Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 wrz 2011, 09:24

Witajcie :-)

Karolcia w przedszkolu, Martynka śpi,a ja właśnie zjadłam śniadanko i kawki mi się chce :ico_oczko:

magda1614, cieszę się bardzo,że ta waga jednak rośnie :-) teraz musi być już tylko lepiej :-D
U nas dzis juz duzo chłodniej, w nocy okropnie wiało, i padał deszcz :ico_olaboga:
u nas też strasznie wiało i padało i myślałam,że dziś będzie chłodniej, a tu lipa :ico_noniewiem: rano niby 14 stopni było i chłodno ale teraz już ponad 20 i duchota :ico_noniewiem:
Podoba się Oskarkowi w zerówce ? :-)

NowaSejana,
Nawet dziewczynkom wychodzi stawianie literek, a jak im pokaze napisana to wiedza jaka to, tak samo z cyframi :ico_oczko:
Super,że tak dobrze im idzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja też niektóre cyferki już pokaże ale mylą się jej, za to uwielbia jak jej napiszę całą stronę literek i cyferek,a ona całą kartkę nimi zapisuje :ico_haha_01:
Zobaczymy jak pójdzie z alfabetem :-D

Tak, jeszcze chodzimy na rehabilitację raz w tygodniu. Na pewno jeszcze 2 miesiące będziemy chodziły,bo neurolog tak mówiła,a co dalej to się zobaczy.
pierwsze 2 tygodnie najgorsze.. moje juz sa w przedszkolu od 2 lat :ico_oczko:
A kiedy dziewczynki do szkoły idą ?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 wrz 2011, 09:49

Moja też niektóre cyferki już pokaże ale mylą się jej, za to uwielbia jak jej napiszę całą stronę literek i cyferek,a ona całą kartkę nimi zapisuje :ico_haha_01:
moim tez sie czasem myla, ale najwazniejsze, ze nasze dzieciaczki wogole ochote na to maja i ze sprawia im to frajde...
A kiedy dziewczynki do szkoły idą ?
za 2 lata
Tak, jeszcze chodzimy na rehabilitację raz w tygodniu. Na pewno jeszcze 2 miesiące będziemy chodziły,bo neurolog tak mówiła,a co dalej to się zobaczy.
najwazniejsze, ze pomaga.. my dostalysmy skierowanie na kolejnych 6

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 wrz 2011, 10:29

moim tez sie czasem myla, ale najwazniejsze, ze nasze dzieciaczki wogole ochote na to maja i ze sprawia im to frajde...
dokładnie :-) moja sama przychodzi do mnie i się pyta czy się literek pouczymy, więc mam nadzieję,że będzie jej później łatwiej jak już do szkoły pójdzie.
Moja też za 2 lata do szkoły :-D

A ile trwa rehabilitacja Marcelinki ??
My też będziemy miały jeszcze 6 lub 7 i na kontrolę do neurolog musimy jechać. Jak dla mnie to możemy długo chodzić,bo tylko na dobre jej to wyjdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 wrz 2011, 10:31

hejka***

mała drzemie jeszcze
a ja od 6 50 na nogach
zrobiłam juz zakupy
wyprawiłam chłopaków
posprzątałam
nastawiłam na obiad
i teraz kawusie piję

jak mała się obudzi to idziemy na szczepienie
a potem po piotrusia do szkoły

a na 16 30 mam zebranie w szkole

mała dziś lepiej pospała
zasneła o 21 a wstał 1 raz o 3 a potem o 6 30

madzia super że waga wzrosła,a ty się biedna denerwowałaś

kurcze nie wiem co miałam dalej napisać..... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

06 wrz 2011, 11:06

zasneła o 21 a wstał 1 raz o 3 a potem o 6 30
no to ładnie,ja gdybym małego nie budziła o 24 to pewnie by do rana spał ale tylko dzieki nocnemu karmienu przybiera,bo potem to o 6.00rano lub 7 wstaje na jedzonko :-D
dla mnie to możemy długo chodzić,bo tylko na dobre jej to wyjdzie :ico_oczko:
tak to dla niej wyjdzie na dobre,a my na tą stymulacje to chodzimy raz na miesiąc -porazka i te same ćwiczenia :ico_sorki: :ico_sorki: tak więc sama go cwicze ale on rozwija się dobrze

A teraz spi juz od 9.30 to mam czas dla siebie i domku bo juz ogarnęłam ,podłogi odkurzone i umyte,gorzej z obiadkiem :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 wrz 2011, 11:23

aga216, super Paulinka noc przespała :ico_brawa_01:
Martynka coś wczoraj wyjątkowo głodna była i jadła o 21,22,23,i północy :ico_szoking: w szoku byłam i myślałam,że może coś z brzuszkiem ale nawet dobrze się nie wybudzała tylko szukała bardzo cyca przez sen, zjadała i dalej spała. Później jeszcze o 4 zjadła i i po 7 :-)
a my na tą stymulacje to chodzimy raz na miesiąc -porazka i te same ćwiczenia :ico_sorki: :ico_sorki:
to faktycznie porażka :ico_olaboga:
Teraz Martynka ma inne ćwiczenia już i więcej no i troszkę popłakuje przy rozciąganiu ale na początku też tak było i polubiła wszystko :-D więc teraz mam nadzieję,że tez tak będzie :-)

Będziemy się powoli zbierać i pójdziemy na jakieś zakupki,bo nic na obiadek nie ma :ico_noniewiem: może rybkę na parze zrobię,bo Karolinka polubiła ostatnio :-D

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

06 wrz 2011, 12:58

Aniaaa , mam wrażenie ,że Oskarowi sie podoba w zerówce coraz chetniej chodzi i coraz wiecej opowiada jak wraca :ico_brawa_01: ,

My jutro z Oksana tez mamy szczepienie, teraz to nieodpłatne :ico_noniewiem: , musze jechac po plasterek znieczulający :ico_oczko:

U nas tez sie ciepło zrobiło , powyzej 20 stopni!!!!!!!!!!
Obiadek sie gotuje, Oksancia spi , a chłopcy sie bawia, więc mam troszke spokoju :-D :-D :-D

[ Dodano: 06-09-2011, 13:07 ]
No i koniec czasu wolnego, który jeszcze sie nie zaczął , poszłam zajrzec do małej i

Obrazek

[ Dodano: 06-09-2011, 13:08 ]
juz wstała

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 wrz 2011, 13:19

A ile trwa rehabilitacja Marcelinki ??
bylysmy juz 18 razy (raz w tygodniu) i teraz wypisal nam jeszcze 6
Stwierdzil, ze jest ogromna poprawa i wypisze dalej, zeby tego pilnowac, bo w sumie nie musialaby juz chodzic, ale sa obawy, ze mogloby sie pogorszyc...
Nie wiem czy po tych 6 da nam jeszcze, ale i tak jak Marcyska stanie na nogi to bede musiala isc do ortopedy, zeby sprawdzil czy dobrze stawia stopki, ewentualnie dostaniemy wtedy znowu rehabilitacje albo/i wkladki ortopedyczne.. Ale w przyszlosci nie bedzie ani sladu po tym jak to wygladalo po porodzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ewelcia1245, ale sliczna minke Oksancia zrobila :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 wrz 2011, 13:29

ale Oksancia ma dluga grzywe...i jakie duze oczeta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-09-2011, 13:30 ]
a u nas leje i wichura ... :ico_placzek: takze na razie nici ze spaceru zreszta maly usnal :ico_szoking: dziwne bo w domu mu sie nie zdarza...

[ Dodano: 06-09-2011, 13:37 ]
wlosyjeszcze raz mile panie ...wypadaja wam ciagle czy juz macie spokoj???

ja jestem lysa jak kolano... :ico_placzek: przedzialek mam na grubosc 1,5cm i ogromne zakole z prawej strony jak wsadz ewlosy za uszy to nic zza nich nie wystaje...i jeszcze jakby tego bylo malo to wieczorem(kolo 18 juz a myje codziennie rano kolo 9) te 2 kosmyki na krzyz sa tak tluste jakbym je olejem polala... :ico_placzek:
poza tym mi sie zdaje ze jakies krostki mam na glowie ale nie widze...
nie wiem czy nie wrocic do lekarza ...bo wypadaja nadal z taka sama sila a to juz 5-6 tygodnii...tearz to nawet po takiej piance zwiekszajacej objetosc mam tylko puch na glowie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 06-09-2011, 13:45 ]
a przez ta paskudna pogode i siedzenie w domu jem i jem.....wczoraj kupilam sobie ciasteczka takie duze jak dlon z kawalakm :ico_wstydzioch: i czekolady...pyyyyycha dzis tylko 2 z 5 zostaly :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

zjadlam juz platki na mleku z borowka

tortille z serem zoltym
ciacho

i chyba sobie zrobie jeszcze jedna :ico_wstydzioch:
a tu dopier 12:45 i nawet na malutkim spacerku nie bylam...

[ Dodano: 06-09-2011, 14:06 ]
zastanawiam sie co na obiado kolacje zrobic spagetti bolognese czy pasta carbonara???

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 wrz 2011, 14:34

wlosyjeszcze raz mile panie ...wypadaja wam ciagle czy juz macie spokoj???
u mnie wypada ich coraz mniej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
przedzialek mam na grubosc 1,5cm i ogromne zakole z prawej strony jak wsadz ewlosy za uszy to nic zza nich nie wystaje...
ja na szczescie mam duzo wlosow, nie widac, ze mi wypadly :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , ale tez zauwazylam, ze musze czesciej myc, przetluszczaja sie a maxa..
pasta carbonara???
a to makaron z czym??

sporo tego zjadasz :ico_szoking: ja tak jak sie umowilysmy trzymam dietke :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości