Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 wrz 2011, 19:13

u mnie naszczescie odpukach chlopcy nie choruja
a migdaly musza byc wyciete bo sie moze w nocy udusic bo tez ma przerosniete
Oscar mial wyciete jak mial 3 latka teraz ma 7 i tylko 2 razy chorowal od tego czasu
zadne leki obkurczajace nie pomogly

Mad. zycze ci chlopca jak masz takie przeczucie to tak pewnie bedzie
tylko ja tak mowie z doswidczenia
ze czesto jak nie widac dobrze to jest dziewczynka
juz niedlugo sie dowiemy &&&&&&&&&&&&&&&&&

Ika rzeczywiscie rozmazane ale jak dla mnie jesli to jest nub to dziewczynka jak nic
na drugim zdjeciu go widac bo na ostatnim nic nie widac
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2011, 19:17 przez Beatka78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

01 wrz 2011, 19:17

Mad., ja tez mam przeczucie, że to chłopczyk u Ciebie, ale z Margolcia mi sie nie sprawdziło, wiec coraz bardziej niecierpliwie czekam na Twoje USG :ico_oczko:
Nie tyję, nie puchnę
Ja też :-D To znaczy kg przybyło, ale na szczescie tylko w brzuch poszło :ico_oczko: Ale tym to sie nie ma co sugerowac, tak samo jak zachciankami ciążowymi, nie ma reguły...
a ja mam takie samo przeczucie ,że właśnie Mad nam chłopaczka pokaże po usg :ico_oczko: :ico_oczko:
jeżeli chodzi o kg to ja ogólnie schudłam i brzuch mi wywaliło taki rozlany , jeżeli chodzi o puchniecie to też nie puchnę ,ale często mam wrażenie ciężkich nóg :ico_noniewiem:

[ Dodano: 01-09-2011, 19:22 ]
Ika rzeczywiscie rozmazane ale jak dla mnie jesli to jest nub to dziewczynka jak nic
dobra trzymam cię za słowo i lecę zaraz po różowe ciuszki :ico_haha_02: :ico_haha_02: a jak się pomyliłaś to będzie lanie :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie no a tak serio to jak już pisałam ja nie mam żadnego przeczucia ,jak to mówi mój mąż pokocham jak swoje :ico_haha_01: :ico_haha_01:
może tego 15 września się dowiem ,a jak nie to pewnie dopiero na połówkowym :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 21:11

Uf wróciłam z podróży po wózek i do Ikei też wstąpiliśmy. Wózek bardzo fajny, jestem zadowolona z zakupu strasznie :ico_haha_02: I kolorek ładniejszy niż na zdjęciach.
A w Ikei kilka duperelek do kuchni kupiłam, jutro porządki więc robić będę kilka rzeczy powywalam, a inne dam chłopakom do roboty niech wytrzaskają, bo wyrzucać szkoda.

No dziewczyny wspomóżcie mnie i trzymajcie kciuki za jajuszka, a u Beatki za pipulinkę by się potwierdziła :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

01 wrz 2011, 21:21

Gabi, to jesteśmy dwie czekające :ico_oczko:
Mad., mówisz i masz :ico_haha_01: :ico_haha_01: jajucha raz i cipulka raz na 8 września zamówienie zapisane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 01-09-2011, 21:24 ]
Ikei też wstąpiliśmy
u nas nie ma Ikei :ico_placzek: :ico_placzek:
Wózek bardzo fajny, jestem zadowolona z zakupu strasznie
ja ci powiem że bardzo podoba mi się ten wózeczek lubię takie inne wózki a ten do tego ma ładniutkie kolorki :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 21:30

Mad., mówisz i masz :ico_haha_01: :ico_haha_01: jajucha raz i cipulka raz na 8 września zamówienie zapisane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzięki Ci kobieto :ico_sorki:
a ten do tego ma ładniutkie kolorki :ico_oczko:
Kolorki naprawde fajne, żywe :-) Zachwycona jeste fotelikiem, bo się nakłada na stelaż wózka, na okrycie na nóżki i wkładkę niemowlęcą. W ogóle nie zniszczony ;-) Chyba na początku najwięcej w tym jeździć będziemy chyba, że wielkie mrozy to w głębokim. Śpiworek już tam jest więc kupować nie muszę :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 21:43

Ja do Ikei jeździć lubię na te pierdołki na dole co są i na hot-dogi za złotówkę :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

01 wrz 2011, 21:44

Mad., no to rewelacja ja jakoś nie mam głowy do tego wszystkiego a teraz jeszcze szkoła się zaczęła to będę odpoczywać :ico_oczko:
a ta funkcja fotelika na stelażu to rewelacyjna spawa ,mój mikrusik tez miał taka funkcje i to normalnie niebo a już w ogóle jak na zakupy jedziesz wyjmujesz fotelik i wpinasz go na stelaż nie musisz dźwigać ni nic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i sam stelaż w aucie zajmuje mniej miejsca niż cały wózek :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 21:50

W tym moi wózku wszystkie koła są wypinane, więc stelaż zajmuje po złożeniu wtedy jeszcze mniej miejsca :-)

Gabi, marzy mi się taka kuchnia jak na wystawkach tam są... ale będąc na wynajętym głupotą by było inwestować w coś takiego ;) Kiedyś na swoim poszalejemy i po spełniamy marzenia. A teraz ze zgrzytem zębów trzeba zaakceptować kuchnię jaka tutaj jest...

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

01 wrz 2011, 21:50

Ika, "pocieszę" Cię, w Łodzi IKEA od 1,5 roku dopiero chyba jest. Wczesniej do W-wy trzeba było jeździc
u nas miała być kilka lat temu ,ale były jakies komplikacje i zrezygnowali a szkoda :ico_placzek: :ico_placzek:
na te pierdołki na dole co są
a co to ???????
na hot-dogi za złotówkę
o żesz ty to byłby mój raj bo u nas w budce American hot-dog jest za 4,50,mój Dawido też mi często na stacji kupuje z parówką lub kabanosem ,ale to nie to samo co te prawdziwe :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2011, 21:54

a co to ???????
U góry w Ikei masz przykładowe kompozycje urządzonych pokoi dziennych, dziecięcych, kuchni, salonów, jadalni etc.
A na dole rzeczy do kuchni np. garnki, patelnie, talerze, miseczki, szklanki... doniczki, kwiatki, dywaniki, kocyki, narzuty, świeczki, ramki, lampki i pełnoooo tego :-) za grosze fajne rzeczy nabyć można.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość