mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 wrz 2011, 21:36

mama_zuzi1980 napisał/a:
ze przezylam pierwszy dzien!
- super,bo Ty teraz praktyki masz masz w szpitalu?Czy cos pokrecilam? :ico_wstydzioch:
Zgadza sie, na urologii, 90% pacjentow z rakiem prostaty :ico_noniewiem:
asiab napisał/a:
mówił coś że jest to uwarunkowane wysokim beta coś tam odpowiedzialnym za łożysko :ico_noniewiem:
- tak,i im wiecej sie wymiotuje,im bardziej mdli - tym lepiej dla dziecka,tak mi mowil lekarz prowadzacy ciaze z Andrzejkiem,bo wymiotowalam 9 m-cy :ico_olaboga:

No coz,trzeba to wytrzymac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dokladnie. W wiekszosci przypadkow mdlosci maleja jak lozysko przechwyca funkcje cialka zoltego, tj ok 12 tyg ciazy, ale niektorych trzyma dluzej... Oby nie mnie :ico_sorki:
a egz zaliczony na 3 dobre i to bo przede mna dziewczyna zdawala u niego 8 raz ale tez zdała. teraz tylko w srode egz na prawko w srode jak zdam to bede mega szczesliwa :ico_brawa_01:
ale super!!!!! Brawo :ico_brawa_01:

wcinam pieczywko chrupkie Wasa z serkiem filadelfia i pomidorkami koktajlowymi, jakos mi pomaga na mdlosci juz 3 wieczor z rzedu :ico_sorki:

A maz pogoniony zostal do sklepu po zielone jablka :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 19-09-2011, 21:39 ]
slonko super ze już dzidziusia czujesz... :ico_szoking: ja jeszcze nie...moze dlatego ze łożysko mam z przodku??? :059:
a wlasnie , pytalas sie mnie o to lozysko a ja zapomnialam ci odpisac :ico_wstydzioch: Wiesz, lozysko sobie moze lezec i na przedniej sciance, dopoki nie nachodzi na wejscie szyjki to wsio ok. I nigdzie nie moglam znalesc info o tych ruchach, ale wydaje mi sie "na chlopski rozum" to mozliwe, bo dzidzi ma wieksza bariere do pokonania aby mamusia poczula.... Ja poczulam w 1 ciazy w tyg 17 a w drugiej juz w 15, bo chyda taka szczapa w tych ciazach, zerio tkanki podskornej to i lekarz mowil ze latwiej wtedy dla kobiety wyczuc.... ciekawe jak bedzie teraz :ico_noniewiem:

[ Dodano: 19-09-2011, 21:40 ]
moja kumpela poczula ruchy dopiero w 20 tygodniu i tez wsio ok bylo, wiec to bardzo indywidualne jest.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

19 wrz 2011, 21:43

mama_zuzi1980, dzięki za odp...ja w pierwszej ciązy poczułam w 18-tym tyg...wiec fajnie by było w tej ciązy poczuć je wczesniej...czekam cierpliwie :064:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 wrz 2011, 22:57

Jestem..., melduję się.
U nas wszystko w porządku, dzidzia rośnie ma już 100 g i na USG pokazuje 14 tydzień i 2 dzień. Lekarz nie daje głowy że to chłopiec :-D Było coś tam widać między nogami na 4d, ale ja się nie znam a facet nie jest na 100% pewien :-D :-D :-D

Ale to co, jeżeli ja nie wymiotuję, to znaczy że mojej dzidzi coś jest???

wisnia3006 gratki za zdany egzamin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do ruchów dziecka to powiedział mi gin że tak za półtora miesiąca powinnam je poczuć i jak już je poczuje, to jest taka stara metoda, że dodaje się 4,5 miesiąca i termin porodu wychodzi :ico_noniewiem:

Ale wogóle najlepsze jest to, że wychodząc od lekarza z gabinetu spotkałam w kolejce siedzącą szwagierkę, okazuje się że też jest w ciąży i ma na maja, ale fajosko, będziemy razem wózki pchały.
A ja byłam taka zdziwiona jak lekarz mi powiedział, że kogoś innego się spodziewał bo my obydwie mamy tak samo na imię i nazwisko, bo ona jeszcze panna a ja po mężu..., coprawda mam dwa nazwiska i już kiedyś zwracałam lekarzowi na to uwagę ale on mnie wszędzie tylko po jednym wpisuje :ico_puknij:

Zdjęcia dzidzi nie mam, bo pendrive zapomniałam, ale poproszę właśnie szwagierkę to ona do niego za tydzień idzie to może mi je zgra i wtedy wrzucę tutaj moją dzidzię.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 wrz 2011, 06:47

witam wtorkowo :-D
U nas wszystko w porządku, dzidzia rośnie ma już 100 g i na USG pokazuje 14 tydzień i 2 dzień
supcio :ico_brawa_01:
Lekarz nie daje głowy że to chłopiec :-D Było coś tam widać między nogami na 4d, ale ja się nie znam a facet nie jest na 100% pewien :-D :-D :-D
hehe...na nastepnej wizycie pewnie już bedzie wyraźniej widać płeć :-D

Ale to co, jeżeli ja nie wymiotuję, to znaczy że mojej dzidzi coś jest???
skąd ten pomysł... :ico_nienie: no co ty ...ja przy Dawidzie ani teraz ani mdłośc ani niczego...a Dawid zdrowy jak byczek!!!!
le wogóle najlepsze jest to, że wychodząc od lekarza z gabinetu spotkałam w kolejce siedzącą szwagierkę, okazuje się że też jest w ciąży i ma na maja, ale fajosko, będziemy razem wózki pchały.
o widzisz jak super...u nas też szwgierka męża jest w ciązy i termin ma na luty...ale ja z nią na pewno nie bede pchać razem wózka...bo nie darzymy sie wielką sympatią :ico_noniewiem: . Zresztą jej nikt nie lubi oprócz teściowej... :570: , którą omamila!!!

Miłego dnia i do zobaczenia wieczorem :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 wrz 2011, 08:21

Ale to co, jeżeli ja nie wymiotuję, to znaczy że mojej dzidzi coś jest???
Bzdury :-) Ja nie wymiotuję, a dzidzia jest zdrowa. Jedne mają ku temu skłonności inne nie. Dziękować Bogu, że znalazłyśmy się w ciut bardziej komfortowej sytuacji :-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

20 wrz 2011, 08:35

.u nas też szwgierka męża jest w ciązy i termin ma na luty...ale ja z nią na pewno nie bede pchać razem wózka...bo nie darzymy sie wielką sympatią :ico_noniewiem: . Zresztą jej nikt nie lubi oprócz teściowej... :570: , którą omamila!!!
haha .. moja szwagiereczka tez omaminla tesciowa... tesciowa gdyby mogla to by w **** weszla :ico_haha_01: jak byla w tej ciazy (ktora byla jak sie okazalo pustym jajem plodowym) to co chciwle slyszalam : chcesz wode, przyniesc ci poduszke pod plecy , przysnunac stol ..?? jakby byla obloznie chora :shock:

[ Dodano: 20-09-2011, 08:37 ]
tibby gdzie kupilas ten sprzed usg 3D ?? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

20 wrz 2011, 08:40

Cytat:
Ale to co, jeżeli ja nie wymiotuję, to znaczy że mojej dzidzi coś jest???

Bzdury Ja nie wymiotuję, a dzidzia jest zdrowa. Jedne mają ku temu skłonności inne nie. Dziękować Bogu, że znalazłyśmy się w ciut bardziej komfortowej sytuacji
dokładnie wszytsko ok z dzidzią napewno macie ten komfort że możecie sie w pełni cieszyć ciążą bez tych okropnych mdlości bo one dużo dają złych emocji i ja na początku to miałam doła z tego powodu i różne brzydkie myśli mialam :ico_wstydzioch:
spotkałam w kolejce siedzącą szwagierkę, okazuje się że też jest w ciąży i ma na maja, ale fajosko, będziemy razem wózki pchały.
ale jaja moja szwagierka tez w ciąży ma na 9 marca termin też bedziemy razem wózki pchaly :) najlepsze że tescie to sie cieszą bo jak mieli tylko Franusia tak teraz w przyszłym roku dwoje sie urodzi :)
mama_zuzi1980, dzięki za odp...ja w pierwszej ciązy poczułam w 18-tym tyg...wiec fajnie by było w tej ciązy poczuć je wczesniej...czekam cierpliwie
ja tez poczułam w 18 tym tyg , choć już w 15 coś czułam tylko lekarka w szpitalu mi mówiła że to niemożliwe że to moje jelita ale mi sie wydawało że to moje dziecko bo lerzałam plackiem nic nie robiłam i moglam sie wsłuchać bardzo.
Jestem..., melduję się.
U nas wszystko w porządku, dzidzia rośnie ma już 100 g i na USG pokazuje 14 tydzień i 2 dzień. Lekarz nie daje głowy że to chłopiec Było coś tam widać między nogami na 4d, ale ja się nie znam a facet nie jest na 100% pewien
brawa super :ico_brawa_01:

Wstalam dziś z bólem gardła i katarem a w sobotę wesele mamy :ico_zly:

Wiecie co wczoraj moje dziecko powiedziało leżę z nim żeby usnął po kąpieli i tak leżymy już myślałam że śpi a on do mnie mamusiu ja nie chce siostrzyczki a ja dlaczego go pytam a on bo ty jesteś tylko moja i ja z tobą zawsze tylko che spać :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: co to bedzie jak dzidzia sie urodzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

20 wrz 2011, 08:41

:-) Witam czy mogę dołączyć do waszego Grona ???? Po wizycie u ginekologa okazało się że starania poszły szybciej niż myśleliśmy i jestem prawdopodobnie już w 4-5 tyg ciąży.. kolejna wizyta 14 października i pewnie będę miała pierwsze USG :) wtedy okaże się na 100 % który dokładnie tydzień i planowany termin :)na pewno to będzie Maj :)

Z tej okazji stawiam wszystkim przyszłym mamusiom :ico_kawa: i smakowity :ico_tort:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

20 wrz 2011, 08:42

jak któraś z was znajdzie to zdjęcie siusiaczka to ja chetnie zobaczę :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 20-09-2011, 08:43 ]
Sylwia, witaj kochana im wiecej nas tym lepiej gratulacje :ico_brawa_01: napisz coś o sobie :-)

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

20 wrz 2011, 08:49

Sylwia - Witamy nową mamusię :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość