emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 wrz 2011, 22:00

U nas też marudzenie wielkie dzisiaj przez zęby i młody chyba próbuje dogonić Filipa Patrycji bo piaty ząbek próbuje wyjść-najgorsze że żaden się jeszcze nie przybił :ico_placzek:
oj biedny Mati :ico_noniewiem: niech wreszcie mu wyjda te zabki :ico_sorki:
u nas tez narazie cisza, dziasla mocno spuchniete :ico_noniewiem:
A może Tosia nie chciała pić z butelki a nie tyle co sam smoczek jej nie pasuje :ico_noniewiem:
wlasnie nie wiem, mozliwe ze jej sie nie chcialo pic, jutro znowu sprobuje

[ Dodano: 01-09-2011, 22:02 ]
Murchinson dzieki, bylo ok, w domu byl smutny rano, w przedszkolu chwilke plakal, ale bylo ok, tym bardziej, ze prawie 5 godzin tam sam byl
nawet obiad zjadl :ico_szoking:
ja bardzo przezywam ta rozlake, mam taki dziwny charakter :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 wrz 2011, 22:22

ja nie wiem jaki smoczek mamy,wiem że od 3 miesiąca pisało na opakowaniu,szybko z niego leci ale Milena już przywykła :ico_oczko:

właśnie zasnęła to zaraz trzeba kapiel wziąć :ico_oczko:

[ Dodano: 01-09-2011, 22:24 ]
emilia7895, każda mama przeżywa rozłąkę z dzieckiem i to jest normalne a dla Marcelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zjedzony obiadek :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 wrz 2011, 22:33

Hejo ja sie kłąniam.

U nas w przedszkolu dobrze i nawet bardzo dobrze, szybko sie pozegnałam z Filipkiem i poszłam, potem sie okazało ze wcale nie płakał, zjadł łądnie sniadanie i obiad, bo widział ze inne dziecci tez jedza, wiec smiało wcinał :-D
A jak po niego przyszłam to nie chciał isc do domu, bo powiedział ze chce sie tu jeszcze bawic :ico_szoking: to mnie bardzo ucieszyło teraz wiem ze z ochota tam bedzie chodził :-D

emilia7895, ja tez teskniłam i nawet łza w oku sie kreciła jak małego zostawiałam, ale taka jest kolej rzeczy bedzie dobrze :ico_haha_01:

No to zmykam :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 wrz 2011, 22:35

wiola85, Filip dzielny chłopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 wrz 2011, 08:14

Witam
się z :ico_kawa: i :ico_tort: za 4 m-ce Mateuszka :ico_brawa_01:
Emilia, Wiola :ico_brawa_01: dla chłopaków za pierwszy dzień przedszkola.
Koroneczka zapomniałam Ci napisać, że u nas odwrotnie niż u Ciebie ze smoczkiem. Od przyjazdu znad morza prawie wcale go mały nie chce. Kupiliśmy większy rozmiar i ten małemu nie pasuje do trochę za duży, starego nie daję bo za mały i młody bardzo mocno ssie i mam wrażenie że zaraz go połknie. Nad morzem to non stop chciał smoczek-wydaje mi się że to przez te zęby, masował sobie smoczkiem (ma takie wypustki). Może u Was też tak jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

02 wrz 2011, 10:20

hej

My się grzejemy w słonku na tarasie.

Liwia sobie drzemkę ucina, mam nadzieję, ze nic jej nie przeszkodzi (choć jak to na wsi zawsze cos się dzieje :-) )

emilia, wiola Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzielnych przedszkolaków.

Mnie katar dopadł, za to Liwii już przechodzi :ico_sorki:

Co do smoczków to my mamy z TT jeszcze nr 1, z tym, że u mnie póki co mooda herbatkę pije, raz jej teściowa dała mm, jak mnie nie bylo i nawet wypiła, ale tylko 90, ale najwazniesze, ze w ogole pije :ico_sorki:

emilia a często dajesz Tosi pic z buteleczki, u mnie przez dlugi okres Liwia nie chciala, ale ja uparcie codziennie jej dawałam, teraz w ciagu dnia wypija ze 150 ml herbatki. Głównie w upały sie to sprawdzalo, bo nie musiałam cyca co chwilę dawać :-)

kurcze , tabsy anty mi sie konczą i ie bardzo mam jak dziś podjechac do lekarza, dzis ma dyżur w szpitalu, nie chcę małej tam zabierać :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 wrz 2011, 12:40

Puk, puk jest tu kto? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 02-09-2011, 12:41 ]
Wieści od mamy Izuni-u niej choróbsko, Iza chodziła do przedszkola na adaptacje i teraz chora-zapalenie płuc. Ada po kolejnym szczepieniu dostała gorączki.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 wrz 2011, 12:42

witam
my już w domku i obiadek zrobiony
rano pobraliśmy krew Hani i Milence i po południu będą wyniki to siostra A odbierze i jutro pewnie przywiezie :ico_sorki:

Murchinson, :ico_brawa_01: dla Matiego za 4 miesiące :ico_tort:

NOWA, zdrówka dla ciebie i fajnie,że Liwii już katarek przechodzi :ico_sorki:

[ Dodano: 02-09-2011, 12:44 ]
Wieści od mamy Izuni-u niej choróbsko, Iza chodziła do przedszkola na adaptacje i teraz chora-zapalenie płuc. Ada po kolejnym szczepieniu dostała gorączki.
_________________
to jednak Lidka poszła z Adą na szczepienie,oby tylko teraz Iza małej nie zaraziła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 wrz 2011, 13:11

cześć :-)

NOWA a jakie tabletki bierzesz, bo ja mam jeszcze receptę na Azalię jakbyś chciała? Fajnie macie z tym tarasem, zazdroszczę :-)

Murchinson :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mateuszka. Będziesz próbowała za jakiś czas podać coś ze słoiczka małemu? dzięki za wieści od mamy Izuni, zdrówka dla dziewczyn :ico_sorki:

Emilia my mamy smoczek nr1 i właśnie się dzisiaj zastanawiałam kiedy powinnam przejść na 2 :ico_noniewiem: Marcel zjadł obiad w przedszkolu, bo widział jak inne dzieci jedzą :ico_brawa_01:

Wiola :ico_brawa_01: dla Filipka, dzielny chłopak :-D

Ania trzymam kciuki za dobre wyniki :ico_sorki:

Krzysiu dziękuje za komplementy :-D

Dzisiaj młody zaczął łąpkami sięgać do zabawek :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 wrz 2011, 14:02

Ja po wizycie p.środowiskowej. Wypytała o choroby w rodzinie, wady wzroku itd. i poszła. Młodego nie oglądała bo jak wychodziła to samo się obudził i nie chciała go wystraszyć. Pytała co on umie już robić.
Markotka będę podawać za jakiś czas, nic na siłę. Maluch czasami musi spróbować coś 15-20 razy zanim przyzwyczai się do smaku, a do tej pory wszystko mleczne było.
:ico_brawa_01: dla Krzysia, a jak on reaguje na pepti?
Mateusz od dwóch dni trzymany w pozycji półleżącej próbuje się podciągać do siadu. Śmiesznie to wygląda bo trzyma moją lub D rękę z butelką i odpycha od siebie a potem podciąga się na niej-niech kombinuje jak usiąść :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość