Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

14 wrz 2011, 18:19

Ja juz po wizycie malutka moja juz nie jest taka malutka waży 3001g do planowanego terminu porodu zostało jeszcze 3 tygodnie ale gin obstawia że maks 2 i sie rozpakuję.
Mam zrobic badania krwi i moczu więc w sobote z rana pojadę.
Skurcze to są przepowiadajace tak powiedzial gin bo wszystko do porodu gotowe w 100%. Szyjka jest wysoko ni skraca się, ujście zamknięte więc nic rychlego porodu nie zapowiada.

To juz była ostatnia wizyta przed porodem, w razie gdybym nie urodziła do 5 października mam przyjśc do innej lekarki gin która będzie na zastępstwie :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 wrz 2011, 18:21

izuś_85, kochana ty sie tak nie spiesz zaczekaj na mnie :ico_sorki: :-D
nie spiesze sie :ico_olaboga: wcale mi nie spieszno az tak :ico_olaboga:
te skurcze nie sa regularne na szczęście :ico_sorki:
ale nie umiem wyleżeć, ledwo co sie ruszyłam i podłoge umyłam, tak długo twardego brzucha nie miałam :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze Przemek szybko wróći do domu to się pójde troszke wykąpać :ico_sorki: moze mi przejdzie :ico_sorki:

[ Dodano: 14-09-2011, 18:25 ]
izabelllla123, to dziwne, sam sobie przeczy, mówi ze wszystko pozamykane ale obstawia ze za dwa tygodnie sie rozpakujesz?
no jakbys już rozwarcie jakieś miała to jest szansa ale tak jak szyjka wysoko to chyba jeszcze pochodzisz z tym brzuszkiem jednak :ico_oczko: tak mi sie wydaje przynajmniej

a dzidzia rzeczywiście duza :ico_oczko: ładnie rośnie :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 wrz 2011, 18:28

A tutaj my na chrzcinach .
Wszędzie w tej samej kreacji bo nie kupuje nic nowego szkoda mi kasy .

[ Dodano: 14-09-2011, 18:32 ]
izus współczuję bolu , trzymaj się

Izabella no dzidzia ci ladnie rosnie .Moja to kruszynka jest .

[ Dodano: 14-09-2011, 18:43 ]
A to pokój mojej Lilusi .Nie jest jakiś cudny ale dla mnie i tak najpiękniejszy . Brakuje jeszcze lampki nocnej na ścianie , żyrandola i paru drobiazgów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2011, 10:14 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 wrz 2011, 18:47

Helol
Jedyne co mnie denerwuje to to że dalej mam nie skończone porządki
a daj spokoj,lepiej mi nic nie mow, moja sypialnia wyglada jak nie wiem co, jakby przeszedl przez nia huragan co najmniej, non stop kloce sie o to z mezem, niestety zrobil biuro w naszej sypialni i wszystko sie wala, jest taki syf, ze szok, mowie mu, ze niedlugo bedziemy mieli juz synka, a tu taki syf, nic go nie obchodzi, niech nie mysli, ze w takim syfie bedzie Alanek spal, nawet nie mam takiej opcji :ico_zly:
izabella, Twoj gin nie robi Ci KTG???? :ico_szoking:
Ja też nie miałam jeszcze ani razu robionego KTG.[/quote]

u nas to jest obowiazkowe od 32 tygodnia, sprawdza sie co wizyte czy nic zlego sie nie dzieje czy nie ma skurczy

SANDRUSIA, jejku wspolczuje Ci kochana, bo ja tez bym juz chciala miec malego pzy sobie, ale zobaczysz, ze moze juz na dniach u Ciebie tez sie ruszy

izus, no to niezle Cie zlapaly te skurcze :ico_olaboga:

Pamietam jak mi tak w nocy sie zrobilo, ze az sama sie wystraszylam, bo byly dosc mocne
Skurcze to są przepowiadajace tak powiedzial gin bo wszystko do porodu gotowe w 100%
hmm, wybacz kochana, ale dla mnie TWoj gin jest troche nie teges, wszystko przygotowane do porodu, a szyjka jest wysoko, wszystko pozamykane :ico_puknij:
Dla mnie to sprzecznosc
waży 3001g
no to fajnie juz wazy

szkieletorek, slicznie wygladasz i jaka Ty szczuplutka jestes, tylko pozazdroscic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 14-09-2011, 18:49 ]
szkieletorek, sliczny pokoik, bardzo mi sie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to dziwne, sam sobie przeczy, mówi ze wszystko pozamykane ale obstawia ze za dwa tygodnie sie rozpakujesz?
no wlasnie dla mnie tez to dziwne, jakis ten gin dla mnie troche nie taki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

14 wrz 2011, 18:55

a dzidzia rzeczywiście duza ładnie rośnie
gin obstawia tak 3500g może więcej, ale wiadomo że Usg nie jest w stanie w 100% zmierzyć wagi.
no jakbys już rozwarcie jakieś miała to jest szansa ale tak jak szyjka wysoko to chyba jeszcze pochodzisz z tym brzuszkiem jednak tak mi sie wydaje przynajmniej
ja przyznam się że nie wiem.
Nie jest jakiś cudny
oczywiście że nie cudny, jest przepiekny, śliczne kolory, wszystko gustownie dobrzne. Cudny to za mało powiedziane.

Swietny ten kosz mojżesza jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati85 napisał/a:
izabella, Twoj gin nie robi Ci KTG????

Ja też nie miałam jeszcze ani razu robionego KTG.
[/quote] nie robi, mam dopiero za tydzieńw piątek w szpitalu :-D
hmm, wybacz kochana, ale dla mnie TWoj gin jest troche nie teges, wszystko przygotowane do porodu, a szyjka jest wysoko, wszystko pozamykane
Dla mnie to sprzecznosc
źle musialam sformulować, chodzi o to że wszystko przygotowane, w sensie odpowiednia ilość tygodni ciąża noszona, dziecko główka w dół ułożone w kanale rodnym itd. A to że szyjka się nie skraca itd...... tzn. że mam jeszcze troszkę czasu do porodu.

Więc za złe sformułowanie przepraszam

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 wrz 2011, 23:39

szkieletorek, sliczne zdjecia i ladny pokoik :ico_brawa_01:
izabelllla123, no dzidzia taka w sam raz :ico_brawa_01: ja sie boje ze moj synus bedzie duzy :ico_olaboga: w 35tyg wazyl 2900g a to sporo :ico_olaboga:
mi tez sie wydaje ze lekarz dziwny bo to ze dzidzia jest glowka w dol o niczym nie swiadczy :ico_nienie: u mnie kazde z moich dzieci bylo glowka w dol od poczatku 6 miesiaca , o gotowosci porodowej wlasnie swiadczy szyjka jesli jest skrocona i otwarta , zreszta czsem jest tak ze wszystko pozamykane a porod nagle sie zaczyna nie ma reguly :ico_oczko: kazda z nas w koncu urodzi nawet ja hahahah chodz watpic zaczynam :-D zmienilam nieco swoje plany i poszlam na kawe do znajomej pieszko z rodzinka tak wiec mialam ponad godzinny spacer skurcze troche mnie lapaly ale nic specjalnego :ico_nienie: teraz zjadlam z mezusiem kolacje poogladalismy troche tv i ide spac bo zmeczona jestem :ico_spanko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

15 wrz 2011, 07:29

Witam z rana.

Ja własnie wracam z komisariatu policji bo ktos z mojego auta ukradł w nocy tablice rejestracyjne i listwy chromowane. Teraz czekam do 8 ide zgłosic to w spółdzielni i jadę do mamy. Ale mam nerwa z rana.

Noc prawie całą przesiedziałam bo tak mnie skurczybyki naparzały znów.

Wczoraj wieczorem jeszcze załatwilismy sprawe chrzestnych dla naszej Oliwki, wiec juz przynajmniej to mamy z głowy :-)

U nas slonecznie ale zimno jak nie wiem.

A i zapomniałam sobie że jeszcze dzis do zusu musze jechac poskladać papiery

[ Dodano: 15-09-2011, 07:40 ]
Nic zmykam, herbatke dopiłam i podzilę się z wami upieczona wczoraj karpatką

Szczególnie dla Ciebie Kwiatunio :-)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 wrz 2011, 08:54

hej dziewczęta z brzuszkami i z dzidziusiami :-D

moje skurczybyki wczoraj przeszły po relaksujacej kąpieli o zapachu miodu i mleka :ico_oczko: ależ sie wyleżałam, od razu ulga :ico_sorki: woda oczywiscie ciepła a już tak tęsknię za gorętszymi :ico_haha_01: no ale niebawem znów bede mogła, leżałam tak długo ze Majka juz sie doczekać nie mogła kiedy wyjde i wcisneła mi sie do wanny :-D a przynajmniej sie pochlapała ze mną troszku :ico_oczko: i powoli sie przyzwyczaja do duzej wanny :ico_oczko:

szkieletorek, wyglądasz pięknie w ciąży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a pokój Lili też śliczny, kolor cudowny :ico_sorki: i ubranka już naszykowane :ico_brawa_01:
Więc za złe sformułowanie przepraszam
no co ty nie przepraszaj, za co :ico_puknij: źle ci gin pewnie wytłumaczył co ma na myśli
ale mógł ci powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi ze za dwa tygodnie urodzisz :ico_oczko:
ja miałam rozwarcie na jeden palec od 35 tygodnia i szyjke miękką i skróconą a urodziłam Majkę jeden dzień po terminie w 41 tygodniu, wiec różnie to bywa, czasem wszystko pozamykane a raptem coś peknie i sie jazda zaczyna :ico_oczko: a czasem wszytsko wskazuje na szybki poród a sie przeciąga w nieskończonosc :/

Sandusia trzymam kciuki za Ciebie tym razem, wykracze moze że do piątku bedziesz tuliła synka :ico_sorki:

ja sie szczerze wczoraj wystraszyłam, bo skurcze mnie meczą od jakiegoś czasu ale wczoraj to była jazda bez trzymanki, wymiotować mi sie strasznie chciało :ico_olaboga:
wiec dziś postanowiłam isć na ostatnie zakupy, musze dokupić to czego nie kupiłam wczoraj i spakować wreszcie torbe do końca :ico_sorki: bo jeszcze wyjade bez torby spakowanej

[ Dodano: 15-09-2011, 08:56 ]
Ja własnie wracam z komisariatu policji bo ktos z mojego auta ukradł w nocy tablice rejestracyjne i listwy chromowane. Teraz czekam do 8 ide zgłosic to w spółdzielni i jadę do mamy. Ale mam nerwa z rana.
jak nie urok to srrrrr...... zawsze coś :ico_zly:
zawsze pod górke

wstałam do Majki posadzić ją na nocnik, a Haker zwinoł mi szynkę z bułki :/
dobrze ze bułke zostawił :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 wrz 2011, 10:06

Ja własnie wracam z komisariatu policji
No masz ci babo placek.
dziś postanowiłam isć na ostatnie zakupy, musze dokupić to czego nie kupiłam wczoraj i spakować wreszcie torbe do końca :ico_sorki: bo jeszcze wyjade bez torby spakowanej
No ty już bliziutko więc spakuj się do końca , lepiej mieć to gotowe niż potem biegać w nerwach i z skurczami .
Haker zwinoł mi szynkę z bułki
heheh fajny psiuch radzi sobie

Ja stawiam :ico_tort: :ico_kawa: za kolejny tydz.
Kurcze nie tylko u was te suwaczki lecą.

[ Dodano: 15-09-2011, 10:13 ]
My już w domku.Na polu mimo słoneczka wiaterek chłodny i ja przez to czuje że żyję a nie tak jak w upały. Zaraz biorę się za porządki bo nawet w tym tyg mi to ładnie idzie.
Dziękujemy za miłe słowa odnośnie pokoiku i mnie.
W ta niedziele planujemy jechać do Krakowa do Ikei na małe zakupy. Już mi się micha cieszy .

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 wrz 2011, 11:27

Cześć!

szkieletorek, buuu, a ja już nie zdążyłam Cię pooglądać :ico_placzek:
Ale za to pokoik pięęęękny :ico_brawa_01: Tylko małej lokatorki brak :ico_haha_01:

izabelllla123, mniam, jaka piękna ta karpatka :ico_brawa_01:
U mnie już cukry ok, więc mogę przyszaleć :ico_haha_01:
No masakra z tymi tablicami :ico_olaboga:

izuś_85, no właśnie, doceń,że Ci bułkę zostawił :ico_haha_01:

SANDRUSIA)), trzymam kciuki za rozwój akcji :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość