Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 20:50

a majka to jest z pawłem czy się rozwiedli?
już dawno po rozwodzie :-D
Jutro idziemy na imieniny do tesciowej, mąż miał cos kupić (ze szkła), ale czasu nie miał, trzeba będzie jutro skoczyć.
kupicie coś po drodze :-)
wieczór mam wtedy dla siebie
ja już przywykłam do braku wieczoru dla siebie a my lubimy wieczorem wyjśc na spacer to mi pasi że zasypiają koło 21,jakoś już tak się ustawiłam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 wrz 2011, 21:04

kupicie coś po drodze
teściowie mieszkają 2 minuty od nas, po drodze nie ma sklepu :-D
mi pasi że zasypiają koło 21,jakoś już tak się ustawiłam
mnie by no nawet pasowało, gdybym do pracy nie chodziła (przynajmniej mąż spedzałby wiecej czasu z dziewczynami ) a tak to wieczorem zawsze gotowałam (teraz na wolnym też tak gotuję), ogarniałam siebie i chatę, no i z mezem trzeba też troche pobyć :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 wrz 2011, 21:20

Murchinson Krzysiu podobnie zasypia na noc, zwykle między 19 a 20, chociaż przestawiam go, żeby raczej 20 lub nawet troszkę później się kładł, żeby rano później wstawał :ico_oczko: teraz śpi od 20min.
Ja niezależnie o której bym go nie położyła to i tak ok.6-7 wstaje więc go nie męczę i nie przetrzymuję na siłę dłużej bo później ciężko mu wtedy po kąpieli zasnąć. On od samego początku tak zasypiał. Jak jesteśmy poza domem i jest jego pora to trochę czasami pomarudzi ale zje i zasypia.
wieczór mam wtedy dla siebie :ico_sorki:
To tak jak ja :-) Na pilates chodziłam ale to nie dla mnie-ja strasznie na tych zajęciach ziewałam, mnie one jakoś usypiają :ico_wstydzioch: aż głupio mi było i nawet prowadząca radziła mi zmienić zajęcia. Nie wiem czemu, na innych nigdy nie ziewałam, byłam wyspana, sala dobrze wywietrzona a ja mało co słonia z trąba nie połknęłam. Na jogę chciałam chodzić w zeszłym roku ale wtedy okazało się, że jestem w ciąży i odradzono mi zaczynać nowe ćwiczenia.
mi pasi że zasypiają koło 21,jakoś już tak się ustawiłam :ico_noniewiem:
Bo to kwestia przyzwyczajenia.

[ Dodano: 09-09-2011, 21:26 ]
A, zapomniałam, Patrycja dziękuję za pozdrowienia i też pozdrawia. Postara się wejść po niedzieli bo teraz w weekendy ma szkołę.

[ Dodano: 10-09-2011, 08:19 ]
Cześć,
z :ico_kawa: muszę zacząć dzień inaczej usnę na stojąco. Pogoda od bani-zimno, mokro, wietrznie, brrr.
Wczoraj przyszły zaproszenia na chrzest wiec dziś musimy je wysłać. Chyba D pojedzie na pocztę bo mi to się nawet z domu ruszać nie chce.
Miłego dnia.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 wrz 2011, 10:12

Hejo!

Wczoraj wieczór bardzo przyjemny :-) :-)
U nas zapowiadali, że ma być bardzo ciepło, ale za ciekawa ta pogoda nie jest.
Maksio śpi, ja się za sprzątanie zabieram, bo K pojechał koledze pomóc w przeprowadzce :-)

Maksio chodzi spać koło 20stej, to taka jego godzina :-) i wieczór wtedy dla siebie, choć najczęściej to sprzątam , prasuje, gotuje bo w dzień nie ma kiedy.

Murchinson, zadzwoń tam zadzwoń, na pewno Ci pomogą :-)

Nowa, i co kupiliście teściowej?

ANiu, kiedyś też oglądałam Pierwsza Miłość, ale tak jakoś teraz czasu brak. Mieszają w tym serialu strasznie!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 wrz 2011, 18:38

Dziś zrobiłam porządek w szafach dziewczyn, całe sterty czekają na transport na strych
planujesz jeszcze jedną dzidzię, że ubranka odkładasz? :ico_oczko:
Liwia ostatnio zasypia przed 20, a śpi do 9
:ico_brawa_01: bez pobudek?
już dawno po rozwodzie
a coś o dziecku pisałaś, ma dziecko?
więc go nie męczę i nie przetrzymuję na siłę
ja Krzysia też na siłę nie przetrzymuję, tylko w dzień stopniowo zmieniałam mu pory drzemek, żeby wieczorem się dobrze ułożyło :-D
Pogoda od bani-zimno, mokro, wietrznie, brrr.
a u nas pięknie, ciepło i bez deszczu. Kiedy macie chrzciny, bo nie pamiętam?
wieczór wtedy dla siebie, choć najczęściej to sprzątam , prasuje
to tak jak ja :-D no i ćwiczę jeszcze :ico_oczko: wieczorem nigdy nie gotowałam, my nigdy nie wiemy co chcemy na obiad i danego dnia dopiero wymyślamy :ico_oczko:
kiedyś też oglądałam Pierwsza Miłość, ale tak jakoś teraz czasu brak. Mieszają w tym serialu strasznie!
taka trochę mod na sukces chyba się robi, ja już się dawno pogubiłam i nie oglądam, ale m jak miłość i na wspólnej nie przepuszczę :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 wrz 2011, 19:25

Kiedy macie chrzciny, bo nie pamiętam?
9.10
ale m jak miłość i na wspólnej nie przepuszczę :ico_haha_01:
Emkę oglądam sporadycznie ale na wspólnej to zawsze jeśli mój D czegoś ze sportu nie ogląda. U nas po 13 się wypogodziło, a jutro ma być 26st. :ico_szoking:

Mateusz co raz częściej robi takie wygibasy jakby chciał mostek zrobić :ico_haha_01:
Na przewijaku to już prawie nie sposób go utrzymać-obraca się to w lewo to w prawo i na brzuch tez próbuje. Przewijanie nie jest już tak łatwe jak kiedyś :ico_oczko:
Markotka jak kąpiel Krzysia, używasz wkładki?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 wrz 2011, 20:28

Mateusz co raz częściej robi takie wygibasy jakby chciał mostek zrobić
akrobata mały :ico_haha_01:
Kąpię Krzysia na tym foteliku, ale wykładam go ręcznikiem, bo inaczej bardzo zjeżdżał z niego, dużo wygodniej tak, bo mam obie ręce wolne :-D no jutro ma być cieplutko
na wspólnej to zawsze jeśli mój D czegoś ze sportu nie ogląda
:ico_brawa_01: my mamy 2 telewizory :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 wrz 2011, 09:27

hej

Moje dziecko jeszcze śpi :-) , Pola wczoraj z imprezy u teściów pojechała do moich rodziców spać, a ja się delektuje ciszą :ico_sorki: , aż łyso bez tej gaduły :-) .
Mąż korzysta z pogody i na skuter poszedł, w ogóle to zapisał sie na prawo jazdy, teraz, bo podobno w przyszłym roku mają sie przepisy zmienić
i co kupiliście teściowej
miskę szklaną przeźroczystą, sheridansa i kwiatka, podobało się :ico_oczko:
Maksio chodzi spać koło 20stej, to taka jego godzina
To tak jak u nas :ico_oczko:
planujesz jeszcze jedną dzidzię, że ubranka odkładasz?
niee :ico_nienie: , ale moja siostra będzie mieć druga córeczkę w styczniu więc dla niej odkładam
bez pobudek
To by było zbyt piękne hehe...
Ale od 2 dni pierwsza pobudka ok.3 , mam nadzieję, ze będzie tak coraz częściej :ico_sorki:
wieczorem nigdy nie gotowałam
A my praktycznie odkąd jesteśmy małżeństwem tak gotujemy, po pierwsze dlatego, ze mąż sobie zabiera obiad do pracy, a po drugie jak przychodziłam z pracy to chęci na gotowanie brak, a tak to tylko do mikrofali i gotowe :-)
Mateusz co raz częściej robi takie wygibasy jakby chciał mostek zrobić
Na przewijaku to już prawie nie sposób go utrzymać-obraca się to w lewo to w prawo i na brzuch tez próbuje. Przewijanie nie jest już tak łatwe jak kiedyś
U nas podobnie, z tym, ze w mniejszym stopniu, na brzuch jeszcze nie umie się obrócić :-)

A, Liwię dopadł katar, ciężko jej cokolwiek zrobić, nawet wytrzeć nos tak sie rzuca :ico_olaboga: Pola kaszle, pewnie coś z pkola przyniosła :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 wrz 2011, 15:33

Witam,
ale tu pusto :ico_szoking:
U nas piękna pogoda, byliśmy już na spacerku i może później pójdziemy raz jeszcze.
Ja właśnie zamówiłam śpiworek do wózka i kombinezon (zobaczymy czy udało się trafić z rozmiarem :ico_oczko:)
Pola wczoraj z imprezy u teściów pojechała do moich rodziców spać, a ja się delektuje ciszą :ico_sorki: , aż łyso bez tej gaduły :-) .
hi, hi, hi
...w ogóle to zapisał sie na prawo jazdy, teraz, bo podobno w przyszłym roku mają sie przepisy zmienić
Ale prawko na motor, tak? Bo samochodowe ma, a na skuter to tylko karta rowerowa potrzebna.
sheridansa
Lubię :-)
Nowa zdrówka dla dziewczynek, Liwia pewnie lada dzień zacznie przekręcać się na brzuszek.
Mi czasami zdarza się gotować wieczorem, najczęściej jak wiem, że na drugi dzień późno wrócimy albo nie będę miała siły by coś pichcić.
ja Krzysia też na siłę nie przetrzymuję, tylko w dzień stopniowo zmieniałam mu pory drzemek, żeby wieczorem się dobrze ułożyło :-D
U nas to nie możliwe. Mateuszek jak chce spać to najpierw ziewa, potem zaczyna trzeć bardzo mocno oczka i jak go nie położę do łóżeczka to albo zaczyna kwęczeć albo (jak jest mocno zmęczony) zasypia tam gdzie leży/siedzi.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 wrz 2011, 15:36

witam
u nas cieplutko,wczoraj też ładnie było
Milena właśnie drugą drzemkę od 15 ma :ico_oczko:
na weselu wczoraj super,choć Hania więcej z A tańczyła niż ja :ico_noniewiem: jak go dopadła to koniec,z nikim nie chciała tańczyć,tzn chciała z Wojtkiem i Zosią ale oni jakoś sami a Hania tylko za nimi biegała,normalnie szkoda mi jej było :ico_sorki: był też kącik na sali dla dzieci do zabawy to tam sobie rysowali albo bawili się :-)
a coś o dziecku pisałaś, ma dziecko?
tak z pawłem,zanim wyjechała do niemiec to się z nim przespała,taka chwila słabości a potem się okazało,że w ciąży jest i tylko kindze powiedziała,teraz próbuje pawłowi i córce powiedzieć
w ogóle to zapisał sie na prawo jazdy, teraz, bo podobno w przyszłym roku mają sie przepisy zmienić
tak ma być niestety :ico_sorki:

NOWA zdrówka dla córeczek :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości