Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 wrz 2011, 15:31

No i spękałam nie powiedziałam o tym u lekarza tylko w aptece dostałam maś jakaś :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
tyle ze moze nie wystarczyć, a jak grzybek obejmie nie tylko srom a także wnetrze pochwy i szyjkę macicy wtedy bedzie trudneij go doleczyć :ico_noniewiem:
i bedzie nawracał przed każdą @ :/
ja bym nie leczyła tylko maścią, bo nie wyleczysz samej infekcji
zapytaj jakiejs koleżanki czy jej nie zostało cos z tych globulek o których tu pisałyśmy
a wspomagajaco kup sobie globulki z propolisem
z jodem to betadine ;)
o właśnie :ico_haha_01:
ja juz sie pogubiłam w tych lekach :ico_olaboga: jak raz nad jeziorem dostałam to potem rok leczyłam :ico_zly: co okres to grzybka miałam :ico_zly:

na szczęście od kilku lat trzymam sie twardo moich zasad i mam plan szybkiego reagowania jakby co :ico_haha_01: i grzybek mi nie straszny :ico_oczko: złego licho nie bierze :ico_haha_01:

[ Dodano: 02-09-2011, 15:37 ]
Izunia przejrzałam apteczkę i mam 10szt globulek (w opakowaniu jest normalnie 15szt) Gyno-Femidazolu na grzybicę ważne do maja 2013
ja ich nie potrzebuję, miałam wziać 5szt tuż przed cytologią i reszta mi została

jeśli chcesz mogę ci je wysłać, tylko podaj adres na PW :ico_oczko:

galicja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 09 wrz 2010, 12:33

05 wrz 2011, 12:27

jeśli maść to pewnie clotrimazol-sama często używam w połączeniu z lactovaginalem i pomaga, ale zdarza się że tylko na kilka dni i jesli nie przechodzi to i tak trzeba iść po silniejsze leki do lekarza.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 wrz 2011, 20:44

izuś_85, dzięki :) wlaśnie przeczytałam wiadomość jak dotrą dam ci znać dobrze

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

Re:

08 sty 2013, 20:54

Czyli ten multi-gyn acti gel, abiofem i feminum to preparaty o takim samym działaniu? który jest najlepszy i wogóle w jakiej one sa cenie? :)
sama to poznasz po tzw. rybim zapachu

Awatar użytkownika
Klaudia78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2013, 19:39

Re: .....

30 maja 2013, 19:41

Na takie dolegliwości to ja polecam Abiofem bardzo skuteczny

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość