Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

12 wrz 2011, 14:21

Cisza tu jak makiem zasiał, nie wiem co sie z wami dziewczyny dzieje. ja obiad zrobilam i czekam na M. musimy do mojej mamy podjechać.

Słonko juz wyszło po tym dziwnym wietrze i pranko sobie schnie na polku. Powyrywałam juz krzaki pomidorówz balkonu i wywioze dziś doniczki do mamy, co by mi balkonu nie gracily.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

12 wrz 2011, 14:56

Super elibell, że masz już przy sobie dzidzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :-) .
Na razie same chłopaki, ciekawe kiedy jakaś dziewczynka się pojawi.

Parę dni temu u nas w mieście babka urodziła w taksówce i od tego czasu zaczynam się bać, że bóle się zaczną gdy sama będę w domu.
Ja od 7:30 do 18:30 sama w domku jestem bo mój w pracy jest wtedy :ico_sorki:.
Nawet nie mam pojęcia jak bym sama miała się zabrać do tego szpitala.
Torby mam takie ciężkie, że szok.
Małego torba to jeszcze, ale mojej to nawet z ziemi nie mogę podnieść :-D.
Niestety w tym szpitalu co będę rodzić trzeba mieć wszystko swoje, nawet sztućce i naczynia :ico_olaboga:.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 16:49 przez jula81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 wrz 2011, 15:18

hej brzuchatki

byłam z Majką dziś w urzędzie skarbowym , ludzi masa :ico_olaboga: wszyscy za kwitkami do rodzinnego :/ idziemy w środę z samego rana, moze bedzie mniej stania jak bedziemy miały wszytsko wypisane :ico_noniewiem: a no i musze mieć podpis Przemka, bo sama go nie wyczaruje :ico_nienie:

teraz Majcia śpi, ja sie drzemnełam chwilunie w tym czasie zupa kalafiorowo-koperkowa sie ugotowała, wstałam to tylko doprawiłam, wsypałam koperek i zrobiłam lane kluseczki, jeju jaki mnie smak naszedł

myslałam dziś ze urodze w drodze :ico_haha_01: jak cisłam ten wózek z Majką i zakupami pod góre to az mi sie nogi trzęsły z wysiłku :ico_olaboga: Majka prawie wyzdrowiała w ciągu tych kilku godzin, jak rano jej z noska leciało to od czasu spaceru- odpukać w puste :ico_puknij: spokój z katarem :ico_sorki:

marcz i sandrusia jak wy sie rozpakujecie to ja dopiero zaczne pupką trząsć :ico_haha_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

12 wrz 2011, 15:41

izuś_85 dzięki za linka:)
Mój P na siatkówkę wieczorkiem idzie to akurat będę miała co robić:)

Wstałam właśnie po drzemce. Miałam coś porobić w domku dzisiaj ale jakoś mnie sen po obiadku zmorzył :ico_wstydzioch:
Może teraz się za coś wezmę:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 wrz 2011, 15:44

ja własnie reszte przelewów porobiłam :ico_noniewiem: teraz zabieram sie za czytanie ksiazki, póki Maja śpi, jak wstanie to zjemy obiadek i Natalia zabierze ją na spacer a ja z mężem pojade obejrzeć porodówkę :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 wrz 2011, 15:46

stawiam :ico_tort: za ostatni ( mam nadzieje) tydzien :ico_oczko:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: Ale pędź już na porodówkę .
pogoda u nas paskudna wieje jak cholera
u mnie to samo w momencie przyszły chmury i wariacki wiatr.
U nas koło południa było to samo. Ciemno się zrobiło , ja szybko chowałam pościel do domu pranie suche ale tylko postraszyło .Choć my na deszcz czekamy bo sucho bardzo .
My w domku od 18 wczorajszego dnia, więc wychodzi ze akcja zajęła nam dobę, bo tak koło 18 dzwoniłam do męża że odchodza mi wody i jechaliśmy do szpitala pierwszy raz sprawdzić co i jak. Ale opiszę przy dłuższej chwili wolnej wszystko
Kurcze jak się czyta wasze relacje to się ma wrażenie że poród to pestka i przyjemność.
Mała wczoraj lekko zazdrosna
Minie jej .Wiesz dla niej to tez szok bo choć pewno jej mówiłaś tłumaczyłaś to dla dla niej to wyglądało tak że zawieźliście ja do kogoś po dobie jak wraca do domu jest inny mały pupilek wasz któremu poświęcacie dużo uwagi. Ale przyzwyczai się na pewno i będzie go pilnować i bronic przed innymi.
Znajoma teraz co rodziła mówiła że synek bardzo się buntował o siostrę , zazdrosny cholernie a teraz jest taki że nie da jej dotykać , jak tylko płacze to smoka jej wkłada a ma 1,5 roczku.
marcz89, ciekawe ktora z nas pierwsza sie rozpakuje :-D ja mysle ze ty bo masz blizej termin a tym ze ci powiedzieli ze nie ma oznak porodu sie nie martw , czasem jest tak ze dziewczyny maja rozwarcie od 30tyg wszystko gotowe a tu dzidzia po terminie wychodzi i to jeszcze wywolywana , a czasem porod atakuje z nienacka :-D hi hi wiec moze sie zaczac w kazdej chwili u Ciebie i tego Ci zycze :ico_sorki:
Oj tak często słyszałam o takich ciążach że np kobieta miała od 4 miesiąca skurcze , szyjka sie skracała miała rozwarcie i musiała leżeć do końca ciąży i być na lekach a potem urodziła po terminie tak że to co lekarz mówił nie musi wcale oznaczać że się dziś nic nie zacznie.

[ Dodano: 12-09-2011, 16:01 ]
A do mnie dziś przyszło wszystko co zamówiłam.Czyli miałam 3 kurierów heh tato się śmiał ze mnie.
I tak mam kocyki jeden mniejszy a drugi duży i jest boski taki grubszy i no super.Co prawda zapłaciłam 42 zł dla mnie to dużo ale chciałam jeden taki większy mieć.
Obrazek

Butelki z TT ten zestaw co dziewczyny o nim pisały fajny się wydaje. Znajoma mnie nastraszyła że kupiła taki zestaw w Anglii i ze kicha bo po bokach maja oznaczenie o pojemności ale bezbarwne i ciężko się dopatrzeć tego .Ale te maja czarne i jest super. Aha ale powiedzcie mi czy te butelki i smoczki mam wygotowywać , wyparzyć czy wystarczy umyć w ciepłej wodzie ?

Mam tez rożek dla męża szczególnie no i masę masę rzeczy .Jestem obładowana po uszy i muszę teraz to poprać poukładać .Ale uśmiech nadal mi nie chodzi z buzi.Chyba dziś się położę w jej łóżeczku heheh
A Olusia moja właśnie zasnęła obok z kocykiem ktory kupiałam.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

12 wrz 2011, 16:15

witam,

ja cos weny brak do pisania mam :ico_noniewiem: podczytuje Was ale nie piszę :ico_noniewiem:

elibell gratulację Kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 wrz 2011, 16:20

Butelki z TT ten zestaw co dziewczyny o nim pisały fajny się wydaje. Znajoma mnie nastraszyła że kupiła taki zestaw w Anglii i ze kicha bo po bokach maja oznaczenie o pojemności ale bezbarwne i ciężko się dopatrzeć tego .Ale te maja czarne i jest super. Aha ale powiedzcie mi czy te butelki i smoczki mam wygotowywać , wyparzyć czy wystarczy umyć w ciepłej wodzie ?
umyj płynem do naczyń i potem wyparz wrzątkiem :ico_oczko:
tak samo wszytskie smoczki, buteleczki, osłonki na piersi jeśli masz itp :ico_oczko: łyżeczkę do podawania kropelek też
choc ja kupuje wita d i k w kapsułkach bo łatwiej sie je aplikuje ale już espumisan to łyżeczka plastikową :-D

[ Dodano: 12-09-2011, 16:20 ]
kwiatunio, ty tez już u finiszu :ico_sorki: kiedy wizyta u gin?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

12 wrz 2011, 16:25

ty tez już u finiszu :ico_sorki: kiedy wizyta u gin?
oj już odliczam dni :ico_sorki: miałam wizytę w czwartek i dostałam skierowanie na ostatnie badanie krwi i moczu i w poniedziałek pójdę z nimi a teraz w czwartek jadę na ostatnią wizytę na polna czyli do poradni diabetologicznej

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 wrz 2011, 16:26

Dziewczyny to wy chyba pisałyście o tej parafinie prawda ?
Że daje się ją do kąpieli maluszka by nie trzeba było skory smarować oliwka.
Ile tego się daje napiszcie mi proszę ? I czy to można stosować do codziennych kąpieli ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość