Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 wrz 2011, 19:06

Hej kochane :-D

Wpadłam chociaż na chwilkę się zameldować puki niunio grzecznie leży obok :ico_oczko:
No już na cycusiu :-D
U nas wszystko dobrze, Leoś rośnie dziś miał ważenie 3860g :-D
No i to by było a tyle bo kupsko w pieluszce :ico_oczko:
Wpadnę później a przynajmniej się postaram :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 wrz 2011, 19:23

Kinga_łódź, gratuluję ze wszystko ok i dzidzia ladnie cyca pije :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Inia na reszcie wróciłac i co zostawiłas mnie sama z wizytami :ico_olaboga: nie ladnie.

Marcz dalej robisz przysiady?? i jak??

A mnie dzis cały dzień te skurcze co prawda nie mocne męczą, dobrze ze jutro wizyta już.

Cały czas boli jak na okres tyle ze bez przerwy mnie tak boli. Dziwne :ico_olaboga:

Inia strasznie sie ciesze że juz w domku i ze dziecko pieknie pije mleczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 wrz 2011, 19:41

Leoś śpi to wpadłam jeszcze na chwileczkę :ico_sorki:
Mam nadzieję, że nie pogniewacie się, że nie poodpisuję zwyczajnie nie wiem co u której :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Na razie jestem w szoku, że to mnie dopadł zaszczyt urodzenia najcięższego dzieciaczka
(jak narazie),
w życiu bym się nie spodziewała :-D :-D :-D
Dziś zaliczyliśmy pierwszy spacerek :ico_brawa_01: Super było wyjść w końcu :ico_sorki:
Robimy już musztardowe kupska :ico_oczko:
Ahh no i jeszcze moje maleństwo miało dziś krew pobieraną z piętki, dzielny chwilkę
popłakał, ale przy cycusiu zapomniał szybko :ico_sorki: :ico_oczko:
Eliza zakochana w braciszku na maxa :ico_sorki: ciągle całuje, głaszcze, śpiewa mu :ico_oczko:
Jak mały zapłacze, albo coś mu sie przyśni to pierwsza przy łóżeczku stoi :ico_oczko:
Jutro idzie na godzinkę do przedszkola a w czwartek już na trzy, oj chyba będę płakać
bo takie duże dziecko już mam :ico_oczko:
Przepraszam, że ja tak tylko co u nas :ico_sorki:

Izabela mnie taki ciągły ból brzucha męczył ze 2tyg przed porodem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 wrz 2011, 19:58

mnie taki ciągły ból brzucha męczył ze 2tyg przed porodem
a to mnie ucieszylaś.

Ja własnie po kąpieli trawniczek wygolony na zero, nózki wygolone wszystko do wizyty gotowe.
Eliza zakochana w braciszku na maxa ciągle całuje, głaszcze, śpiewa mu
Jak mały zapłacze, albo coś mu sie przyśni to pierwsza przy łóżeczku stoi
jak slodziutko, dlatego ja chcę miec wiecej dzieci.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

13 wrz 2011, 19:59

Brałam ciepły prysznic bo gdzieś kiedyś wyczytałam że wtedy skurcze przepowiadające przechodzą a porodowe tylko są lżejsze i nie przeszło mi... dalej są... Oby to było to :-D
Teraz czekam na rozwinięcie akcji:) Będę systematycznie dawać znać:D

[ Dodano: 13-09-2011, 20:02 ]
Straszny mam ucisk na odbyt po tych przysiadach aż siedzieć mi ciężko...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 wrz 2011, 20:03

marcz89, trzymak kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 wrz 2011, 21:02

Cześć Kochane!

Inia witaj na starych śmieciach :-D

No i gratki za karmienie dla wszystkich mamuś :ico_brawa_01:
U mnie na szczęście już wszystko ok i karmienie jest przyjemne :ico_sorki:

A powiem Wam, jak to u nas z pępuszkiem.
Otóż, nie robi się nic i to się nazywa pielęgnacja na sucho :ico_szoking:
Przy Zuzi był zwykły spirytus, a teraz pielęgniary mówią,że nie zaleca się, bo ktoś odkrył,że ten spirol przenika coś tam, coś tam... No i faktycznie nic nie robiliśmy, można było takim patyczkiem do uszu przetrzeć jak coś wychodziło. Odpadł 8 dnia. Zuzi, po spirolku, też 8 dnia.

Ja to dostałam taka kartkę z opisem witamin i pielegnacji pępka. I piszą tam tak- w przypadkach złych warunków higienicznych w domu zaleca się stosowanie antyseptyku Oktenisept :ico_haha_01:

Wit. K daje się od 8 dnia życia, bo w pierwszej dobie dzieć dostaje dawkę. Daje się do 3 m-ca życia.
O wit. D pisze,że przez cały okres karmienia piersią.

szkieletorek na oddziale zawsze ktoś jest, więc to chyba nie ma znaczenia kiedy podjedziesz.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

13 wrz 2011, 21:08

Skurcze są dalej. Silne ale wydają mi się nieregularne... Bo raz są tak z 3 razy co 5 minut a później np po 3 albo 7... i nie wiem co mam robić...

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 wrz 2011, 21:38

Hej kochane :-D
U nas wszystko dobrze, Leoś rośnie dziś miał ważenie 3860g :-D
No to brawa dla niego i dla mamy że tak ładnie dokarmia smerfa.
Aaa i śliczne zdjęcia w podpisie.
Brałam ciepły prysznic bo gdzieś kiedyś wyczytałam że wtedy skurcze przepowiadające przechodzą a porodowe tylko są lżejsze i nie przeszło mi... dalej są... Oby to było to :-D
Teraz czekam na rozwinięcie akcji:)
No też słyszałam o tym prysznicu w ciepłej ale nie gorącej wodzie .No to oby to to było.
A powiem Wam, jak to u nas z pępuszkiem.
Otóż, nie robi się nic i to się nazywa pielęgnacja na sucho :ico_szoking:
A wiesz że mam znajomą w Holandii i tam właśnie tak samo robią.Tam jak ona powiedziała o spirytusie to byli bardzo zdziwieni i zakazali.Ona więc niczym nie przemywała i odpadł nie pamiętam ale krócej niż tydz. I mówili że można go moczyć przy kąpieli i tak tez robiła.
A jak u nas z moczeniem mówią??
szkieletorek na oddziale zawsze ktoś jest, więc to chyba nie ma znaczenia kiedy podjedziesz.
I myślisz że jak podjadę tam i będę się dopytywać o listę potrzebnych rzeczy i bym chciała zobaczyć co i jak to będzie bez problemu czy będą na mnie patrzeć jak na głupią??
Skurcze są dalej. Silne ale wydają mi się nieregularne... Bo raz są tak z 3 razy co 5 minut a później np po 3 albo 7... i nie wiem co mam robić...
Kurcze ja się nie znam a masz numer do jakiejś położnej lub lekarza by to telefonicznie skonsultować??

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 wrz 2011, 01:11

marcz89, trzymam kciuki za Ciebie oby szbyko poszlo
ja sie melduje wszytko mi przeszlo znow :ico_placzek: juz sie nawet nie nakrecam :ico_puknij:
uciekam spac kochane bo padam :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość