Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 wrz 2011, 20:36

U nas też, z wielkim bólem i obrażony że spać musi Mati zasnął 20 min. temu.
Skąd ja to znam :ico_haha_01: Maksio też już zasnął...ja spadam poćwiczyć, małż pojechał z kolegom po jakiś samochód do Turku, przyjedzie późno!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 wrz 2011, 20:37

ja spadam poćwiczyć
Miłego ćwiczenia. Ja już jestem po. Mój D za to na konwersacjach.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 wrz 2011, 08:21

czesc

ja odwiozlam mojegoprzedszkolaka, Tosia miala nad ranem godzinna przerwe w spaniu :ico_olaboga:

po poludniu planujemy zoo

lece na kawke

milego dnia

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 wrz 2011, 08:43

hej

Młoda jeszcze śpi, druga do pkola wyprawiona, a ja jem śniadanko :-)

Czuję się o wiele lepiej, katar jeszcze mam, ale już tak nie męczy, gardło tez już prawie ok.
Liwii jeszcze w nosie furczy trochę, odłożyłam szczepienie na przyszły tydzień :ico_sorki:

Pogoda super :ico_brawa_01: , wybieramy się na weekend w Bieszczady ze znajomymi, mamy zarezerwowany domek :-)
ja odwiozlam mojegoprzedszkolaka
a powiedz, czy jak maż odwozi Marcela to też jest płacz, mojej sąsiadki synek też płacze, teraz poszedł do zerówki ?(do pkola wcześniej nie chodził), jak go tata odwozi jest troche lepiej, nie rozkleja się tak.
po poludniu planujemy zoo
super :ico_brawa_01: , macie gdzies blisko?
ja spadam poćwiczyć
Ja już jestem po
Ja tez planuję zacząć, cos w domu działać, wczoraj nie poszłam na fitness, bo jeszcze słaba byłam, a w domu myślę robić (męża namówiłam też) A6W , robiła któraś z Was, daje to takie efekty jak piszą??
Wkurza mnie mój brzuch, jak stoje to ok. jest płaski, ale jak siadam to mam tali flaczek, trzeba to umięsnić :-) .
A dodatkowych kg juz sie pozbyłam, wymiary prawie jak z przed ciąży :ico_brawa_01:

markotka ale Was załatwili z tym kontem :ico_olaboga: , udalo się juz odblokować?

U mnie z jedzeniem w dzień jest super karmie od jakiegoś czasu o stałych porach co 3h, ostatnio teściowa dała Liwii moje mleczko z butli to wypiła 110 ml, za nic wiecej nie chciałapo 2h wydawała mi się juz głodna, wiec myślę, ze z cyca więcej wyciągnie.
w ogole teraz bardzo szybko się najada do 10 min. max, i tylko z jednej piersi, pewnie moje mleko skład zmieniło, albo ona taka wprawna sie zrobiła :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 wrz 2011, 08:44

witam
obie córki mi pospały dzisiaj do 8.20 :-D z tym,że mała z pobudką o 3 :ico_oczko: zaraz karmienie będzie
dzisiaj na obiadek będzie mielone

emilia7895, dzisiaj też Marcel płakał czy już mniej?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 wrz 2011, 08:46

dzisiaj na obiadek będzie mielone
a ja mam krem z pieczarek i ryz zapiekany z jabłkami, wszystko z wczoraj :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 wrz 2011, 08:47

wybieramy się na weekend w Bieszczady ze znajomymi, mamy zarezerwowany domek :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podobno weekend ma być ładny
Czuję się o wiele lepiej, katar jeszcze mam, ale już tak nie męczy, gardło tez już prawie ok.
Liwii jeszcze w nosie furczy trochę, odłożyłam szczepienie na przyszły tydzień :ico_sorki:
dobrze,że już lepiej się czujecie :ico_sorki:
a w domu myślę robić (męża namówiłam też) A6W , robiła któraś z Was, daje to takie efekty jak piszą??
jest gdzieś temat o tych ćwiczeniach na fitness i diety chyba i tam dziewczyny piszą o tym,zaraz ci poszukam

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 wrz 2011, 08:51

NOWA, fajknie, ze juz lepiej sie czujesz
a powiedz, czy jak maż odwozi Marcela to też jest płacz, mojej sąsiadki synek też płacze, teraz poszedł do zerówki ?(do pkola wcześniej nie chodził), jak go tata odwozi jest troche lepiej, nie rozkleja się tak.
wiesz co wlasnie wczoraj o tym pomyslalam,
maz ma w tym tygodniu urlop i wlasnie szkoda, ze to nie on go zawozil, moze byloby latwiej, ale teraz to juz chyba za pozno, bo nastepne 2 tygodnie bedzie mial na rano wiec ja bede malego odprowadzac
macie gdzies blisko?
w Poznaniu, 40 km
wiec myślę, ze z cyca więcej wyciągnie.
tak wlasnie jest, ze z piersi wiecej dzieciaki wyciagaja
emilia7895, dzisiaj też Marcel płakał czy już mniej?
tak samo :ico_olaboga:

[ Dodano: 15-09-2011, 08:52 ]
my dzis zjemy cos na miescie, bo od razu chcemy jechac po przedszkolu, ale jak wrocimy tez zapieke ryz z jablkami

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 wrz 2011, 08:55

NOWA, tu coś o 6W piszą http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 55&start=0
podobno daje efekty :ico_sorki:

emilia7895, biedny Marcel,ale ważne że potem jest zadowolony i się bawi,do rozstania się w końcu przyzwyczai :ico_sorki:

[ Dodano: 15-09-2011, 08:56 ]
ja mam chęć na jakąś zapiekankę ziemniaczaną ale to zrobię na sobotę i niedzielę :ico_oczko:

idę małą przebrać i nakarmić

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 wrz 2011, 08:59

Wklejam zdj. z naszej sesji u fotografa

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości