eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

30 sie 2011, 22:06

Jejku wy mnie kobitki rozwalacie z tempem pisania :-D :-D :-D :-D :-D

Miałam dziś być wcześniej ale sie na skypie z braciszkiem rozgadałam i teraz już tylko o łóziu myśle , kurde pościel z puchatkiem piękna szczególnie ta pierwsza
i jeszcze musze napisać o tym wiaderku, jeśli piszecie o tummy tub
Obrazek
to powiem wam że też się z tego napieprzałam :-D bo było dla mnie głupotą kąpać dziecko w takim czymś :ico_puknij: :-D ale z Olkiem mieliśmy przerąbane żeby go wykąpać w wanience bo darł się w niebogłosy i próbowaliśmy róznych sposobów, z cieplejszą wodą, zimniejszą, z ręczniczkami na dole i na górze i cuda wianki i zawsze był ryk.
Wiaderko dostaliśmy od znajomej i nigdy nie zapomnę minki Olka podczas pierwszego zanurzenia :-D dla nas to był szok :ico_szoking: bo Olek wtedy był głodny i już przy rozbieraniu płakał w niebogłosy a po włożeniu go do tego wiadra w momencie się uspokoił i po prostu zrobił taką minkę jakby był w raju :ico_haha_01: Coś w tym jest że dzieci czują się w tym czymś jak w brzuszku mamy, korzystaliśmy z tego chyba ok 4-5 mies potem już było niewygodnie (nie wiem jakim cudem można tam wcisnąć 3 letnie dziecko :ico_puknij: a piszą że niby służy do 3 lat :ico_olaboga: ) Nigdy nie przyszło by mi do głowy żeby 100 zł wydać na takie coś, ale skoro dostaliśmy to wykorzystaliśmy , no i teraz też na pewno na początku będziemy kąpać w tym :-) poczekajcie poszukam fotki Olka w tym wiaderku i wam wkleje.
Tylko nie miejcie mnie za wariatkę, która kąpie dziecko w wiadrze :ico_oczko:


[ Dodano: 30-08-2011, 22:12 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 sie 2011, 22:15

ktoś mi własnie kiedyś mówił że te wiadra do kąpieli sa fajne bo dziecko się czuje bezpieczniej ale jak to zwykle bywa cena powala za zwykłe plastikowe wiadro :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 sie 2011, 22:16

Tyle się nabazgrałam do was i mi net padł :ico_zly: normalnie nie lubię orange :ico_zly: :ico_zly:
Kaja, to ci się udało a czy tanio to nawet nie wiem ,ale też jakiegoś potrzebuje (.)(.) rosną mi mega szybko ,z prawego siarka mi się sączy to już widzę co to będzie jak urodzę ,bez laktatora nie mam szans :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pamiętam że z mikim to miałam taki chyba z pompką i dobrze sie sprawował ,ale bardzo szybko zepsuł :ico_placzek: :ico_placzek: a jezeli chodzi o tt to ja dla miłego miałam takie butelki i były świetne ,ale później miałam problem ze smoczkami :ico_olaboga: :ico_olaboga: bo w sumie te 4 lata temu to nowość była :ico_noniewiem:
eSKa, no patrz to mogę majątek zbić na wiadrach z kauflanda :ico_oczko: a tak serio to ciężko mi sobie wyobrazić kąpiel dziecka w tym :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

30 sie 2011, 22:18

O mamo oglądam właśnie przepis na życie i mieli świeżego ananasa i takiego smaka mi narobili że masakra :ico_szoking:
eSKa, fajne zdjęcie Olusia :-)
My mamy zwykłą wanienkę. Z Emilą nie było problemów przy kąpieli. Jak Borys będzie się buntował to zawsze mam wiadro z mopa :-D bo 100zł za wiaderko do kąpieli to przesada :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 sie 2011, 22:19

a jezeli chodzi o tt to ja dla miłego miałam takie butelki i były świetne ,ale później miałam problem ze smoczkami


no teraz nie ma problemu już jest ich sporo dostępnych i nawet cenowo nie jest tragicznie

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 sie 2011, 22:21

ojć chyba się położe spać bo maleństwo się uspokoiło... mam nadzieję że dziś da mi pospać

dobrej nocki dziewczynki

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 sie 2011, 22:30

bo 100zł za wiaderko do kąpieli to przesada
no wiesz w promocji sprzedam ci wiadro z kauflanda jak będzie taka potrzeba :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no teraz nie ma problemu już jest ich sporo dostępnych i nawet cenowo nie jest tragicznie
a no wiem dlatego myślę o tych buteleczkach znowu :ico_oczko: a mnie znowu mdli :ico_olaboga: najgorsze mdłości mam rano i wieczorem :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 30-08-2011, 22:31 ]
ojć chyba się położe spać bo maleństwo się uspokoiło... mam nadzieję że dziś da mi pospać

dobrej nocki dziewczynki
Dobranoc kolorowych snów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

30 sie 2011, 22:38

wiesz w promocji sprzedam ci wiadro z kauflanda
hihi mam Kauflanda pod nosem :-)
Co do butelek to na początku nie będę kupować. Przy Emili nakupowałam butelek, smoczków a ona tylko cyca preferowała a od 5 m-ca piła z kubka niekapka :-)
Kaja, spokojnej nocki

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 sie 2011, 22:38

Gabi, to również ci życzę kolorowych snów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

30 sie 2011, 22:39

Gabi Tobie również spokojnej nocki :-)
W takim razie ja też powoli uciekam
Do jutra :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość