Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 wrz 2011, 15:37


szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 wrz 2011, 16:21

oooo jak fajnie
gratulacje dla niej
A wiesz cos więcej ?

Ja zjadłam kolbę kukurydzy , pyszności i idę spać jednak bo ledwo człapie.
Mam roboty w cholere ale kurde nie będe robic za wszelka cene.Jak sie wyspie to moze bardziej bede na siłach .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

09 wrz 2011, 16:23

szkieletorek, no wlasnie nic nie ma totalnie, sami nie wiedzili skąd taki ból, powiedział mi lekarka że prawdopodobnie to są przepowiadajace ale nie powie mi czemu trwały tak długo i były tak mocne.

Kindze gratuluje serdecznie, nareszcie Kochanej sie udało rozpakować. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

09 wrz 2011, 16:39

Kinga urodziła :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 wrz 2011, 17:41

Super wieści o Kini nie? Już się doczekać nie mogłam, moze jednak naturalnie rodziła

Ja nieprzytomna, padłam nawet miałam w nosie że dziecko nie chce zasnac, mąż się nią zajął na szczęscie. Jak wstałam to pod prysznic wskoczyłam bo tak się czułam okropnie, teraz zupke jemy i idziemy na spacer jakiś i do koleżanki, trzeba z domu się ruszyć, bo przyrosnę niebawem

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 wrz 2011, 18:05

Super wieści!!!!!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 wrz 2011, 18:20

hej dziewczęta

od Kingi wiem tylko tyle ze rodziła naturalnie i lekko popękała ale czuje sie dobrze :ico_oczko:
wazne ze wszystko oki :ico_sorki: bo już sie martwiłam, a jej poprostu telefon padł
pewnie napisze coś wiecej jak wypocznie i sie nacieszy swoim skarbem


a u mnie wieści po wizycie takie sobie, z usg wyszło ze młody ma powiększoną prawą nerkę :ico_placzek: nic wiecej gin nie mógł mi powiedzieć, zbadał tyle ile mógł, obejrzał ale zastojów zadnych w nerce nie znalazł :ico_sorki: na szczęscie :ico_sorki: powiedział zę tak czasem bywa, niekiedy jeden narzad jest wiekszy od drugiego ale nie oznacza to choroby dziecka, ma sprawdzic to na kolejnej wizycie,
nie badał mnie gin bo mam skurczybyki dość mocne wiec nie bedzie pobudzał szyjki do rozwierania badaniem, mam brać no-spe
no i zabronił mi ise kłaść na prawym boku w ogóle :ico_noniewiem: dobrze ze spię na lewym :ico_sorki: ale w nocy mam sie nie obracać na drugi bok :ico_nienie: albo na plecach albo na lewym boku :ico_oczko:

[ Dodano: 09-09-2011, 18:21 ]
Maja na meczu z Przemkiem :ico_oczko: ciekawe czy jej sie podoba :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 wrz 2011, 18:59

a u mnie wieści po wizycie takie sobie, z usg wyszło ze młody ma powiększoną prawą nerkę
Ojej a lekarz mówił że to coś poważnego i jest się czym przejmować.
Ja od ponad miesiąca mam zastój w prawej nerce dość duży i tez kazał spać raczej na lewym boku ale niestety nie jestem w stanie przywidzieć tego i kontrolować kiedy śpię .Zresztą czasem jest mi tak nie wygodnie śpiąc tylko na jednym.

Ja jakieś 30 min temu dopiero wstałam . Spało mi się cudnie . Zasłoniłam zasłony i było mi tak błogo.
Tylko ciekawa jestem czy w nocy teraz będę spać . Jednak nadal nie chce mi się nic robić hehe i chyba dziś sobie daruję. Za jakieś 30 min chyba pojadę do tej koleżanki na kawkę i plotki bo dawno się nie widziałyśmy .

To która następna w kolejce albo która chętna bo Kinia miała troszku do terminu ?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 wrz 2011, 19:11

Ojej a lekarz mówił że to coś poważnego i jest się czym przejmować.
no właśnie nic konkretnego nie powiedział, tyle ze gdyby taki stan utrzymał sie nadal to diagnoze postawia lekarze neonatolodzy po narodzinach, on przez brzuch go nie zbada tak dokładnie, jedyne co to kolejne usg

teraz czas na Elibell naszą największą zagadkę :ico_brawa_01: ciekawosc mnie zżera kto w jej brzuszku siedzi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 wrz 2011, 19:17

Hej brzuchatki :-)

nie mam sily, naprasowalam sie dzis za wszystkie czasy, juz tylko posciel i kilka ciuchow mi zostalo i bede mogla lpoprasowac Alanka rzeczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale za to teraz krzyz daje popalic.

Super wiesci, a myslalam dzis o Kini czy juz sa jakies wiesci noi prosze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

izus, no to trzymam kciuki, zeby jednak wszystko bylo ok
teraz czas na Elibell naszą największą zagadkę :ico_brawa_01: ciekawosc mnie zżera kto w jej brzuszku siedzi :ico_brawa_01:
oj tak, tez jestem tego ciekawa :-D

A ja dzis prawie caly dzien tylko jem i jem, nie moge sie najesc :ico_olaboga: oby tylko za duzo nie przytyc na tej koncowce :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość