Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 sie 2011, 21:18

Eee to luz. Ginka wraca jak będę miała 22tc więc pewnie wtedy mi zleci. Fuuuuj już nie mogę się doczekać :ico_noniewiem:

Mad pewnie teraz na wizycie Ci zleci. Jak nie to zapytaj kiedy masz zrobić :-)
Gabi a który tako oglądałaś?? Waga fakt ok 15kg ale jak czytałam to większość wózków koło 13-14kg waży.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

31 sie 2011, 21:22

Mad pewnie teraz na wizycie Ci zleci. Jak nie to zapytaj kiedy masz zrobić :-)
Za tydzień jak mam wizytę i USG będę miała skończony 22tc więc wtedy na pewno zleci, a jak nie to się przypomnę ;-)

Te wózki piszą, że ważą 14-15kg... Tak jak ten mój, a faktycznie był ważony i waży 12kg. Sporo te 2kg mniej. W porównaniu z tymi zwykłymi tako 21kg to są leciuteńkie ;-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

31 sie 2011, 21:29

Gabi, koła pompowane będą dodawać ciut wagi na pewno. Ten Chicco na piankowych jest. Jak dla mnie osobiście ma małe kółka, a na piankach w śniegu jakoś nie widzi mi się śmigać. Ale każda z nas co innego widzi dla siebie, tfu dla maluszka ;-)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

31 sie 2011, 22:10

i ja się dzisiaj w końcu melduje ,troszkę do roboty dzisiaj miałam jutro rozpoczęcie moja brygada doczekać się nie może już dawno poszli spać co by rano nie zaspać :ico_brawa_01: jak ja lubię taki spokój :ico_oczko: ja ost nawet fajne wózki przeglądałam ale wiecie co już nazw zapomniałam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no i nadal boli mnie ząb :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

31 sie 2011, 23:11

Mad. a pamietasz ze my razem mamy to usg :-)
o ktorej masz bo ja o 12.40

ja mam badanie na ta cukrzyce ciazowa 1 listopada to bedzie 28 tc
z racji tego ze ostatnie dziecko wazylo 4200
tak mam napisane w karcie,
bo tak to tu nie wykonuja no chyba ze sie prywatnie zrobi
mam sie stawic na 9.00 pobiora mi krew odczekam godzine i znow pobiora
i dopiero po drugim pobraniu mozna cos zjesc :ico_szoking:
boje sie co bym tam nie padla
bo na glodnego spuszcza mi krew :ico_olaboga:

Ika to zdjecie w suwaczku z usg to twojego szkarba
ja sprawdzalam z tego plec?
bo cos mi sie wydaje ze tam dobrze nuba widac

martam a jak spotkanie z Marysia naprawde do Michaela J podobna?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

31 sie 2011, 23:17

Mad. a pamietasz ze my razem mamy to usg :-)
o ktorej masz bo ja o 12.40
Pamiętam, pamiętam. Ja mam między 8.30, a 9:30. A popołudniu wizytę u gina.
Zniecierpliwiona jak ja? ;-)
a ost nawet fajne wózki przeglądałam ale wiecie co już nazw zapomniałam
To jak sobie przypomnisz to pokaż :P

[ Dodano: 31-08-2011, 23:23 ]
Maluch mi w brzuchu szaleje hehe, wybrał sobie porę :-D uciekam do spania, chłopina pojechała w trasę to czas na nas. Do jutra !

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

01 wrz 2011, 00:09

Ika to zdjecie w suwaczku z usg to twojego szkarba
ja sprawdzalam z tego plec?
bo cos mi sie wydaje ze tam dobrze nuba widac
Wiesz co to jedno foto tylko robione dwoma rożnymi telefonami na forum wklejałam to co mi Gusia robiła a w suwaczku mam to co sama robiłam :ico_oczko:
a co z tego wychodzi?? jutro postaram się zrobić wyraźniejsze aparatem ,w którym niestety lampa nie działa ale jak jest słoneczko to nawet ładne fotki robi :ico_oczko:
To jak sobie przypomnisz to pokaż :P
no aż musiałam w historii poszukać
Obrazek
Obrazek
oczywiście kolorki są tylko przykładowe wzięłam pierwsze które mi się otworzyły :ico_oczko:
ten pierwszy to kolejny wynalazek Mikrusa a jak już pisałam mam do nich sentyment bo mój Miłoszek miał "Mikrus alu sprint "
drugi to Leviroo i w nim podoba mi się ta torba z funkcją przewijaka
opinii o nich nie czytałam bo tylko tak sobie allegro przeglądałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 wrz 2011, 08:58

Witam się i ja :-)

Emila z uśmiechem poszła do przedszkola a ja siedze już w pracy :ico_oczko:

Gabi, taka moja sugestia odnośnie wózków, jeśli mogę :ico_oczko: Weź pod uwagę że Lilusia będzie zimowym dzieckiem i co najmniej 3 miesiące będziesz jeździć po śniegu. Jak jest zmrożony śnieg to ok małe kółka się sprawdzają, natomiast przy mokrym śniegu czy roztopach to jest masakra. Śnieg będzie Ci zaklejał kółeczka.
Mad a Ty dzisiaj masz to USG czy 8 dopiero?

Dobra lecę porobić co do mnie należy i zmykam na ciuchy :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

01 wrz 2011, 08:59

hej dziewczyny ja już po szkole Olka zawiedziona że tak krótko bo myslała że dziś już normalne lekcje będą choć jej tłumaczyłam że dziś tylko się zapoznają z panią i dziećmi a zajęcia dopiero jutro będą :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

01 wrz 2011, 09:22

:ico_kawa:
pobudka dzis o 7 bo miał o 8 przyjechać pan i porzadnie zamontować talerz od cyfry
zdążyłam posprzątać w naszych szafach zwoliniłam szuflady w komodzie i te rzeczy ktore już mam dla gwiazdeczki tam ułożyłam
zjedliśmy z Igorem śniadanie odkurzyłam cały dom a tu dzwoni pan i mówi ze będzie ok 11-12 bo jakieś sprawy osobiste musi załatwić :ico_noniewiem: no ale przynajmniej tyle roboty zrobiłam
na obiad placki ziemniaczane ale to dopiero na 14 takze mam teraz czas dla siebie bo młody klockami buduje :ico_sorki:
Ten Chicco na piankowych jest. Jak dla mnie osobiście ma małe kółka, a na piankach w śniegu jakoś nie widzi mi się śmigać.
my zimą używaliśmy chicco po śniegu mieszkam na wsi ale drogę pod domem zawsze mamy odśnieżoną było nawet ok jak coś nie tak to blokowało sie skrętne kółka i szedł jak burza :ico_oczko:
ale każdy lubi co innego
Gabi, ten chicco ktory pokazałaś prawie ze identyczny jak mój :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość