Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 10:29

takie herbatki na pewno nie zaszkodzą jak długo się ich stosować nie będzie,raz na jakiś czas użyć to będzie ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 wrz 2011, 13:37

czesc dziewczyny :ico_papa: chyba i ja się do was dołączę. :ico_wstydzioch:
po ciąży stosowałam Ducana i ładnie zeszłam do 72kg, czyli takiej wagi jaką miałam dowiadując się o ciąży. Moja wymarzona waga? 65kg... Teraz mam 75kg :ico_wstydzioch: czyli caaaałą dychę do zrzucenia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
jakie dietki stosujecie? fatycznie MŻ? (niestety u mnie z cwiczen tylko jakieś brzuchy wchodzą, bo nie mam pieniędzy i nawet czasu na aerobik czy silownię :ico_placzek:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

09 wrz 2011, 14:01

takie herbatki na pewno nie zaszkodzą
nie zaszkodzą ja ja piłam codziennie przez ok 2 tyg na noc a rano do kibelka i byłam lekka jak piórko :ico_oczko:

tibby, witaj :ico_haha_02: ja stosuje cały czas diete MŻ noi biore tabletki na cukier no i waga mi zleciała w ciągu 3 miesięcy 11kg bo waże 57,ale chce spaść najlepiej do 50 a waga teraz ani drgnie :ico_olaboga: no może 100gram mniej :-D dodam,że ja nic nie ćwiczyłam bo to w szpitalu 3 tyg leżałam,wróciłam to byłam nie do zycia,a waga spadała...ale ja mam zaburzenia hormonu dlatego tak było ciężko,bo wcześniej jeździłam na rowerze,biegałam delikatnie,fitness w domku jakieś suplementy diety i nic :ico_sorki:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

09 wrz 2011, 15:00

tibby, najlepsza dieta to MŻ, ale mądre MŻ :ico_oczko: 10 kg to nie dużo, na pewno ci się uda. Ogranicz te niezdrowe kalorie typu ciasta, ciasteczka, białe pieczywo, cukierki, gazowane słodzone napoje, tłuste mięsa, sosy (!!) itd. Pij dużo wody, ew herbatek owocowych czy zielonych (żadnych ziółek, bo tym to sobie tylko krzywdę można zrobić :ico_nienie: ). Jedz regularnie i żadnych obfitych kolacji. Kolacja najpóźniej 3-4 godz przed pójściem spać. No i ruszaj się! Jak nie masz kasy to można przecież codziennie wybrac się na spacer z dzieckiem albo jeździć wszędzie rowerem (póki pogoda wzglednie dobra) albo można też czasem tanio kupić używany orbitrek i śmigać w domu. Ważne też żeby to było regularnie.
Powodzenia!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2011, 18:34

tibby, kochana na samej diecie MŻ te 10 kg zrzucisz spokojnie w 3 miesiące :ico_oczko: ja tak kiedyś po Hani odchudzałam się od stycznia do końca marca i zrzuciłam 11kg więc się da i w ogóle nie ćwiczyłam bo mi się nie chce,ja jestem leń do ćwiczeń okropny :ico_wstydzioch:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

09 wrz 2011, 20:01

jakie dietki stosujecie? fatycznie MŻ? (niestety u mnie z cwiczen tylko jakieś brzuchy wchodzą, bo nie mam pieniędzy i nawet czasu na aerobik czy silownię :ico_placzek:
tak jak pisały dziewczyny można stosować dietę ale mądrze... żadnych udziwnień.
Zrób sobie rachunek sumienia :-D zapisz na kartce to co jesz w ciągu dnia... i sama zobaczysz co tak naprawdę jest potrzebne a co nie.
Ja jestem zdania że trzeba jeść wszystko tylko z umiarem, jeżeli np całkowicie odstawisz słodycze a do tej pory jadłaś je kilogramami to organizm się zbuntuje...
Tak samo jest gdy np jest się głodnym i nie jesz bo przecież jesteś na diecie... i efekt odwrotny. Bo w końcu gdy coś zjesz to organizm to wszystko sobie odłoży, zrobi zapas na później. Nie można dopuścić do tego aby nas głodek gonił, dla tego ważne jest aby jeść często ale w małych ilościach.

Co do aerobiku i siłowni, to rozumiem cię, ale jeżeli będziesz zmotywowana i wytrwała to możesz ćwiczyć w domu. Wiem że to trudne ale, kto powiedział że ma być łatwo :ico_oczko: Znajdź sobie na necie przykładowe ćwiczenia aerobowe, które możesz wykonywać w domu.
Mieszkasz w bloku? Jeżeli tak to zapraszam na schody :-D kilka razy góra dół.
Możesz również zbić sobie podest i wchodzić na niego i schodzić, coś w stylu tego co używają na steepie.
Zachęcam równiez do robienia wykroków. ładnie kształtuje się tyłek i uda. Początkowo bez obciążenia a póżniej możesz używać butelki z wodą mineralną.

:-)

Allia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 25 paź 2010, 16:43

09 wrz 2011, 20:08

Takie mnie pytanie naszło. Ile to właściwie to MŻ? Liczycie kalorie czy coś w tym stylu?

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

09 wrz 2011, 20:12

Ja jeśli jestem na diecie to licze. Generalnie mam tabelę kaloryczną w głowie więc i tak automatycznie wszystko przeliczam, nawet już będąc w sklepie nie muszę się zastanawiać, bo wiem który produkt mam wziąć i ile ma to kcal.
Ale dla tych, którym nie chce się aż tak liczyć to można po prostu jak pisałam ograniczyć te najbardziej niezdrowe kalorie, dodać do diety więcej owoców i warzyw i tyle.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 wrz 2011, 23:57

Witam
Chyba do was dołacze bo mój misiaczke skonczy niedługo 6 miechów a ja mam przynajmniej 8 kg do zrzucenia ,obecnie waze 73kg a przed ciążą 65kg i było ok ale jak tu sie do tej dietki zabrać bo ciężko bardzo

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

11 wrz 2011, 12:42

no i tu też się pożegnam, bo tu bywałam bardzo często. Odchodzę z forum.

Trzymajcie się ciepło i powodzenia w gubieniu kilogramów :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości