Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 wrz 2011, 21:18

Ika202, ja mam bardzo wyraźne pręgi na brzuchu niestety ;(
nie martw się one zbledną i nie będą ci aż tak przeszkadzać ,a z drugiej strony tak jak pisze margolcia jest pamiątka :ico_oczko:

[ Dodano: 06-09-2011, 21:20 ]
"Przepis na życie"
a co to ?? jakiś program kulinarny ?? wy już mi dzisiaj tak apetyt zrobiłyście na te chipsy czy gołąbki także tylko siedzę i myślę co bym zjadła :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 wrz 2011, 21:21

Mad., a smarujesz sie czyms?
Oliwką dla dzieci i to bardzo mocno nakładam. Skóra gładka, a jednak rozstępy są... Moja mama ma po ciąży spore... Może odziedziczyłam to co nie fajne.
"Przepis na życie" będę spod kołdry oglądac :-D
Ja też, ja też. A jutro tap madl :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 wrz 2011, 22:19

dziewczynki jestem
codziennie was podczytuje
jakos weny nie mam
to przed tym usg
znajomi mnie strasza pomylkami i myslami jestem czwartkowym usg
jesli sie okaze ze tam Hani nie ma tylko Leonek to tak jak by mi ktos dzieciaczka podmienil
juz tak sie nastawilam
wiem ze dziecko to dziecko i ktos moglby dziwnie na mnie patrzec
ale ja strasznie chce corke
a moich synkow kocham nad zycie
jeszcze na dodatek slabo ruchy czuje, czasami wieczorem jakies lekkie wiercenie
wiec dodatkowe zmartwienie :ico_placzek:
byle do czwartku
dzieki ze pamietacie o mnie :ico_sorki:
ale jakas smutna jestem
a ludzie potrafia byc wredni ale to chyba z zazdrosci

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 wrz 2011, 22:43

Beatka78, nie martw się na zapas a twojej Haniusi nic nie urośnie :ico_oczko: a wiem dokładnie co czujesz bo moja pierwsza córa miała być moim synusiem i jak mnie wybudzili po cc i mówią o córce to byłam pewna ze mi dziecko zamienili :ico_oczko: Wiesz ja mam rentgen w oczach i widzę że u ciebie nie ma żadnego ptaszka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 wrz 2011, 23:13

Ika dzieki kochana
ale jak sie w realu naslucham i nie wiem czy to nie po zlosci
to sie odechciewa wszystkiego
jakas zamotana chodze ostatnio i nic mnie nie cieszy
mam nadzieje ze w czwartek od poludnia juz wszystko bedzie ok
i malutka tez zdrowa jest
moj chlopcy w 21tc to fikali bardzo intensywnie
a teraz nic :ico_placzek:

:512: ja uciekam wziasc ciepla kapiel
jutro napewno sie odezwe
pa

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

07 wrz 2011, 08:44

Beatka78, wiesz każde dziecko jest inne ,a malutka to może po prostu leniuszek :ico_oczko: no wiesz w końcu królewna będzie to już od początku pokazuje jaka dama z niej :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a tymi pomyłkami się nie przejmuj ,bo takich jest wiele ,ale żyjemy w takich czasach i mamy taki sprzęt że teraz jak już występują to tylko wina lekarza laika :ico_oczko:
a mnie chyba jakieś choróbsko bierze :ico_zly: katar mam ,delikatny kaszel po którym mam odruch wymiotny :ico_olaboga: i wiecie co od rana głowa mnie boli :ico_szoking: co jest dziwne bo jakoś tą ciążę przechodziłam bez bólu głowy ,ale za to miałam totalne mdłości ,a dzisiaj mnie boli jednak wydaje mi się że to od zatok ,bo z tymi mam wiecznie problem :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

07 wrz 2011, 08:53

Ika202, to mleczko z miodziem i czosnkiem sobie zapodaj mi Olka zaczęła się wczoraj smarczyć i zaraz jej mleczko zapodałam i dziś jest lepiej :ico_haha_02: ja wczoraj byłam na działce i nazbierałam malin i będę sok robić ale normalnie strasznie ciężko mi cokolwiek działać bo brzuchol się stawia i boli :ico_noniewiem: i tak na wielkich planach się wszystko kończy :ico_placzek:

Beatka trzymam ksiuki za jutrzejszą wizytę i nie martw się wszystko jest dobrze najwidoczniej Twoja panienka od samego poczatku jest grzeczna i nie chce mamusi kopać więc siedzi ciuchutko :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 wrz 2011, 09:05

Dzień dobry :-)

Zawiozłam Emilkę do przedszkola i przy okazji skoczyłam na zakupki. Na śniadanie kupiłam sobie dwa pączki i już ich nie ma :ico_wstydzioch: tak mi się jakoś zachciało :ico_wstydzioch:

Beatka78, Ty się nie martw kochana, zobaczysz że Hani nic nie wyrosło :-) ruchami też się nie przejmuj, być może masz łożysko z przodu i stąd te delikatne ruchy.
Ika202, zdrówka kochana
strasznie ciężko mi cokolwiek działać bo brzuchol się stawia i boli i tak na wielkich planach się wszystko kończy
znam to doskonale :ico_noniewiem: ale pocieszam się że to jeszcze trochę i znowu będzie można śmigać :-)

A ja stawiam :ico_tort: za wejście w drugą połowę :ico_ciezarowka: czyli rozpoczęcie 21 tygodnia :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

07 wrz 2011, 09:36

A ja stawiam :ico_tort: za wejście w drugą połowę :ico_ciezarowka: czyli rozpoczęcie 21 tygodnia :-)
jej ale to szybko leci dopiero co zaczynałyśmy pisać o brzusiach a tu już połówka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 wrz 2011, 10:33

dzieki dziewczyny jestescie kochane :ico_buziaczki_big:

a moj starszak od dzis juz ma szkole
tu w UK juz poszedl do 2 klasy a ma 7 lat
siedze sobie teraz z mlodym i jemy sniadanko
cisza w domu co nie miara
a 20go mlody wraca do przedszkola
wiec calkowita cisza bedzie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość