Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 wrz 2011, 16:13

Melduje się i ja :-)

Dzisiaj zakręcony dzień miałyśmy. Rano Emila przyszła i mówi że ją gardło boli i kosteczki więc nie dałam jej do przedszkola a że chciałam na te ciuchy pójść więc już po 7 jechałyśmy po moją mamę do pracy :-)
Na ciuchach pokupowałam całkiem sporo rzeczy a na 11.30 pojechałam z Emilią do lekarza. No i Emiśka dostała antybiotyk bo to początek anginy :ico_olaboga: także weekend mamy z głowy bo musimy w domu siedzieć :ico_noniewiem:

Gabi daj znać jak wizyta u gina
Kaja, bardzo fajny fotelik :-) dla Emilki mieliśmy taki sam tylko w innych kolorach :-)
Ika202, fajnie że udało Ci się wszystko pozałatwiać :-)

Idę się troszkę ogarnąć bo dopiero przed chwilą do domu weszliśmy

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 wrz 2011, 16:19

hej
my od rana na pełnych obrotach
bo składalismy mebelki do Igora pokoju (musieliśmy troszkę dokupić bo miejsca na ubrania brakowało )
poźniej porzadkowanie wszystkiego i sprzatanie
teraz mam chwile dla siebie bo mlody zasnął :ico_sorki: wiec podjadam kanapki i odpoczywam :ico_sorki:
a i wczoraj dostalam kilka ubranek dla Amelki jako gratisik do zakupów dla Igora
Obrazek

Kaja super fotelik
w naszym pokrycie na nozki jest to samo co w gondoli :ico_sorki:
Gabi czekamy na wieści po wizycie :ico_sorki:
[/b]

[ Dodano: 09-09-2011, 17:20 ]
Aga26, zdrówka dla Emiśki :ico_sorki: zaczęła się jesień to i choroby sie zaczynają :ico_zly:
pochwal sie co ładnego upolowałaś :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

09 wrz 2011, 16:22

jak ja uwielbiam tą sklerozę
witaj w klubie :-D

ja się właśnie sałatki z korniszonów najadłam i chyba moje dziecię zadowolone bo dokazuje jak oszalałe :-D

mój mężulek oznajmił ,że prawdopodobnie we wtorek zamieni się na zmiany żeby jechać ze mną na USG :-D troszkę mnie zaskoczył bo rzadko sam z taką inicjatywa wychodzi :ico_sorki:

Gabi trzymam kciukaski

Kaja, napisz tak jak Mad mów bo allegro miało wczoraj jakieś problemy i zauważyłam ,że ludzie narzekają ,że co i róż jakieś cyrki wychodzą .Wiec może to jakiś błąd allegro :ico_noniewiem: no ewentualnie sprzedając w kulki poleciał :ico_noniewiem:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

09 wrz 2011, 16:25

razem z przesyłką 60 zł ale teraz to nie wiem co będzie bo po zakończeniu aukcji odnowili ją i znowu kończy się jutro bezsensu
Kaja- niektórzy tak robią jesli cena za którą "niby"poszła dana rzecz nie spełnia ich oczekiwań i wtedy przedłużają aukcje żeby jeszcze podciągnąć cenę do góry, to jest nie legalne i można zgłosić do allegro,pod warunkiem że udowodnisz że wcześniej aukcja została zakończona i że wygrałaś daną rzecz, ale jak mówisz aukcja w zakończonych Ci zniknęła tak??

Gabi- trzymam kciuki &&&

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 wrz 2011, 16:40

Jadzia, ja tez mam usg we wtorek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

09 wrz 2011, 16:46

Jadzia, ja tez mam usg we wtorek
no to dziewczyny będą czekać na podwójne wieści :ico_oczko: ja mam o 10:30 ,ale wrócę dopiero po 14 bo mam zebranie u Mai

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 wrz 2011, 16:49

Ika202 napisał/a:
jak ja uwielbiam tą sklerozę
witaj w klubie
to nie jestem sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja mam mały problemik z mym łonem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: zmieniłam płyn do higieny intymnej i nie wiem czy to po tym ,ale zmienił mi się śluz i odczuwam niekomfortowe swędzenie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: to tak inteligentnie napisałam co by burakiem nie rzucić :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale mam dzisiaj śmiechowy humorek ,a wiecie co zamówiłam sobie u znajomej zestawik Reeboka małe buciki ,śliniaczek i bodajże czapeczka za śmieszne pieniądze bo 50zł ,ona je sprowadza z zagranicy i ma w dwóch kolorach biało -niebieskie i biało-różowe ,ale są boskie oczywiście nóweczki tylko czasami kartonik jest lekko wgnieciony ,mówiła że przywiezie więcej i mi odłoży w jednym i drugim kolorku a jak poznam płeć to takie kupie :ico_brawa_01: chociaż szczerze wam powiem że ost mam takie przeczucie co do chłopca :ico_oczko: i co raz bardziej czuje kopniaki ale w żołądek :ico_szoking: moje dzieciątko to chyba facet bo już dba o moją diete chyba nie lubi grubej mamy :ico_haha_01: :ico_haha_01: a jak mama zje to trzeba jej żołądek skopać tak dla zasady :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A jeszcze propo allegro obserwowałam mate edukacyjną i wczoraj allegro znowu miało awarie stwierdziłam że mam ich w d...... i wole sobie na tablicy poszukać :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 09-09-2011, 16:50 ]
margolcia napisał/a:
Jadzia, ja tez mam usg we wtorek
no to dziewczyny będą czekać na podwójne wieści
Ja mam w czwartek :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 wrz 2011, 16:52

ja mam o 10:30 ,ale wrócę dopiero po 14 bo mam zebranie u Mai
moje bedzie dopiero 17-18

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

09 wrz 2011, 16:56

chociaż szczerze wam powiem że ost mam takie przeczucie co do chłopca
A ja ,że u mnie kolejna dziewczyna, jak coś to się zamienimy :ico_oczko: miałam zrobić wymianę z Beatką ,ale jak u niej już na 100% Hania to mogę z tobą jak by coś hihiiihi

to oby przyszły tydzień był tygodniem samych dobrych wiadomości :ico_sorki: :-D

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

09 wrz 2011, 17:02

to oby przyszły tydzień był tygodniem samych dobrych wiadomości
o tak,tak bo ja w piątek mam USG :-) ale dopiero wizyta o 17.45 znając życie to nie wejdę wcześniej niż o 18.30 :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość