magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

17 wrz 2011, 16:37

madzia wyluzuj,bo może mi się wydaje,ale strasznie się wszystkim przejmujesz,tylko nie zrozum mnie żle proszę :ico_sorki:
moze tak mam bo ja z branzy medycznej i dlatego i chyba sobie odpuszcze tak jak mówisz :ico_sorki:
miłośnik wędkartswa od grybo ponad 20 lat
ojoj to ty też na rybki czesto chodzisz :-D :-D :-D :-D a łowiłas sama???

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 wrz 2011, 16:44

hej chyba bede chora :ico_chory: kiepsko sie czuje ...jeszcez na jeden maly spacer wyszlam z malym a tak nie mam sily /miesnei bola ze posliznelam sie zlecialam ze schodka...na szczescie malemu w wozku nic sie stalo mi tez nie... :ico_sorki: bola mnie miesnie...raz mnie telepie raz jestem spocona ...i czuje sie ogolnie rozbita...ale prezent na jutrzejsze urodziny :ico_nienie:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

17 wrz 2011, 16:53

no karte zablokowalam ale w aptece jej nie było a przszukałam swoje rzeczy z 10 razy i nic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 17-09-2011, 16:54 ]
hej chyba bede chora :ico_chory: kiepsko sie czuje
oj to kochan miodzik cytrynka i do łózeczka :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 wrz 2011, 18:58

miodzik cytrynka i do łózeczka
Chcialabym...M. w pracy a dziec nie daje.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale jeszcze pol godzinki i kapiemy a potem cyc i pcia...a zaraz potem Mamusia bo kompletenie nie mam sily tak jakby wogole miesni nie miala...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

17 wrz 2011, 21:35

tabogucka, no to duzo zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 wrz 2011, 22:53

Hej dziewczyny...

tabogucka, mi tez leca koszmarnie, ale nie lysieje na szczescie..chyba! :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze sie nie rozchorujesz jednak...

Patrycja, w tej sytuacji to sie troche i nie dziwie tesciom, ze tak o K zabiegaja, ale to jest siweta prawda, ze sobie go musisz "wychowac" jak zwal tak zwal :ico_oczko: Bo przeciez nie moze wiecznie z rodzicami siedziec :ico_szoking:

Ja nei wiem ile Poli glowka ma w obwodzie :ico_noniewiem: musialabym sprawdzic...

mojemu mezowi odbilo, umyl mi naczynia, zrobil drinka, a teraz pyta czy chcialabym, zeby mi zrobil cos do jedzienia(?!) moze go ufo porwalo jak w toalecie bylam i zrobili mu pranie mozgu, niespotykane...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 wrz 2011, 09:49

umyl mi naczynia, zrobil drinka, a teraz pyta czy chcialabym, zeby mi zrobil cos do jedzienia(?!)
moj jak pyta czy zrobic mi herabate ...to od razu sie zastanawim z kim ma romans... :ico_haha_01:

[ Dodano: 18-09-2011, 09:51 ]
Jestem ciut podziebiona ale myslalam ze bedzie gorzej moze mi sie uda to jeszcze cytryna miodem i paracetamolem przegonic....



Stawiam ogromny :ico_tort: za moje 31 :ico_wstydzioch: urodziny....

[ Dodano: 18-09-2011, 10:14 ]
no to duzo zdrówka
dziekuje


A dzis dzien sie zaczal koszmarnie :ico_olaboga: noc cudowna dziec zrobil mamusi prezent i tylko 2 razy chcial cyca w nocy i to pierwszy raz dopiero o 2:30 :ico_brawa_01: wiec ide sobie zrobic rano kawke (a jestem uzalezniona :ico_haha_01: wogole sie nie potrafie obudzic bez) a tu pojemnik ....pusty!!!!tata wypil wszystko wychodzaca do pracy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:


no nic musze sie ogarnac jakos i skocze sobie z malym na kawke do kafejki jakiejs i moze na jakies duze fajne ciacho urodzinowe... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

18 wrz 2011, 13:45

:ico_tort: sto lat i duzo zdrowka na te urodzinki Tabogucka ;)
wiecie dziek iza wsparcie to wszystko wina jego mamy bo ona nie jest zly tez mi pomaga i wczoraj ja np poszlam sobie na zakupy a on zostal z mała moge na niego liczyc tylko chcialabym wiecej czasu spedzac z nim i z mala a nie zjego rodzicami ale jak tego uniknac skoro mieszkamy razem a pokoj dzienny jest na dole tam gdzie mamy pokoj mała spi wieczorem nie wiem czy telewizor by jej nie zbudzil ;/ i K sie teraz duzo uczy bo ma w pazdzierniku egzaminy pogadalam z nim zobaczymy jak bedzie dzis mamy sobie zrobic popcorn i ogladac wieczorem razem u nas do gory film czasem warto mowic co nas boli ;)
mi tez te wloski leca wszedzie są kupilam sobie ta henne vax maseczka do wlosow dla osob po chemioterapii zobaczymy czy pomoze
Blanka sie budzi w nocy tak roznie ale osttanio cos czesto nad ranem kolo 4 pozniej 5 i za troche znowu nie wiem czemu zeby sie tylko tak nie nauczyla bo rano chce mi sie jeszcze troszke pospac a tak musze co chwwila wstawac do jej lozeczka
u nas pogoda tez dziwna raz chlodniej i wieje z atroche duchota nie wiadomo jak sie ubrac

[ Dodano: 18-09-2011, 13:48 ]
wczoraj kupilam Blance takie buciki na zime z takie mmini kozaczki z futerkiem i pomponikami slodkie ;p i chcialam kupic dresik ale 110zł za niego chciala :ico_szoking: mamam mi dala zebym jej kupila ale i tak nie miala rozm miala 68 a ja juz na 74 kupuje zeby miala troszke luzzu i chociaz na troche bylo
i dala mi ten dresik do przymierzenia malej ladny ale i tak nie wezme wole jej w to miejsce cos tnszego zamowic jeden dresik mamy bo dostalismy zamowilam jej ocieplane sztruksoowe ogrodniczki jedne nowe a drugie udalo mi sie wylicytowac uzywane

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

18 wrz 2011, 13:54

tabogucka, :ico_tort:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 wrz 2011, 14:00

Tabogucka 100lat,dużo zdrówka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości