mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 wrz 2011, 08:22

Witam,

iw_rybka, ale mi smaka na sledzie narobilas, o Ty niedobra :ico_nienie: :ico_haha_01:
Skad ja tu takie pyszne polskie sledzie wytrzasne, no skad :ico_placzek:
Szwedzkie sa na slodko :587:

Jakie macie plany na dzisiaj?
Ja mialam zamiar zrobic remont generalny siebie, tzn depilacja, wyrywanie brwi, mycie wlosow z ukladaniem :-) paznokcie na dole i u gory... ale skad wziasc motywacje???

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 wrz 2011, 09:50

jejku ale czytania :ico_brawa_01:
Witam w piątek :-)
Twetty gratulacje dla kolejnej przyszlej mamusi :ico_ciezarowka:

sporo już nas jest :ico_brawa_01:
dzwoneczek82, gdybym wierzyla w te bzdury,ze jak sie je sledzie to na chlopca,a slodkie na dziewczynke - to normalnie bym ci powiedziala,ze na bank masz w brzuszku dziewczynke - ja z Zuzka na zmiane jablka i winogrona jadlam,a pod koniec mandarynki
ja jak byłam w ciąży z Frankiem i leżałam w szpitalu w 5 tyg mama moja przyniosła mi drożdzówkę jak ją ugryzłam odrazu poleciałam do wc nic słodkiego nie mogłam tylko kwaśne jadłam ogórki kiszone a teraz słodkie mogę zjeść a kwaśne nie bardzo mi wchodzi zjem ale nie chetnie.
Jakie macie plany na dzisiaj?
Ja mialam zamiar zrobic remont generalny siebie, tzn depilacja, wyrywanie brwi, mycie wlosow z ukladaniem paznokcie na dole i u gory... ale skad wziasc motywacje???
o mi też by sie przydało za 2 tyg mamy małe wesele brat mojego mężą sie hajta wiec pomału przydało by mi sie odnowić troche ale checi brak :ico_noniewiem:

dziś u mnie lepsza pogoda troche słońca widać a wczoraj cały dzień lało.

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

09 wrz 2011, 09:50

dzień dobry :-)
dopadły mnie mdłości...
a plany na dziś..hmm...mąż w pracy do 20, więc z gotowaniem obiadku mam duużo czasu,
mama zuzi - jak popatrzyłam na swoje paznokcie to wołają o pomste do nieba.. też mnie naszło na malowanie paznokci...ostatnio spodobał mi się ten "pękający" lakier do paznokci, muszę go tylko zdobyć i sobie malne a co tam;D
miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 wrz 2011, 09:51

acha mi sie jeszcze imię dla dziewczynki podoba Ula mojej mamie bardzo Nina ale u mnie teraz bardzo popularne imię

[ Dodano: 09-09-2011, 09:52 ]
ancurek86, oby szybko minęły te mdłości to jest dla mnie najgorsza zmora ciazy choć lekarze mówią że to jest bardzo dobry objaw ciąży że ciąża sie dobrze rozwija

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

09 wrz 2011, 09:59

witajcie kochane :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 wrz 2011, 10:22

Właśnie skończyłam malować pazurki, całe szczęście szef nie wszedł do biura, hi hi hi :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 wrz 2011, 10:24

Szwedzkie sa na slodko :587:
- bleeee :shock:
Jakie macie plany na dzisiaj?
- ja robie drozdzowke,a potem mam zamiar nic nie robic :-D
Bylam dzis rano z Zuzka w Biedronce i musialam szybko wyjsc,tak mnie napinalo,ze az babka sie na mnie dziwnie patrzyla :ico_olaboga: Jeny,zeby tylko przetrwac ten mdlosciowy okres i bedzie git,rano tez pierwsze co zrobilam,to zwymiotowalam niczym :513: :513: :513: :513:

asiab, ja z Andrzejkiem w ciazy objadalam sie lodami :ico_olaboga:
dziś u mnie lepsza pogoda troche słońca widać a wczoraj cały dzień lało.
- to samo u nas :ico_sorki:
ostatnio spodobał mi się ten "pękający" lakier do paznokci
- a wiesz,ze tez go ogladalam,tzn czytalam artykul w gazecie i tez pomyslalam,ze musze sprobowac :ico_oczko:
że to jest bardzo dobry objaw ciąży że ciąża sie dobrze rozwija
- i to jest jedyna pociecha :ico_olaboga:

kingoza, hej :516:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

09 wrz 2011, 11:15

Bry :)

ja na moment, bo zaraz ma byc kumpela u mnei a ja jeszcze nic nei zjadlam , bo oczywiscie na badania nie wstalam :ico_noniewiem:

polece w poniedzialek i we wtorek przed wizyta odbiore :ico_haha_02:

ale mi ochoty na winogrona zrobilyscie :ico_szoking: i na drozdzowke :ico_szoking:

zycze wam milego i spokojnego dnia :ico_sorki:

aha i jak znajde kabel od telefonu to wieczorem pochwale sie brzuszkiem :-D

moglaby mi ktoraś powiedziec jak sie cytuje wypowiedzi :ico_haha_01: bo ja to blondi i jakos mi nie wychodzi :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 wrz 2011, 11:32

moglaby mi ktoraś powiedziec jak sie cytuje wypowiedzi
zaznaczasz to,co chcesz zacytowac lewym przyciskiem myszy( podswietli ci sie to na niebiesko) i klikasz cytowanie selektywne :ico_sorki: To ta ikonka po prawej stronie posta tej osoby,ktora chcesz cytowac,obok ignoruj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

09 wrz 2011, 11:45

dzien dobry:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość