emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 wrz 2011, 14:28

Nie pomogę bo nie wiem. A może Marcel płacze bo widzi jak inne dzieci płaczą przy rodzicach?
hmm, wydaje mi sie ze ten placz to ewidentnie dlatego, ze mama go zostawia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 wrz 2011, 14:46

emilia7895, fajnie,że paczka do ciebie dotarła :ico_brawa_01: co do Marcela,niestety nie ułatwisz mu tego w żaden sposób,po prostu musi się oswoić,że zostaje z innymi dziećmi i opiekunkami,na pewno ciagle był z wami,zresztą tak zazwyczaj jest,że dziecko na długo nikomu nie zostawiamy,a tu nagle nowe miejsce i osoby,do końca miesiąca na pewno się już oswoi i będzie szedł z zadowoleniem do pkola :ico_sorki: u nas też był zawsze płacz,ale im mniej dzieci płakały to i ona spokojniejsza była,to minie :-)

mała mi zasnęła 15 min temu :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 wrz 2011, 15:13

mała mi zasnęła 15 min temu :ico_oczko:
Mi też :ico_sorki: Mati to zaczyna się przestawiać chyba na jedną drzemkę krótką przed południem i jedna dłuższą popołudniu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 wrz 2011, 15:34

Murchinson, może i się już przestawia :-) moja przed południem spała 1,5 godz i teraz już 1 godz spi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 wrz 2011, 18:03

ja też muszę się za rajstopkami dla małej rozejrzeć i dla Hani
okazało się, że polo market robi klientów w konia :ico_nienie: w gazetce są rajstopki bawełniane po 4,99zł a w sklepie nie ma i nie będzie, bo jak mi powiedziała pracownica sklepu oferta dotyczy rajstopek, które ewentualnie w jakimś sklepie zostały :ico_puknij: to mogli napisać, że promocja nie dotyczy wszystkich sklepów.
wiatr co głowy urywa i mało co wózka mi nie przewrócił.
u nas też straszne wiatrzysko, ale mimo wszystko jest ciepło.
Chyba pojadę do Woli
no tak, Ty masz blisko. Jak mój ojciec miał sklep z rajstopami i skarpetami, to często jeździł do Łodzi po towar.
przyszla mi wlasnie przesylka z bobovity
ooo, super :ico_brawa_01:
A do mnie nadal nie, trudno.
do mnie też jeszcze nic nie przyszło.

[ Dodano: 2011-09-14, 18:04 ]
młody się właśnie budzi, rano spał 2h, później 2xpo 1h, od kilku dni śpi znowu rano dłużej

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 wrz 2011, 18:08

Hejka!
Komputer mi się popsuł :ico_sorki: :ico_sorki: Nie wiem o co kaman, w ogóle nie chce się włączyć :ico_sorki: Musimy go oddać na gwarancję, ale najlepsze jest to, że nie wiem gdzie są dokumenty od niego :ico_olaboga: Po drodze jakaś przeprowadzka była i w sumie nie wiem gdzie tego szukać....
Teraz korzystam z komputera służbowego K :-)

Markotka, z tymi mandatami z fotoradarów jest gorzej, nie da rady ich nie zapłacić bo ścigają niestety. A ta skarbówka niepoważna, jak może ludzi bez grosza zostawić??
Super Ci Krzysio śpi :-) U nas dzisiaj jak zwykle 20-5 także i tak super mi się wydaje
:-)
Emilia, mój Maksio w ciągu doby zjada co ok. 3 godziny- wychodzi jakieś 6 razy na dobe w tym jedno nocne o 5 rano. Czasem domaga się częściej, ale zazwyczaj co te 3 godziny pije.

Murchinson, u nas też straszny wiatr jest dzisiaj, ale jest w miarę ciepło. Co do rajstopek to moja kuzynka rozmiar 62 zakłada rocznemu synkowi :-)

Ja też właśnie myślałam, że Maksio przestawił się na krótsze drzemki, bo ostatnio mniej sypiał a tu dzisiaj zasnął o 9, przebudził się o 10 na cyca, wypił i natychmiast zasnąął- pospał do 13 :-) :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 wrz 2011, 18:47

jak może ludzi bez grosza zostawić
a no nie patyczkują się :ico_noniewiem:
U nas dzisiaj jak zwykle 20-5 także i tak super mi się wydaje
pewnie, że super, Krzysiu zwykle właśnie tak śpi, zje o 5 i śpi jeszcze 2-3h

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 wrz 2011, 18:48

okazało się, że polo market robi klientów w konia
Dlatego nie lubię tam robić zakupów i unikam jak mogę. U mnie też nie było.
Mateusz pospał o 15 do 18.30. Teraz pije swoje mleczko i pewnie za godzinę uśnie.
Koroneczka to ładnie pospał w dzień Maksio, musiał nadrobić to czego wcześniej nie dospał :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 wrz 2011, 20:10

pewnie, że super, Krzysiu zwykle właśnie tak śpi, zje o 5 i śpi jeszcze 2-3h
To u nas właśnie jest tak samo :-)
Koroneczka to ładnie pospał w dzień Maksio, musiał nadrobić to czego wcześniej nie dospał
Pewnie tak :-) Za to coś teraz spać nie chce, jego godzina do spania, a on się bawi :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 wrz 2011, 20:24

jego godzina do spania, a on się bawi :-)
U nas też, z wielkim bólem i obrażony że spać musi Mati zasnął 20 min. temu.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości