Mam nadzieje, że Adrianowi wyjdzie wkońcu ten pierwszy ząb, bo już nie mam do niego siły :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 wrz 2011, 21:24

A z nowości, to od tygodnia Adrian raczkuje, zasuwa po całym domu, no i oka z niego nie da się spuścić, bo łapie się czegokolwiek i wstaje :-D .
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i czekamy na ząbek
to Cię pewnie gryzie mały gryzon co?
a wiesz nawet nie, gryzł jak mu dolne jedynki wyszły, a teraz tak się naumiał ssać, że wcale nie gryzie.
Nadal się nie pochwaliłaś gdzie pracujesz? Madziorka napisała tu propozycję i ja o tej samej instytucji pomyślałam :-D ??????
gorzej - prokuratura :-D

Idę jeszcze zmywarkę włączyć, a potem powoli do spania, bo Krzyś nadal uparcie urządza pobudki o 6 lub 6.30 :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość