marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

12 wrz 2011, 23:43

No dawaj dawaj :) Bo ja tu ciekawa jestem:)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 wrz 2011, 00:39

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 01#5574101

nie zanudzćie sie:)

[ Dodano: 13-09-2011, 00:43 ]
izuś_85 napisał/a:
do wtorku po wszystkim bedzie coś tak czuje


oby spełniło się to co piszesz a wycałuje cię wirtualnie hihih

obiecałam
izuś
więc dotrzymuję :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 wrz 2011, 01:09

hej kochane jestem w domku mam skurcze co 5 min ale sa za slabe i za ktorkie wiec kazali mi jechac do domu i czekac na silniejsze skurcze wtedy mam wrocic narazie wzielam 2 tabletki paracetamolu postaram sie polozyc jak cos to bede was informowala buziaki

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 wrz 2011, 01:20

SANDRUSIA)), to jutro ty tulisz maluszka hihihi ale fajnie. trzymam kciuki,

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 wrz 2011, 07:43

Witam moje drogie z rana

SANDRUSIA)), co to za ociaganie się prosze na porodówke i brac ze soba Marcz :-D mam nadziję że będziecie tuliły swoje Kruszynki jak najwczesniej.

U nas słonko prazy pranie sie suszy.

Noc mam nie przespana bo mialam caly czas silne mdłości i całą noc :587: tragedia jakas poczułam się jak na poczatku ciązy aż potem brzuch mnie bolał.
Teraz na śniadanie buła sucha i herbata żeby zołądek osowoić :-)

Za pamiecia stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za kolejny tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i donoszenie ciąży :-)

Znów nie mam nic do roboty tylko troszke prasowania i nie wiem co ze soba zrobić :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 wrz 2011, 08:40

hej :ico_ciezarowka: i mamusie :-D

widze kolejne dzieciatko chce już do nas zawitać :ico_brawa_01: chłopcy coś bardziej do nas spieszą, :-D
ani jedenj dziewczynki jeszcze nie mamy :ico_haha_01: marcz trzymam kciuki aby Twoja królewna pierwsza nas zaszczyciła swoją obecnoscia po tej stronie brzuszka :ico_brawa_01:

izabela gratuluję donoszenia maleństwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my wczoraj byliśmy obejrzeć porodówkę w Świetochłowicach :ico_oczko: jestem bardzo zadowolona, podoba mi sie podejscie położnych, sale i sprzęt
na miejscu zrobią małemu badania nerek i mają w pogotowiu immunoglobulinę dla nas :ico_brawa_01: z czego ogromnie się cieszę :ico_brawa_01: bo bede mogła od razu cyca dać :ico_sorki:
no i piętro nizej jest oddział patologii noworodka, i oddział ratowania życia najmniejszych dzieci, na miejscu zrobią nam też usg bioderek i przesiewowe badanie słuchu :ico_oczko:
wiec jestem nastawiona ze tam jednak rodzic bedę :ico_oczko:

[ Dodano: 13-09-2011, 08:44 ]
ja dziś idę chyba na ostatnie zakupy :ico_oczko:
dla siebie musze kupić podpaski i te podkłady, bo jeszcze nie kupiłam
stanik, wkłądki do stanika, skarpetki bo po porodzie strasznie stopy marzną, i klapki pod prysznic jakies zwykłe
a dla maluszka mam już wszystko, tylko chusteczki sa potrzebne i ze dwie pieluchy tetrowe i ręczniki papierowe :-D

jeszcze czeka nas wizyta w aptece-kolejna, bo jeszcze pare rzeczy mi brakuje vita d i k, i emolium

[ Dodano: 13-09-2011, 08:46 ]
elibell, jestem zaszczycona ze tak przewidziałam :-D ale na serio miałam przeczucie, dzieki za buziaczki, chwal sie maluszkiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 wrz 2011, 08:59

gratuluję donoszenia maleństwa
DZIEKI SERDECZNE.
my wczoraj byliśmy obejrzeć porodówkę w Świetochłowicach jestem bardzo zadowolona, podoba mi sie podejscie położnych, sale i sprzęt
na miejscu zrobią małemu badania nerek i mają w pogotowiu immunoglobulinę dla nas z czego ogromnie się cieszę bo bede mogła od razu cyca dać
no i piętro nizej jest oddział patologii noworodka, i oddział ratowania życia najmniejszych dzieci, na miejscu zrobią nam też usg bioderek i przesiewowe badanie słuchu
wiec jestem nastawiona ze tam jednak rodzic bedę
to super, u mnie patologia noworodka, oddział intensywnej terapii i porodówka na jednym pietrze jest, poniżej tylko ginekologia. Też robia wszystkie badania na miejscu, jest doradca laktacyjny, polożne, pediatrzy, specjalista od bioderek itd. więc tez wszystko na miejscu załatwię. Witaminy dostaniemy rozpisane ze szpitala dopiero wtedy kupimy po porodzie. A zwiedzanie za tydzień w piątek mnie czeka.

Teraz ide do carrefour-a po jarzyny i zupe ugotuję na obiadek tylko :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 wrz 2011, 09:27

hej melduje sie z ranca ja sie wykoncze :ico_olaboga: w nocy jeszcze sie pomeczylam troche i udalo mi sie zasnac czulam slabe skurcze ale to nic , przedchwila wstalam i cos ze mnie polecialo ale nie wiem co to czy wody czy co , bylo to jak woda ze sluzem , bardzo malo , przebralam sie zalozylam popaske i zobaczymy , ogolnie mnie to wykancza ta niepewnosc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 wrz 2011, 09:32

SANDRUSIA)), masakra jakie masz przejścia, nie wiadomo na czym stoisz, czyl rodzisz czy nie. taka niepewnośc chyba najgorsza jest. Mam nadzije że sie rozkręci.

Mnie tak pachwiny dzis naparzaja że myslalam że urodze wychodzac na to 3 pietro. :ico_zly:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 wrz 2011, 09:36

witam :ico_ciezarowka:

ja na chwilkę bo nawet nie mam weny do pisania :ico_olaboga:

SANDRUSIA)), trzymam kciuki żeby już jak najszybciej dzidzia wyszła :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość