szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 wrz 2011, 19:11

A to ja w hmm który to był tydz ?Chyba 33 tydz ciąży .
To są z wesela fotki oraz po weselu jak zwiedzaliśmy okolice.
Z boku taki brzuszek mam .To było bo bardzo obfitym weekendzie .

Dobra idę ten balon zrobić bo to jest choroba ten komp.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2011, 10:46 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

12 wrz 2011, 19:22

szkieletorek, ja Cie normalnie udusze za takie zdjęcia, po obfitym obiedzie, ja nie dość że jak mobidik wygladam, to pierwsze jak ide idzie mój mega brzuch a potem po pewnym czasie pojawiam sie ja dopiero..

Z Ciebie to ładnie sksowana mamuśka....... jak moge tak powiedzieć, świetnie wygladasz, szczupla, promienna po twarzy, aż zazdrość bierze :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

12 wrz 2011, 19:54

szkieletorek, ale masz sliczny brzuszek zgrabny i malutki strasznie fajny :ico_brawa_01: ja mam wielgachny bebenek chodz tez zgrabny hi hi :ico_oczko:
ja dostalam dosc bolesnych skurczy wykapalam sie szybko glowe umylam i siedze mam nadal skurcze ale sa nieregularne i jeden bolesny drugi mniej , wiec to jeszcze nie to , L wykapal mi malego i pojechal na towar dzis strasznie pozno przyjechali :ico_zly:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 wrz 2011, 19:54

jak ide idzie mój mega brzuch a potem po pewnym czasie pojawiam sie ja dopiero..
U mnie też tak jest. Tylko moze foto nie oddaje.
Ale dziękuje za miłe słowa.

Aaa balkon chyba jutro będę myc ehehe wyszłam na niego z zamiarem mycia tylko okazało sie ze ciemno jak w d... i nie będę myc po omacku .Ale ze mnie len .
Ide zaraz zrobić sobie tosty jak pranie sie wypierze.

[ Dodano: 12-09-2011, 19:59 ]
ja mam wielgachny bebenek chodz tez zgrabny
No pamiętam twoje foto nie mów bo zaje.... fajny masz brzusio.
ja dostalam dosc bolesnych skurczy wykapalam sie szybko glowe umylam i siedze mam nadal skurcze ale sa nieregularne i jeden bolesny drugi mniej , wiec to jeszcze nie to , L wykapal mi malego i pojechal na towar dzis strasznie pozno przyjechali :ico_zly:
Więc może za jakiś czas zaczną być regularne.
A nie boisz się tak sama zostawać kiedy coś się dzieje ? Daleko mąż jeździ?

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

12 wrz 2011, 20:00

jak mobidik wygladam, to pierwsze jak ide idzie mój mega brzuch a potem po pewnym czasie pojawiam sie ja dopiero..
ale się uśmiałam:D:D dobre, dobre :-D

Ale trzeba przyznać szkieletorek, że super wyglądasz:) Brzusio malutki, zgrabniutki :) Ekstra:)

Ja znowu jakaś wyczerpana dzisiaj. Niby po południu przysnęłam na jakieś 40min a tu 20 i ja już senna. Nie mówiąc, że jedyne co dziś zrobiłam to wstawiłam pranie :ico_wstydzioch:
Miałam ogarnąć mieszkanie, ale nie mam sił gdzieś, ani ochoty się zebrać w sobie...
Już tak bym urodzić chciała.
Do tego jeszcze wszyscy mi ciśnienie podnoszą. Codziennie po milion telefonów jak nie mama to siostra to teściowa to koleżanki i wszyscy tylko "rodzisz już??"
No tak mnie to już wkurza, że dziś na siostrę to nawrzeszczałam. No kurczę jak zacznę rodzić to dam znać!! :ico_zly: :ico_zly: Nie dość że człowiek sam się denerwuje bo już się doczekać nie może, to jeszcze inny codziennie wkurzają :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 12-09-2011, 20:02 ]
SANDRUSIA)), halooo spokojnie jakie skurcze?? :-D
Pierwsza jestem :-D Nie ma tak :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

12 wrz 2011, 20:10

szkieletorek, nie nie daleko 5 min od domu do naszego sklepu rozladowac transport :ico_oczko: zawsze z poniedzialki mamy w razie czego zadzwonie zostawi wszystko i przyjedzie ale narazie cisza :ico_placzek:
marcz89, no i mi przeszlo przez Ciebie ty cholero jedna moje dziecko sie wystraszylo hi hi hi :ico_oczko: zartuje oczywiscie kochana jak ja pojade obiecuje pociagnac Cie za soba :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 wrz 2011, 20:12

czytam was na bieżąco ale szybko zapominam co i jak,

SANDRUSIA to powodzenia i oby się rozkręciło

marcz może szybko pójdzie jak u mnie, nic nie zapowiadało chyba że poranny brak nastroju, a wody posżły nagle i w ciagu doby byłam już w domku:)

Powodzonka dziewczyny./ ja bawarke piję na zmianę z koprem włoskim;)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 wrz 2011, 20:13

Ja znowu jakaś wyczerpana dzisiaj.

Do tego jeszcze wszyscy mi ciśnienie podnoszą. Codziennie po milion telefonów
Kochana ty juz końcówka wiec masz prawo byc zmęczona i nie miec sily na nic.

Oj domyslam sie ze to wkurza.Pamietam jak o slub i wesele kazdy sie dopytywal, myslalam ze mnie szlak trafi jasny

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

12 wrz 2011, 20:33

Pamietam jak o slub i wesele kazdy sie dopytywal, myslalam ze mnie szlak trafi jasny
\ten temat pewnie wróci zaraz po tym jak się mała urodzi. Bo tak to też były ciągle pytania. Teraz akurat na topie jest poród. Ale zaraz po pewnie znowu się zacznie o tym....
sandrusia a spróbuj pojechać urodzić a mnie nie pociągnąć za sobą;] :ico_nienie:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

12 wrz 2011, 20:43

kurcze u mnie znowu ten sluz z krwia dzis juz znacznie wiecej niz oststnio :ico_noniewiem: ide polozyc malego i zadzwonie chyba do szpitala

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość